- 300 тис. км
- Львів
- Дизель, 2 л.
- Ручна / Механіка
авто в хорошому технічному стані. вісі деталі за телефоном
авто в хорошому технічному стані. вісі деталі за телефоном
Продам своє авто. Особисто обрано - куплено - переоформлено в Чехії в 21 році. Маю на руках документи які це можуть підтвердити. ЛФП звісно має деякі питання. Але в цілому авто сів поїхав. В 25 році замінено двигун. (вломило колінвал) двигун замінили не ремонтували. В квітні цього року було замінено комплект ГРМ (оби дві цепі, всі натягувачі та башмаки) замінили шків колінвала (був ще орігінал) заміна була на CORTECO (топ) також натягувач ремня (бо бажано це робити разом). При заміні мотора встановлена нова турбіна (не реставрована) тож при заміні грм мотор знімали, та замінили можливі підтіканя мастила. Мотор сухий та справний. Клімат працює справно. Замінені колодки усі. Мастило в авто лише оригінал. Росход вказаний справжній, а не міфічні 6 літрів по місту. На лобовмоу склі е тріщіна, вже 2 роки, вона заклієна. Але лобове ще в оригіналі тож стан не новий. Я единий власник в Україні та загалом третій. В технічний стан авто вкладено 3 тисячі доларів. Готовий до будь-яких перевірок на СТО. нова гума літня 41 тиждень 25 року. В догонку віддам зимню гуму нова 25 року. Одну зиму відїздила. Фото додав. Андроид магнітола. Авто дуже цінувалось та не шкодувались кошти на нього. Запчастини купували топ. Тож буде для тебе гарним другом.
автомобіль обслужений повністю вкладення потребує резина добра двигун масла не бере не димить економна з документами повний порядок переоформлення детальніше по телефону.
Продам авто в гарному стані, авто пригнана, з Німеччини, в 2023 році, і простояла, понад 3 роки в гаражі, ви спитаєте чому стояла, дзвоніть розповім по телефону. Авто не потребує вкладень, сів і поїхав. Сервісна книга є. Більш детальніше розповім по телефону.
РЕФРИЖЕРАТОР. Свіжо пригнаний з Німеччини, вже розмитнений чекає першого обліку. Аптечне авто, стан повністю гарний, ніяких помилок чи несправностей, двигун поміняний в Німеччині працює гарно, по техніці питань немає!
Стан авто наближений до ідеалу. Автомобіль легкий в управлінні, гаражне зберігання, ТО проходили своєчасно, ніколи не підводила в дорозі. Наступний власник буде задоволений
авто на повному ходу,технічно без зауважень. По кузові є "рижики" ,правий поріг під заміну, але можна і так їздити,на експлуатацію не впливає.Вікна і лобове рідні. Без торгу.Продаю через потребу авто на АКПП. Не пригонка.З доками все добре. Бонусом зимові шини на титанах))
Авто в чудовому стані з реальним пробігом, не фарбоване, не бите, не іржаве, оброблене антикорозійною мастикою, працюють всі опції, ТО зроблене, ніякі помилки не світяться, вкладень не потребує, 2 комплекти гуми. Я в Україні перший власник, за 2 роки проїхав 5 тисяч, продаю тому, що не використовую. Іншого автомобіля такої комплектації, з таким пробігом і в такому стані на ринку нема! По всім питанням дзвоніть або пишіть. З площадками не співпрацюю.
Деталі по телефону
Авто не потребує додаткових вкладень. Пригнане з Швейцарії. Не ржаве. Заміна масла. Перебрана ходова. Авто гарне і охайне, потужне. Більш детальніша інформація по телефону.
Авто для своїх годів, дуже вгарному стані сів та поїхав, робив для себе ходову повністью поміняв дніще замастічине пороги піткрасив після ТО проїхала 710км. Є декілька ньюансів якщо інтересує дзвоніть все росповім по телефону а якщо не взоні доступа, то дружина візме слухавку дзвоніть все роскажу.
Автомобіль в хорошому стані.Гаражне зберігання.Деталі в телефоному режисі Комфор Бортовий компюте,підігрів дзеркал,підкурбвач,попільнича. Безпека Центральний замок,АВS Оптика Омивач фар,протитуманні фари
Продам надійне авто Opel Signum 1,9cdti 120hp 6ступка, не бита, шкіряний салон, підігрів сидінь, клімат, люк, передні та задні парктроніки. Замінене щеплення з демфером на нове. Дзвоніть, торг біля авто.
продам Opel Omega в задовільному стані ходова перебрана замінені всі рідини є нюанси по лкп та дверях ціна1000долл.реальнлму покупцю хороший торг
Авто свіжо пригнане з Німеччини,1.8 MPI,,НЕФАРБОВАНА,комплектація COSMO,1власник в Німеччині,клімат-контроль,гідропідсилювач,бортовий компютер,навігація,CD,MР-3, вся сервісна історія,по двигуну ,підвіски питань немае,фазорегулятори нестукають,салон в ідеальному стані,датчик світла , дощу,круіз-контроль,протитуманні фари,титанові диски R-17,хороша літня гума HANKOOK,23 року,деталі по тлф торг в межах розумного
Перевірений надійний дизель. Технічно повністю в хорошому стані. У вкладеннях потреби немає. Візуально гарна машина.
За деталями звертатись по телефону.
