- 276 тис. км
- Хмельницький
- Дизель, 1.9 л.
- Ручна / Механіка
продам своє авто в гарному стані, з комплектом зимової нової гуми на дисках . дзвоніть на Viber або WhatsApp
продам своє авто в гарному стані, з комплектом зимової нової гуми на дисках . дзвоніть на Viber або WhatsApp
Продам . Машина в доброму стані все робоче торг
Авто в хорошому стані, технічно вкладень не потребує, обслужене , на дуже хорошій комплектації, встановлена дуже хороша оптика, холодильник знімається , кондиціонер заправлений! Детальніше по телефону! На обмін дороще !
Віваро реально ідеальний стан! Без жодного підкраса БЕЗ ЖОДНОГО! Оригінальний пробіг 173тис є вся сервісна книга, авто в одних руках з салону, обслуговувалось завжди на офіційному дилері. Стан авто ТОП! Грузовий, буда не вбита, на фото видно, вікна всі рідні, авто зараз в Німеччині скоро буде заганятись в Україну. 2.0 дизель 84кВт. Детальніше телефонуйте. Парус!
продам власний хороший і надійний сімейний автомобіль у доброму стані все працює двигун КПП ходова в нормі.Всі деталі по телефону торг біля капота.
все працює, дуже економне і надійне авто. є відеореєстратор і камера заднього виду.
На ходу деталі за телефоном , Перепис обов'язковий
Машина в хорошому стані все вчасно замінялось щось цікавить дзвоніть
Машина у відмінному стані, торг у капота, масло не бере, 2 комплекти гуми, мотор та ходова у відмінному стані. Є трохи іржі на арках
вкладення не потребує.
Поміняно всі розхідники. Всі деталі по телефону
продам опель омега а 87р. інджектор гарному стані , поварена, зроблена ходова, нові стойкі, стоїть сигналізація
Авто 3 роки в Україні, в ідеальному стані, гаражне зберігання, дбайливе експлотування, авто пройшло повне обслуговування, усе в хорошому стані, на ходу, рідини, олії та ремені ГРМ замінені
Двигун після капітального ремонту, новий газовий балон, нові передні стойки,газ 4 - го покоління, є проблеми по кузову. Нова зимова гума і акумулятор. Більш детальна інформація за телефоном.
Продаю Opel Insignia 2011года,в хорошем состоянии
авто в доброму технічному стані сів поїхав є невелика вмятина на водійські дверці на швидкість не впливає авто надійне в авто є газ не вписаний
Автомобіль в гарному стані, масла фільтра, ремні роліки все замінено. деталі за телефоном
