- 203 тис. км
- Бердичів
- Дизель, 1.91 л.
- Автомат
Продам авто, до того як побував на даху все чітко працювало, наразі двигун працює, авто пересувається. Пічка кондиціонер та інше все в робочому стані, постраждав тільки кузов. З документами все ок.
Продам авто, до того як побував на даху все чітко працювало, наразі двигун працює, авто пересувається. Пічка кондиціонер та інше все в робочому стані, постраждав тільки кузов. З документами все ок.
Пропоную до продажу Opel Astra H в кузові універсал. Пригнана з Німеччини. Розмитнена та сертифікована.Куплялась у привата. Мотор 1.6 бензин. 115 к.с. Можливо встановити газ за потреби покупця.Мотор працює гарно і тихо. Фазіків нечути.Мотор та коробка без зауважень. Ходовка нестука. Кузов без Дтп. Непідфарбовувавя. Некрасився. Пробіг оригінальний . Маю TUV та сервісні документи.Дуже гарний колір. Вся збережена. 2 комплекти коліс R-16 зимова. Кондиціонер працюе.По електриці без зауважень. Каталізатор на місті. Запаска НОВА З КЛЮЧАМИ. Поличка в наявності. Більше інформаціі за телефоном.
Я власник з 2019 року, в принципі єдиний в Україні В минулому році заміна цепки ГРМ з роликами - 1000$ заміна двох масовий маховик з зчепленням - 1000$ В березні цього року планове ТО та заміна амортизаторів, ричагів, опор двигуна стойки, взагалі все по ходовій зробив. за 7 років не разу не підвела ! В травні щоб не наїхати на котейку в клумбу заїхав. ціна ремонту 2-3 тис $ кому цікаво дзвоніть, будемо домовлятися + зимові шини 23 року.
Продам хороший автомобіль в дуже хорошому стані, в рідній фарбі, я перший власник в Україні, хороша комплектація, кондиціонер, круїз контроль, 4 електро склопідйомника, 8 подушок безпеки і т.д. В авто все працює робити нічого не потрібно.
Замінено масло та фільтра на 332000, замінені всі гальмівні диски та колодки, 8 т тому встановленно нове щеплення та демфер, нова літня резина 1 сезон, також є зимова резина та набір літніх ковриків Машина вкладень не потребує
Продається Опель Астра g, 2004 р.в., 1.4, у заводській фарбі, один господар, бортовий комп'ютер, гідропідсилювач керма, передні електросклопідйомники, парктронік, фаркоп, багажник, сигналізація, магнітола, 196000 км пробігу.
Продам доволі економне та добротне авто. Автомобілем володію два роки, за цей час багато було зроблено: перебрана ходова (саленблоки, стойки, амортизатори, ступечні підшипники, саленблоки підрамника), відреставрована рульова рейка, замінені наконечники. 2000тис назад зроблено повне ТО ( замінено мастило в двигуні та коробці). Стоїть газ євро 4 вписаний. Встановлено гарне лед світло. Є нюанси по кузову(сколи, подряпини) Передня гума нова поставлена в цьому році на весні, задня б/у але в доброму стані. Є комплект зимової гуми Marshal з залізними дисками ( проїхала одну зиму) Адекватний торг біля капоту, за деталями телефонуйте.
Економний та надійний автомобіль для міста і траси. Двигун працює добре, заводиться без проблем у будь-яку пору року. Коробка передач та ходова в хорошому стані. Заміна ГРМ та свічок на 190 тис.км. + зимова резина на дисках Остання заміна масел та фільтрів проводилась 29.12.2025. Автомобіль обслуговувався вчасно та якісно. Авто комфортне та практичне, з невеликою витратою пального — приблизно 5–6 л/100 км., Салон охайний, кузов у гарному стані. Готовий до будь-яких перевірок на СТО. Деталі — по телефону.
Продам власне авто. Машина в хорошому стані, кузов збережений, ходова зроблена,по електриці проблем немає все робоче,кондиціонер заправлений.Грм+помпа замінені,Рідини всі поміняні. Всі питання тільки по номеру телефона в оголошені Ярослав.
1.6 ГАЗ БЕНЗИН Свіже авто з Німеччини Пробіг оригінал - підтверджений Кузов в рідній фарбі Клімат контроль працює Два ключа Газ буде вписаний в укр техпаспорт при реєстрації Приїхала своїм ходом Авто в Луцьк. Деталі по телефону
Продам Опель В Гарному збереженому стані Кузов не фарбований оброблений мастикою з моменту покупки Ржавчини немає Не фарбований Двигун працює чудово що на газу що на бензині Робить нічого не потрібно По двигуну обслужена Ходова Хороша Сів і поїхав Телефонуйте відповім на всі Ваші питання
Сімейний автомобіль. Продаж у зв’язку з купівлею нового авто. Авто та салон в хорошому стані. З документами все добре.
Продам надійне й комфортне авто з гарною комплектацією в технічно справному стані. Двигун ECO FLEX, економний та не вибагливий з ланцюговим ГРМ. Вчасна заміна масла і ТО в сервісному центрі (книжка є). Авто в рідній фарбі. Комплект зимової гуми на металевих дисках в подарунок + нові чохли на сидіння. Деталі за телефоном.
Автомобіль у хорошому стані. Повністю обслужений. За деталями звертайтесь за телефоном.
Продам автомобіль,на повному ходу, двигун 2.0 дизель, масла не бере, їде добре, салон доглянутий,ходова частина перебрана, було багато чого замінено по машині,кузов повністю цілий гнилі немає, коробка не виє і не вибиває, салон перешитий, хороша музика,кондиціонер працює але треба заправити,заводиться з пів оберту, турбіна дує,замінений акумулятор,є нюанси по лкп злазе лак на криші і трішки на капоті, дно повністю ціле і не гниле, документи всі в порядку, продаж з переоформленням, можливий обмін на kangoo, doblo , vito 638 в такому плані, торг біля капоту )
Продам власне авто в хорошому стані! Повністю обслужений. Всі кнопки працюють. Клімат-контроль робочий.
