- 352 тис. км
- Тернопіль
- Дизель, 1.9 л.
- Ручна / Механіка
зводити
зводити
Авто тільки пригнане з Німеччини.Кузов весь в рідній фарбі .Салон чистий не затертий.Ходова і підвіска в ідеалі.Всі ремені , ролики,масла і фільтра замінено.Ідеальна машина для сім'ї.Сімимісна,хороша акустична система.Люба перевірка на СТО.Всі питання по телефону.Ціна4900, для ЗСУ знижка.
Продам Opel Vivaro Long 2007 года випуску. Дволітровій турбо дизел. 8 міст. Салон перероблений повністю(трансформер). Пробіг 184 т. км. Коробка передач після перебирання,мотор після тех. огляду. Турбіна після ремонту. Мастило та фільтра замінені. Нова літня гума (Goodyear). + гарна зимова.
Продам Opel Astra J 2011 року, 1.7 дизель, механічна коробка передач. Авто в хорошому доглянутому стані, вкладень не потребує. Двигун працює рівно, коробка перемикає без ривків, ходова без стуків. Салон чистий та охайний, усе працює справно. Машина економна та комфортна як для міста, так і для траси. Обслуговувалась вчасно. У комплекті віддам 4 титанові диски на літній гумі та комплект зимових килимків. Документи в повному порядку, будь-яке переоформлення. Деталі за телефоном.
Продам власне авто. Opel Vectra B 1999 року, 1.8, газ/бензин, механіка. Гарний стан, доглянуте. Всі деталі по телефону.
Машина на повному ходу.Газ -Бензин. По мотору коробці та ходовій питань нема. По електриці також все працює,кожна кнопка і т.д. Дно підварювалось,але питання по кузову ще є,на фото все видно
Продам власне гарне доглянуте авто . По техніці нічого не гримить та не стучить. 1 ВЛАСНИК ТО робили по регламенту . ЛКП ціле ТА без корозії . Стан як на фото . Салон охайний та не замучений . Пробіг оригінальний . Резина літо нова , проїхала не більше 700 км . Всі системи та кнопочки працюють ідеально. Торг біля капоту Авто варте для покупки. Більш детально дзвоніть розповім . Усім Миру )
Авто в технічно справному стані,по кузові є недоліку дивіться фото. Детальніше по телефону.
Є нюанси по кузові була вдарена в задню праву сторону не кренично не гнила Мотор капіталився два комплекта коліс зима літо на титанах переоформлення
Авто в доброму стані було замінено на 210 тис. ГРМ. Також було замінено комплект щеплення на даний момент вкладень не потребує
Авто в доброму стані, працює гарно, коробка двигун в нормі, не крашена всі деталі в рідному окрасі, всі вікна рідні, авто доглянуте та не потребує вкладень. Детальна інформація за номером. ТОРГ присутній.
Автомобіль , в мому користуванні 5 років , обслужений , все замінювалось вчасно, нюансів технічних немає, я перший власник в Україні , і 2 й після салону. Вся Електрика працює , нова магнітола і 15 тис тому змінений ГРМ... один підкрас де значок опель на ляді, була вмятина, витянута спотером десь 15 на 15 см. Все що не можливо не вказав розповім по тел.
Авто в ідеальному стані, без жодних зауважень.Передок та вразливі місця обклеєні плівкою,сервісне обслуговування, тоновані вікна по колу,комплект ризіни.МАЙДАНЧИКАМ та іншим подібним організаціям,прохання не турбувати!
Дзвоніть/пишіть на Вайбер,Ватсап або Телеграм
Продам власне авто.Продаж з переоформленням.В авто багато чого зроблено.Від авто не позбавляюсь.Кондиціонер працює.Перебрана підвіска,замінені сайлентблоки задньої підвіски,всі 14шт.Каталізатор на місці.Безпека ціла.Реальному покупцю віддам зимню гуму на дисках.Літні колеса на гарній гумі r17 з викрашеними заводськими легкосплавними дисками.Проведена заміна лінз фар та антихром.По кузову є невеликі сліди експлуатації.Авто працює добре на ГБО та на бензині,помилок немає,замінено газовий редуктор.Була проведена заміна клапанної кришки. Торг не великий. Всім гарних продаж
Продається Opel Signum 2006р. в гарному стані. Кузов оцинкований. Повна комплектація (клімат, круїз, підігрів дзеркал, підігрів передніх сидінь, омивач фар, авто корекція світла, парктроніки передні та задні, чотири елекртосклопідіймача, підігрів заднього скла, докатка, донкрат, балонний ключ та ін) все працює. Кондиціонер заправлений. Масла, фільтра замінені. Скло все рідне. Пробіг рідний. Два ключа. Два комплекти ковриків. Комфортний та економний автомобіль. Додаткові питання по телефонумін
Продам Opel Astra H з надійним двигуном 1,6.Авто приганялось з Німечини.Замінено масла, фільтра, грм.По підвісці нічого не гримить не стукає.Кожна кнопочка працює.Авто не фарбоване, присутній 1 рижик на ляді.На хорошій комплектації, а саме круїз контроль, кондиціонер, передні склопідіймачі, підігрів дзеркал, мультируль, серворуль, датчик світла та дощу.Салон збережений.Поличка та запаска присутні.Авто на хорошій всесезонній резині.
Авто в хорошому стані,поміняні всі фільтра і масла.Поміняний ремінь генератора з механізмом, подушка пі д мотор,всі сальники.Поміняний ремінь ГРМ ролики і помпа.Ходова зроблена
