- 282 тис. км
- Мостиська
- Дизель, 1.9 л.
- Ручна / Механіка
Машина в хорошому стані все вчасно замінялось щось цікавить дзвоніть
Машина в хорошому стані все вчасно замінялось щось цікавить дзвоніть
Машина у відмінному стані, торг у капота, масло не бере, 2 комплекти гуми, мотор та ходова у відмінному стані. Є трохи іржі на арках
вкладення не потребує.
Поміняно всі розхідники. Всі деталі по телефону
продам опель омега а 87р. інджектор гарному стані , поварена, зроблена ходова, нові стойкі, стоїть сигналізація
Авто 3 роки в Україні, в ідеальному стані, гаражне зберігання, дбайливе експлотування, авто пройшло повне обслуговування, усе в хорошому стані, на ходу, рідини, олії та ремені ГРМ замінені
Двигун після капітального ремонту, новий газовий балон, нові передні стойки,газ 4 - го покоління, є проблеми по кузову. Нова зимова гума і акумулятор. Більш детальна інформація за телефоном.
Продаю Opel Insignia 2011года,в хорошем состоянии
авто в доброму технічному стані сів поїхав є невелика вмятина на водійські дверці на швидкість не впливає авто надійне в авто є газ не вписаний
Автомобіль в гарному стані, масла фільтра, ремні роліки все замінено. деталі за телефоном
Зифіра на повному ходу, ходова нестукає, мотор коробка питань нема Новий акб Свіжа страховка
Продам авто в доволі хорошу стані на свій вік Перебраний стартер Зроблена вся ходова , єдине це стукає рульова рейка Перший власник в Україні
авто в хорошому технічному стані. вісі деталі за телефоном
Продам своє авто. Особисто обрано - куплено - переоформлено в Чехії в 21 році. Маю на руках документи які це можуть підтвердити. ЛФП звісно має деякі питання. Але в цілому авто сів поїхав. В 25 році замінено двигун. (вломило колінвал) двигун замінили не ремонтували. В квітні цього року було замінено комплект ГРМ (оби дві цепі, всі натягувачі та башмаки) замінили шків колінвала (був ще орігінал) заміна була на CORTECO (топ) також натягувач ремня (бо бажано це робити разом). При заміні мотора встановлена нова турбіна (не реставрована) тож при заміні грм мотор знімали, та замінили можливі підтіканя мастила. Мотор сухий та справний. Клімат працює справно. Замінені колодки усі. Мастило в авто лише оригінал. Росход вказаний справжній, а не міфічні 6 літрів по місту. На лобовмоу склі е тріщіна, вже 2 роки, вона заклієна. Але лобове ще в оригіналі тож стан не новий. Я единий власник в Україні та загалом третій. В технічний стан авто вкладено 3 тисячі доларів. Готовий до будь-яких перевірок на СТО. нова гума літня 41 тиждень 25 року. В догонку віддам зимню гуму нова 25 року. Одну зиму відїздила. Фото додав. Андроид магнітола. Авто дуже цінувалось та не шкодувались кошти на нього. Запчастини купували топ. Тож буде для тебе гарним другом.
автомобіль обслужений повністю вкладення потребує резина добра двигун масла не бере не димить економна з документами повний порядок переоформлення детальніше по телефону.
Продам авто в гарному стані, авто пригнана, з Німеччини, в 2023 році, і простояла, понад 3 роки в гаражі, ви спитаєте чому стояла, дзвоніть розповім по телефону. Авто не потребує вкладень, сів і поїхав. Сервісна книга є. Більш детальніше розповім по телефону.
РЕФРИЖЕРАТОР. Свіжо пригнаний з Німеччини, вже розмитнений чекає першого обліку. Аптечне авто, стан повністю гарний, ніяких помилок чи несправностей, двигун поміняний в Німеччині працює гарно, по техніці питань немає!
