- 212 тис. км
- Бердичів
- Бензин, 1.6 л.
- Не вказано
Астра 1,6 бенз їздить дівчина ,ремінь мастило ,колодки ,стойки ,пружини нові,продаж не швидкий.
Астра 1,6 бенз їздить дівчина ,ремінь мастило ,колодки ,стойки ,пружини нові,продаж не швидкий.
Продам Opel Astra 2002 року.В хорошому стані.Салон ідеальному стані.
Вектра С в адекватному стані за ці гроші треба трохи вкладень,кожний день на ходу
Машина сімейна у дуже гарному стані, використовується повсякденно. Витрати палева 8,5 л місто 6,5 траса. Гідропідсилювач керма, кондиціонер. Гаражне зберігання.
Opel Astra Продається надійний та економний автомобіль у хорошому стані. Машина доглянута, вкладень не потребує – сів і поїхав. Комфортний салон Легка в керуванні Дуже економна у витраті пального Вчасно проходили всі ТО Чистий та доглянутий інтер’єр Ідеально підійде як для міста, так і для далеких поїздок. Документи в порядку, будь-які перевірки. Телефонуйте – домовимося про огляд і тест-драйв!
Продаю свій автомобіль. Авто пригнана з Німеччини, я перший власник в Україні . В Німеччині також власниця була дівчиною . Пробіг рідний , в машині зроблено абсолютно все, до дрібниць, гнилі або іржі немає , від слова зовсім. Салон як новий . Робилось все для себе, знешумели дах, встановили лінзи ( вночі їхати одне задоволення , видно не наче в день ) Встановили ГБО, новий акумулятор, проведене якісне тонування із дорогого матеріалу , замінили руль, магнітолу, для того щоб була можливість слухать музику з телефону , екран, замінила коробку передач, додатково встановили радіатор охолодження на коробку,гарна резина, зробили двигун , та багато іншого, всі записи є. Страховка нова з 10.08.2025р. Готова до любих перевірок на вашем СТО . Продаж тільки з переоформленням . На смс не відповідаю .
Автомобіль пригнаний з Німеччини, я перший власник в Україні. Пробіг рідний, перевірявся перед покупкою. У володінні майже 3роки Щойно зроблений капітальний ремонт на 200т.г. (двигун, турбіна, нове зчеплення, паливна система)
Машина в хорошому стані двигун ,коробка ,ходова в доброму стані ,на новій зимовій резині,потрібно замінити масло і фільтри,все вже є тільки замінити і водійску сідушку булоб добре перешити торг біля авто
Ідеальний стан. Кондиціонер працює. Нова зимова гума. Гаражне зберігання. Питання по телефону.
Автомобіль пригнаний з-за кордону, без пробігу по Україні. Є 2 комплекти гуми: зима R17, літо R18. Вбудований на панелі планшет (2 флешки + картка пам'яті). Стан машини 9/10 салон 9.5/10.
Продам свой автомобиль в хорошем состоянии. Характеристики (часть)в штатном описании.обслужен,бережное хранение. Вопросы по телефону.
Продам надійну машину, двигун без нарікань. Розхід 5на100 змішаний7л. конциціонер (Вебаста) 4AIRBAG) музика,по підвісці ве добре. Продаж по переоформленю ( або договір.
Гаражне зберігання, гарний техничний стан, комплект зимової гуми.
Предлагаю авто без вопросов.Кузов целый,без изъянов.Двигатель как часики.Все что менялось подтверждаю документами.Новая рулевая,тормозные диски,все стойки и амортизаторы.Машиной будете довольны.Экономичная езда.Звоните, отвечу,прокачу.Обмен на Зафира с моей доплатой
Авто в чудовому стані працює без нарікань 25тис.тому замінений комплект щеплення. Обслужентй по Т.О 7 тис .тому Тормозні диски та колодки теж замінені в круг ,до ходової частини теж нема наріканть зроблена авто робив для власних потреб. Що головне авто економне розхід в місті 6,за межами 4,7
