- 250 тис. км
- Чернівці
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Продаю лансер 9, кожного дня на ходу, економна, мотор 1,6. Реальному покупцю с торг. Також є відео, можу відправити в приватні повідомлення. Вартість авто - 4000$
Продаю лансер 9, кожного дня на ходу, економна, мотор 1,6. Реальному покупцю с торг. Також є відео, можу відправити в приватні повідомлення. Вартість авто - 4000$
Продам/обміняю Mitsubishi Space Star авто в хорошому стані вчасно обслуговувалось було замінено:ремень грм,масла,всі фільтра,тормозні колодки,гранати,всі патрубки. Є не значні дефекти по кузову фото можу надіслати Присутній торг Телефонуйте за номером:
Продам авто газ/ бензин 1,6. Кузов в нормальному стані . Машина на повному ходу , економна .
Продам авто Mitsubishi Carisma 2003 года выпуска Объем двигателя 1.6 В отличном состоянии Все вопросы по телефону
Авто в гарному стані, з нюансів вмятина на капоті , все детальніше по телефону
Продам авто, для своїх років у дуже хорошому стані (сів та поїхав). Дане авто довгий час була в одних руках, де за ним слідували і плекали. Олії та розхідники змінювалися відразу, також авто на новій зимовій гумі. Зрозуміло, що є невеликі рижики в деяких місцях по авто, але потрібно не забувати що 2004 рік, так авто не гнилий. Є невелике питання по еліктроніці (іноді може відключатися спідометр), а так все працює в штатному режимі. На останньому фото можете подивитися що було замінено відносно недавно, щоб новий власник сів і поїхав, а не копався в ній. З документами все добре, повне переоформлення. Також свіжа страховка.
Продам свій Lancer Торг біля машини. Покупцю в подарунок комплект зимових коліс.
Mitsubishi Lancer 2006 рік, 1,6 бензин, 179 тис. пробіг., механічна коробка передач. Підігрів передніх сидінь, електросклопідйомники, кондиціонер, підсилювач керма. Машина в хорошому стані, салон доглянутий. Заміна масла і фільтрів проводилась вчасно. Комплект зимньої резини додається. Реальному покупцю можливий торг.
Їздила жінка в гарно у стані,1,6 автомат японської збірки ,масла фільтра поміняні,грм ролік і помпа також страховка свіжа,електро зеркала ,підігрів сідений,кондиціонер ,два ключі сігналка алігатор ,на новій зимовій гумі,е пару рижіків на арках крил незначні дирок не мае запчастини тільки орігігал ,хто купить не пожалкуе,все працює іде добре с повагою добрих подає і покупок
Все працює нарікань немає. Рижики на арках і переднє праве крило. Потребує косметичного ремонту. Все поміняне та все працює.Всі детальні питання звертайтеся за телефономадим.
Автомобіль в хорошому стані
До 120 000 обслуговувався в оф.сервісі Мітсубісі,за весь період експлуатували два власника,ГБО встановлно
Авто в доброму стані масла фільтра міняні грм замінений коробка працює без ривків
Дуже практичний та надійний автомобіль, повний електропакет дверей, дзеркал, круиз та клімат контроль додає комфорту у повсякденному житті. Додатково встановлений дуже дорогий предпусковий обігрівач Webasto у 2018. Салон в ідеальному стані на свої рока, все чітко працює, має кріплення ISOFIX для дитячих крісл! Двигун та коробка працює чітко, масло не бере. В придане віддаю комплект зимової резини з дисками. Будь який спосіб переоформлення, але в пріоритеті повне переоформлення. Усі питання по телефону
Машина в хорошому стані ходова перебрала є незначні нюанси по кузову див на фото пробіг рідний
Машинка для своїх років в гарному стані. Не бита не фарбована. Куплена в автосалоні м. Харків. Я другий власник. Двигун 1,6 бензин економний. Двигун та салон в гарному стані. Обслуговувалось все вчасно. Нова АКБ. Резина літня. Є проблемне місце на лівому крилі під молдінгом фото додав. По іншим питанням телефонуйте.
Двигун писля ремонту,авто без рижиків ремонту не потребуе,детальніша інформація по тел
ТЕРМІНОВО ПРОДАМ АВТОМОБІЛЬ!!! Ціна актуальна для авто, до того моменту , поки є авто в продажі ,яке я хочу . Автомобіль в хорошому стані. Досить економний на рахунок пального,середній розхід 6л.на 100 км.Нещодавно замінив всі фільтра,масло.Автомобіль був зроблений для себе, ціна помірна і адекватна, торг біля машини.Усі деталі щодо автомобіля по телефону. Телефонуйте,все розкажу та покажу.Дуже терміновий продаж за найнижчу ціну!!!
по автомобілю багато чого зроблено авто робилось для себе...з приводу авто писати в вайбер
Надійний,економний,японский автомобіль в дуже хорошому,робочому стані,вмісткий салон,високий кліренс,добре тримається на трасі,вкладень не потребує.
