- 70 тис. км
- Запоріжжя
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2.36 л.
- Ручна / Механіка
Продається автомобіль у хорошому стані з рідними деталями, потребує косметичного ремонту різного роду подряпин та вм'ятин. 29.04.2025 проведена заміна передніх гальмівних колодок разом із дисками! Фірма Brembo! Замінені стійки стабілізатора передні та задні! Масло, фільтри! Авто у відмінному технічному стані!!! Усі питання писати у WhatsApp! ІНШОГО СПОСОБУ ЗВ'ЯЗАТИСЯ НЕМАЄ І НЕ БУДЕ!!! ДУРНИХ ПИТАННЯН ТИПУ-А ВИ ОДИН ГОСПОДАР? І. Т. Д. І. Т. П. НЕ ЗАДАВАТИ! Дебілами типу 4-5 тис. НЕ БЕСПОКОЙТЕ! НЕ ДОВОДИТЕ, ЩО ВИ ТАКІ І Є!Повідомлення не читаю, не треба витрачати час і чорнило!ДЛЯ ТИХ ХТО НЕ ВМІЄ ЧИТАТИ-НЕ ТРЕБА ДОВОДИТИ, ЩО ВИ І Є ДЕБІЛ!Когось цікавить - тільки WhatsApp! Нічого іншого немає, ні читаю, ні відповідаю!!!
- Ідеальний стан - Рідний підтверджений пробіг - Сервісна книга з відмітками - Вкладень не потребує - Тільки після великого ТО - Повна антикорозійна обробка - У салоні не курили - Хороша комплектація - Електро дзеркала зі складанням та підігрівом - Підігріви сидінь - Клімат-контроль - Датчик світла - Датчик дощу - Автоакустика Rockford - Камера заднього виду - Протитуманні фари - Люк - Додаткова сигналізація - Два ключі - Два комплекти покришок (літні та зимові) - Без ДТП - Перший власник із салону - Огляд на будь-якому СТО
Пропоную вам домашнє авто! Технічно повністю справне, нічого робити не потрібно, працює на газу і на бензині, все вписано! Переоформлення обов?язково! Літня гума в хорошу стані, також є зимова в комплекті! Клімат працює, шкіряний салон!
Зимня літня резина на дисках,капіталовкладень не потребує. Була заміна грм,стійки передні задні та пружини.
Авто в ідеальному стані. Деталі по телефону.
Продам свій автомобіль , я другий власник . Авто використовувалось переважно на міжміських автодорогах та по місту , повний привід тільки взимку ( ні яких "покатушок" по грязюці , рибалки та охоти ) , по кузову фарбовано тільки один елемент-кришка багажника , декілька "коцок" по пластику ( фото) , салон чистий , чохли на сидіння майже з перших днів експлуатації . По двигуну нічого важливого не траплялось : - обслуговування форсунок; - ЕГР (заміна) ; - ремені та ролики (все вчасно та по регламенту ) ; Також разом з авто віддам комплект зимної ризини "СOOPER" на фірмових дисках Всі тонкощі обслуговування , експлуатації та інші питання по телефону.
ID: 31414 Авто у відмінному стані, шкіряний салон, підігріви спереду, клімат контроль, 4 скло підіймача, потужний 3 літровий двигун, встановлено ГБО щойно обслужене, 3 власника по Україні Можливий продаж в кредит та через криптовалюту! Пропонуємо такі послуги: - доставка авто з США, Канади, Європи; - перереєстрація авто на нового власника; - перевірка авто; - оформлення авто в кредит.
