- 218 тис. км
- Ніжин
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Авто в хорошому стані. Недавно зроблений кап.ремонт. Сів і поїхав. Всі деталі за телефоном.
Авто в хорошому стані. Недавно зроблений кап.ремонт. Сів і поїхав. Всі деталі за телефоном.
Надійний та комфортний автомобіль на кожен день. Машина повністю на ходу. Встановлено ГБО, вписане в техпаспорт. Візуальний стан автомобіля можна оцінити за фото. Є нюанси, характерні для авто такого віку. Присутній торг реальному покупцю. Тільки переоформлення. Машина продається за непотрібностю, бо куплена новіша, не хочеться щоб машина стояла в гаражі, а хочеться знайти їй нового власника. Деталі що цікавлять питайте за телефоном.
Автомобіль доглянутий, чистий, технічно справний, мотор у відмінному стані, в ДТП участі не брав, не потребує вкладень, сів і поїхав. Нещодавно автомобіль пройшов технічне обслуговування, перевірку електрообладнання, регулювання розвалу-сходження, проведено заміну: - задніх амортизаторів; - мастила - фільтрів; - антифризу; - гальмівної рідини; - омивача: - сальників; - тросів ручника. Обладнаний сигналізаціэю. Є в наявності другий комплект коліс (резина з дисками 4 шт).
Продаю свій автомобіль, перший власник,купували з салону , стоїть газ але не вписан.Зроблена на 310000 капіталка двигуна повністю,сів поїхав.Ходова все зроблено,свічки замінили, прокладка клапанної кришки теж.Все працює на відмінно.
Авто на ходу. Регулярно обслуговується. Є зимова гума , оригінальні килимки , чохли.
Продам Мітсубусі "Space Star"комфорт 1.6 бензин 185тис.. Все працює, сигналка ,кондиціонер заправлений, + комлект зимових коліс на дисках.Дружина 1 власник з 2007року.Стан технічний добрий,двигун зроблено!Всі сальники, кольца, ремінь,свічі,масло.фільтра,ремні роліки поміняно! Масло не бере! Каталізатор на місці. Додаткова інформація по телефону. ДТП не велике пошкодження задньої правої дверки на фото видно.Додаткова інформ. по тел.,вайбе і т.д.!!!
Авто в в нормальному стані по кузову як на 2004 рік, має чудовий двигун 1.6, є невеликі недоліки але реальному покупцю буде торг, одним словом не погане авто, на свої роки і цінову політику, телефонуйте, пишіть, обговоримо, розповім все детальніше, домовимося Володимир
Машина в доглянутому стані вкладень не потребує по ходові та мотору питань немає ржавчини дирок немає кому цікаво дзвоніть питайте відповім . ТОРГ БІЛЯ АВТО .
В гарному стані , є нюанси по кузову Кузов6/10 Мотор кпп 9/10 Ходова 7/10 Газ - потрібно замінити редуктор
Автомобіль свій, другий власник. Двигун відремонтовано на 280 тисячах. По авто є нюанси, торг біля авто. Авто надійне! Ніколи не підводило. Перекупам прохання не турбувати! Всім мирного неба! Слава Україні!!!
В авто встановлено ГБО в 2014 році 4 го покоління, Дуже економна та надійна машина. , авто на ходу.
Продам власне авто у хорошому, збереженому стані. Машина для тих, кому потрібен надійний транспорт на кожен день без зайвих витрат. Двигун: 1.6 бензин (простий та витривалий). Паливо: Встановлено ГБО, офіційно вписано в техпаспорт. Дуже економна! Пробіг: 317 тис. км (чесний, без «скручувань»). КПП: Механічна, працює чітко. Стан: Авто дійсно доглянуте. Салон охайний, по технічній частині все обслуговувалося вчасно. Машина варта вашої уваги. Комфортна в ходу, м'яка підвіска, просторий багажник. Будь-який вид переоформлення. Ціна: $2,200 (торг реальному покупцю біля авто)
Машина в технічно справному стані, встановлений газ 4 покоління, вписаний в тп. Замінив обшивку дверей, літом проведено було ТО (масла, фільтри), місяць назад замінені задні пружини на оригінал. По ходовій проблем немає, по двигуну також. Встановлені міні-білед лінзи, віддам також диски на літо з резиною. Встановлений саб, якщо потрібно віддам за додатковою ціною. Дзвоніть запитуйте, розповім по машині. Торг присутній. Можливий обмін
Авто в гарному стані. нічого робити не потрібно. обслужена, кузов оброблений, зроблене ТО, все працює.
Mitsubishi Lancer 9 2005 р. Авто в хорошому стані двигун працює на відмінно ходова на 5 салон не затертий можливий обмін на авто з вашою доплатою. За детальнішою інформацією звертайтесь за тл
На повному ходу, автомат працює добре, газ4 працює, кондиціонер працює, люк працює. Будь-який вид оформлення.
Не бита, не фарбована, комплект літньої резини з титановими дисками, САБ, все працює. Переоформлення. Документи в порядку. За більш детальнішою інформацією звертайтесь за телефоном в оголошені.
Повністю справне робоче авто. Я другий власник. Продаю бо купив інше а це стоїть без діла.
Автомобиль полностью в исправном состоянии, обслужен и готов к длительному использованию без вложения средств.
