- 259 тис. км
- Дніпро (Дніпропетровськ)
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Продам власне авто. Машина в хорошому стані, кузов збережений, ходова зроблена,по електриці проблем немає все робоче,кондиціонер заправлений.Грм+помпа замінені,Рідини всі поміняні. Всі питання тільки по номеру телефона в оголошені Ярослав.
1.6 ГАЗ БЕНЗИН Свіже авто з Німеччини Пробіг оригінал - підтверджений Кузов в рідній фарбі Клімат контроль працює Два ключа Газ буде вписаний в укр техпаспорт при реєстрації Приїхала своїм ходом Авто в Луцьк. Деталі по телефону
Продам Опель В Гарному збереженому стані Кузов не фарбований оброблений мастикою з моменту покупки Ржавчини немає Не фарбований Двигун працює чудово що на газу що на бензині Робить нічого не потрібно По двигуну обслужена Ходова Хороша Сів і поїхав Телефонуйте відповім на всі Ваші питання
Сімейний автомобіль. Продаж у зв’язку з купівлею нового авто. Авто та салон в хорошому стані. З документами все добре.
Продам надійне й комфортне авто з гарною комплектацією в технічно справному стані. Двигун ECO FLEX, економний та не вибагливий з ланцюговим ГРМ. Вчасна заміна масла і ТО в сервісному центрі (книжка є). Авто в рідній фарбі. Комплект зимової гуми на металевих дисках в подарунок + нові чохли на сидіння. Деталі за телефоном.
Автомобіль у хорошому стані. Повністю обслужений. За деталями звертайтесь за телефоном.
Продам автомобіль,на повному ходу, двигун 2.0 дизель, масла не бере, їде добре, салон доглянутий,ходова частина перебрана, було багато чого замінено по машині,кузов повністю цілий гнилі немає, коробка не виє і не вибиває, салон перешитий, хороша музика,кондиціонер працює але треба заправити,заводиться з пів оберту, турбіна дує,замінений акумулятор,є нюанси по лкп злазе лак на криші і трішки на капоті, дно повністю ціле і не гниле, документи всі в порядку, продаж з переоформленням, можливий обмін на kangoo, doblo , vito 638 в такому плані, торг біля капоту )
Продам власне авто в хорошому стані! Повністю обслужений. Всі кнопки працюють. Клімат-контроль робочий.
Авто в гарному стані не гнеле їде кожен день газ, бензин більше інформації по телефону
Авто в харошому стані. Все працює. Автомобілем задоволений.
Продам власний автомобіль! Опель Астра h 2009 року,універсал,1.6 бензин. Автомобіль в гарному стані,доглянутий,чистенький за автомобілем дивився одним словом.Все працює кожна кнопочка,нічого не стукає не гримить по кузову є незначні сліди експлуатації нічого серйозного,крашано 20% переднього бампера і ліве крило. Нова резина,нове щеплення,коробка працює чітко,по ходовій питань немає,нова жидкость в гідропідсилювачі також замінив антифриз 400 на км назад замінено масло в двигуну і також всі фільтра,новий радіатор кондиціонера все заправлено все працює,також була промивка радіатора пічки,гріє добре,стоять хороші лед лампи. Кому буде цікаве авто дзвоніть відповім на всі питання!Згоден до перевірок на станції
B гарному стані , технічно повністю справний, проводилось вчасне обслуговування. Є нюанси по кузову, але нічого критичного, дно ціле. По ходовій питань нема. Все працює, салон збережений, на зиму пічка робить чудово. Є другий комплект коліс. Свіжа страхівка на рік. Звертайтесь у Viber, WhatsApp.
Продам Опель у хорошому стані є кондиціонер круїз контроль 1.3 дизель 6-ступінчаста коробка дуже економний по ходовій і по кузову в відмінному стані
Продам Опель Астра і сів пойіхав треба міняти пороги деталі за тел
машина повністю обслужена..всі питання по тел....реальному клієнту розумний торг...на обмін коробку автомат навіть не пропонуйте..ціна на обмін буде дорожча...!!!
Авто в гарному стані обслужина,робоча лошатка кожин день на ходу