Торг Номер тел:********** Дзвоніть сюди Обігрів передніх сидінь Датчик дощу Колеса 18р Газ/бензин
Авто в доброму стані, встановлено гбо 4 покоління з швидкісними форсунками, варіатором випередження запалення, додатковою масою на пульті. авто має 3.0 л двигун 6g72 з гідрокомпенсаторами Тріснуло лоблве стікло при прогріві 09.01.2026
В автомобілі зроблена вся ходова, тормоза в круг, ТО ГРМ 1000км назад, кожного дня на ходу, є проблеми по ЛКП(арки, пороги, потертості, сколи)на холодну піддимлює, по кпп зауважень немає, за 2000 прошу не дзвонити не писати, купіть краще ланоса
Продам надійне та економне авто в хорошому стані. Я другий власник, автомобілем користувалася 10 років - машина ніколи не підводила. Автомобіль має сліди експлуатації, що відповідають його віку та пробігу. Завжди вчасне техобслуговування Доглянутий салон Економний розхід пального Надійний та простий в обслуговуванні двигун Ідеальний варіант для міста Авто повністю на ходу, сів ї поїхав. Мотор, коробка та ходова без нарікань. Є певні нюанси , які враховані у вартості. Реальному покупцю - обґрунтований торг біля автомобіля
Продам хороше авто,мотор повністю новий(відкапіталений-ще на обкатці),ходова перебрала вся,кузов в достойному стані-без серйозної корозії,салон охайний,не розірваний,музика дорогий кар-плей,новий акумулятор!-одним словом машина на 4+(тому що не в салоні)
Mitsubishi Lancer 1.6 Газ/Бензин | Механіка | Двигун замінено,Хороший стан | Київ Продам Mitsubishi Lancer у хорошому технічному стані. Надійний японський автомобіль, який ідеально підходить для щоденної їзди по місту. Рік: 2008 Двигун: 1.6 (замінено, працює відмінно) КПП: механіка Паливо: газ/бензин Колір: чорний Двигун після заміни — працює рівно та без зауважень Ходова частина в порядку Коробка передач працює чітко,без критичних вкладень Економне за рахунок газу Просте та недороге в обслуговуванні Є незначні нюанси по кузову, які не впливають на експлуатацію. Також потребує заміни датчик холостого ходу Враховано в ціні, готова зробити знижку реальному покупцю. Авто на фото не помите.
Продам грандіс в доброму стані, є легка косметика, фото відео огляд роботи та стану на вайбер, технічно все ок, 2 комплекти нової гуми, їде добре, економічна за рахунок механіки, двигун пре просто шик, ходова частина в ідеальному стані, нікуди нічого не тягне, переформатування.
Авто у власності 4 роки. Останнє переоформлення всередині сім'ї. Весь цей час ТО кожні 10 тис. Авто повністью доглянуте та без жодних нарікань. Все ідеально працює. ГБО ніколи не стояло. Не потребує жодних додаткових вкладень.
Авто в хорошому стані. Ремінь, ролик, помпа нові. Масла фільтра замінені. Нова резина, радіатор охолодження двигуна новий.Двигун працює відмінно не димить не пихтить їде впевнено. По кузову вся ціла, без гнилі і дир. Кондиціонер, гур, абс все працює. Авто без жодної помилки, вкладень не потребує. Нова резина. Встановлено ГБО 4 покоління, все працює. Переоформлення через сервісний центр або Дія.
Продам Mitsubishi Lancer 9, 2008 р/в 1.6 газ/ бензин, (4 покоління) витрата 10/7.8, з рідними пробігом 207000 км, мех.КПП, другий господар, обслужений, не вимагає вкладень, поміняно зчеплення та вирішена проблема з витратою масла ,від заміни до заміни не доливається,електро дзеркала,4 склопідйомника, кондиціонер заправлений,2 комплекти гуми, літня гума фірми Hankook легкосплавні,зимова(шипи) фірми Continental залізо з оригінальними ковпаками, є маленькі нюанси по кузову (машина не нова), камера заднього виду,чохли,новий акумулятор BOSCH,тонування,ксенон,рекомендую, легкий торг доречний або обмін на авто дорожче з 2012 року. Всім добрих покупок.
Автомобіль у гарному стані, та у хорошій коплектації кого дійсно цікавить хороший та надійний автомобіль телефонуйте розповім
