- 72 тис. км
- Павлоград
- Бензин, 2.4 л.
- Автомат
Авто в гарному стані,всі деталі по телефону!
Авто в гарному стані,всі деталі по телефону!
Продам Мицубиси кольт 2000 рік На повному ходу все працює як по технічній частині, так і по електриці, жодної іржі, жодної дірки, машина щодня на ходу, приїжджайте дивіться, торг тільки біля машини, переоформлення
до вашої уваги авто Mitsubishi Spase Wagon в непоганому стані на ходу кожного дня робоча конячка замінено (щеплення,супорта працює все ідеально гальмівні колодки по колу заводиться на газу і на бензині газ вписаний з документами повний порядок телефонуйте авто вартує вашої уваги
Машина поварена,не гнила,кузов не іржавий,днище оброблено,двостороння сигналізація з аутозапуском,запуск двигуна з кнопки,магнітола адроід,є моменти по ЛКП,титанові 15 диски,хороша зимова резина,віддам ще 2 зимніх в подарунок,ходова не тарабанить,в коло нові амортизатори,проставки задні(для кліренсу),світлодіодні лампи в фарах,їде добре як на газу так і на бензині. 600 км назад зроблено ТО,замінені всі фільтра,від заміни до заміни масле не бере взагалі,машина своя,кожного дня на ходу
потребує ремонту двигуна , резина нова,страховка свіжа,ходову повністю перебрав,самому нема коли зніматися(служу)
Авто на ходу кожен день На карбюраторі, Працює тільки на газі (є можливість зробити бензин, є насос електричний, потрібно встановити) заводиться дуже добре як холодна так і прогріта, можу скинути відео як вона заводиться холодною з ранку при низькій температурі Авто потребує ремонту по кузові. Мотор працює ідеально Розхід газу 8-9л/100км
Машина обслужена розхідники поміняні масла,фільтра ,свічки ,помпа,антифріз,комплект грм ,новий акум .Потрібно варити пороги,задні арки .
машина на ходу , мотор відремонтований, тнв, форсунки також.свічки розжарювання нові,задні стійки нові ,зимня резина нова.дзвонити ? Андрій
Стан машини в плані технічного огляду ідеал , ходова , мотор ідеал , сів і їдеш , торг обов’язковий , пишіть дзвоніть
Власне авто ,є сліди експлуатації по кузову ,і було незначне зіткнення передній бампер/ крило ,бампер запаяний , за бажанням можна покрасити , авто в справному стані ,ходова зроблена ,є незначне питання по коробці , стоїть ГБО,на всі питання відповім
Машина в хорошому стані. Гідропідсилювач, електрозеркала з підігрівом, камера заднього виду, електросклопідйомники, люк (не тече), лампи ЛЕД. Автобізнесменів прохання не турбувати. Торг мінімальний.
Всім привіт, пропоную своє авто яке я взяв для роботи, простий надійний дизель, без лишніх заморочок з приємним розходом палива! Авто краще будь якої радянської техніки, за такі гроші ви краще не знайдете, я особисто продаю її тому що взяв буса, на машині стоїть велюровий санол, панорамна криша, не тече! центральний замок, новий АКБ, фари ксенон, (новесенькй статер) на дисках не штамповках, здоровий монітар з функцією блютуз і нормальними колонками. Склопідіймаці вкруг, камера задньго виду. (але її треба підключити) новесенький фарком. пічкка працює добре. немає ніяких піддікать, все що треба зробити по ній зробили, ходовка як у лексула, плива як баржа! короче норм іномарка за ціною жигуля. Я особисто її брав для військових потреб, зараз вона не потрібна! я власним ходом приганяв її з Одеси. Авто на документах лише переоформлення, або зніму з обліку якщо вам на запчастини. із мінусів, можливо скоро треба буде міняти щеплення, але це питання 100дол. кпп в ній як нове, але вже підходить тросик передач, це як мені пояснив мій майсер. ходову робив, там все ідеально, нічого не стукає не грюкає! по кузову є питання, але для таких років то не питання) іще в нагрузку віддам повний багажник запчастин (ще один двигун без голови) паливну систему, генератор, кучу патрубків тросів запчастин, нову фару. те ще брав, те і віддаю! короче якщо в двох словах, авто для першого авто норм, або для зсу, або на запчастини. той хто купить не пожалкує, бо на метал її здати це пів ціни! для мене вона вже себе відбила, я возив прицеп по роботі. в цілому це старий японець, хто розуміє про що я! він нас всих переживе. Всим мирного нееба
Авто на ходу, сів і поїхав...
Продам 2200 доларів, ще у подарунок багато інших запчастин,діє торг біля капоту
рабочий стан.
Автомобіль на ходу, але потребує ремонту двигуна та ходової. Решта по телефону.
Продам Mitsubishi Galant 6 1.8 Газ-Бензин 1990р Авто в горному стані , Можливий обмін , кидайте свої варіанти Дзвоніть - 09******98
