- 427 тис. км
- Прилуки
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Авто в технічно справному стані,по кузові є недоліку дивіться фото. Детальніше по телефону.
Авто в технічно справному стані,по кузові є недоліку дивіться фото. Детальніше по телефону.
Є нюанси по кузові була вдарена в задню праву сторону не кренично не гнила Мотор капіталився два комплекта коліс зима літо на титанах переоформлення
Авто в доброму стані було замінено на 210 тис. ГРМ. Також було замінено комплект щеплення на даний момент вкладень не потребує
Авто в доброму стані, працює гарно, коробка двигун в нормі, не крашена всі деталі в рідному окрасі, всі вікна рідні, авто доглянуте та не потребує вкладень. Детальна інформація за номером. ТОРГ присутній.
Автомобіль , в мому користуванні 5 років , обслужений , все замінювалось вчасно, нюансів технічних немає, я перший власник в Україні , і 2 й після салону. Вся Електрика працює , нова магнітола і 15 тис тому змінений ГРМ... один підкрас де значок опель на ляді, була вмятина, витянута спотером десь 15 на 15 см. Все що не можливо не вказав розповім по тел.
Авто в ідеальному стані, без жодних зауважень.Передок та вразливі місця обклеєні плівкою,сервісне обслуговування, тоновані вікна по колу,комплект ризіни.МАЙДАНЧИКАМ та іншим подібним організаціям,прохання не турбувати!
Дзвоніть/пишіть на Вайбер,Ватсап або Телеграм
Продам власне авто.Продаж з переоформленням.В авто багато чого зроблено.Від авто не позбавляюсь.Кондиціонер працює.Перебрана підвіска,замінені сайлентблоки задньої підвіски,всі 14шт.Каталізатор на місці.Безпека ціла.Реальному покупцю віддам зимню гуму на дисках.Літні колеса на гарній гумі r17 з викрашеними заводськими легкосплавними дисками.Проведена заміна лінз фар та антихром.По кузову є невеликі сліди експлуатації.Авто працює добре на ГБО та на бензині,помилок немає,замінено газовий редуктор.Була проведена заміна клапанної кришки. Торг не великий. Всім гарних продаж
Продається Opel Signum 2006р. в гарному стані. Кузов оцинкований. Повна комплектація (клімат, круїз, підігрів дзеркал, підігрів передніх сидінь, омивач фар, авто корекція світла, парктроніки передні та задні, чотири елекртосклопідіймача, підігрів заднього скла, докатка, донкрат, балонний ключ та ін) все працює. Кондиціонер заправлений. Масла, фільтра замінені. Скло все рідне. Пробіг рідний. Два ключа. Два комплекти ковриків. Комфортний та економний автомобіль. Додаткові питання по телефонумін
Авто в хорошому стані,поміняні всі фільтра і масла.Поміняний ремінь генератора з механізмом, подушка пі д мотор,всі сальники.Поміняний ремінь ГРМ ролики і помпа.Ходова зроблена
Продам Opel Astra H з надійним двигуном 1,6.Авто приганялось з Німечини.Замінено масла, фільтра, грм.По підвісці нічого не гримить не стукає.Кожна кнопочка працює.Авто не фарбоване, присутній 1 рижик на ляді.На хорошій комплектації, а саме круїз контроль, кондиціонер, передні склопідіймачі, підігрів дзеркал, мультируль, серворуль, датчик світла та дощу.Салон збережений.Поличка та запаска присутні.Авто на хорошій всесезонній резині.
Василь: продається машина Opel Zafura, з надійним 2.0 дизельним двигуном, на механічній коробці передач. Має оцинкований кузов. Даний автомобіль в гарному стані.
Авто у робочому стані. Замінено грм,помпу мастило фільтра.Деталі за телефоном,або вайбер
Продам авто Opel Astra G 2004 р.в. в хорошому стані, встановлено ГБО 4 покоління (вписано в техпаспорт), дуже економний сімейний автомобіль. Можливий обмін з моєю доплатою 2000-3000$. Авто знаходиться на зимовій резині, також є комплект літньої резини на титанових дисках. Деталі по телефону.
Продається хороша,жвава машинка,яка любить швидкість....на свої роки в гарному стані...люк є але не користувалися,є пошкодження лакофарбового покриття на даху автомобіля..ну і звичайно пороги....коробка 5ст... вибиває 4 передачу.......реальному покупцю хороший торг.....продаж тільки із переоформленням..документи є....я власник...потрібна заміна мозгів
Перший власник. В ДТП не потрапляла. Не перефарбовувалася. Кондиціонер. ТО під час гарантії проводилося на фірмовому СТО. Останній рік знаходиться (та обслуговується) в Німеччині. Водій не палить.
