- 190 тис. км
- Київ
- Бензин, 2.4 л.
- Варіатор
Продається хороший сімейний автомобіль в прекрасному стані. Гарна зимова резина.Нова літня резина Антикорозійна обробка. Можливий мінімальний торг.Були мінімальні пошкодження.ГБО Новий АКБ
Продається хороший сімейний автомобіль в прекрасному стані. Гарна зимова резина.Нова літня резина Антикорозійна обробка. Можливий мінімальний торг.Були мінімальні пошкодження.ГБО Новий АКБ
Їздила жінка, друга машина в сім'ї. До 200 тис. обслуговувалась на оф. дилері, є сервіска, 2 ключі. Двигун та коробка без зауважень, по кузову теж, робити нічого не потрібно Масло та фільтри замінені на 230 тис. Кондиціонер заправлений місяць тому. По комплектації: чотири електро скло підйомники, електро дзеркала, підігрів сидінь, кондиціонер, встановлена мультимедія з Bluetooth, WiFi, CarPlay та навігацією, двостороння сигналізація. Можливий обмін на універсал з моєю доплатою
Розмитнений та сертифікований! Проведено повне технічне обслуговування на ОФІЦІЙНОМУ сервісі! Самі мінімальні пошкодження у США! 2,0 двигун ПОВНИЙ ПРИВІД!!! ПЛАГІН-ГІБРИД з можливістю підзарядки вдома від звичайної розетки або швидкісного порту на зарядних станціях. Супер економічне авто, по місту розхід - 3 л., за містом 6 л. Є три режиму їзди, один з яких ПОВНИЙ ЕЛЕКТРО, вистачає на 30-50км, коли бензин ВЗАГАЛІ НЕ ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ! Ідеальний технічний та косметичний стан. Сервісна історія. по комплектація: Лед фари! CarPlay! R18 диски! Повний безключовий! Електроляда! Підігрів сидінь! Повний електропакет передніх сидінь! Шкіряний салон! Мертві зони! Круїз! Датчики світла/дощу!
ПРОДАМ МИЦУБИСИ В НОРМАЛЬНОМ СОСТОЯНИИ НО Э НЮАНСЫ НАДО СВАРНЫЕ РАБОТЫ ПОРОГОВ И АРОК КОНДИЦИОНЕР РАБОТАЕТ ХОДОВАЯ НОРМ ГАЗ 4 ПОКОЛЕНИЕ КОГО ИНТЕРЕСУЕТ Спрашивайте
+ Пройдено ТО + ГБО 4 покоління Компанія «FINAUTO» пропонує варіанти покупки авто за ГОТІВКОВІ, в КРЕДИТ, ЛІЗИНГ, а так само можливість ОБМІНУ (Trade-in). Телефонуйте, відповімо на всі ваші запитання !
Авто у гарному стані, без нарікань.Є резина на дисках додаткова.Всі питання за телефоном
Автомобіль в гарному збереженому стані. Їздить кожен день. Хороші літні та зимові шини на оригінальних легкосплавних дисках. Чесний пробіг. Надійний двигун. Кузов живий, взагалі не гниє і не іржавіє.
Автомобіль РHEV 2.0і в чудовому стані. На електриці проїжджає 35-40 км. В режимі гібриду місто 3л/100км, за містом 6, 5/100км з кондиціонером. Червоний колір дуже насичений. Салон та потолок охайний, шкіра як нова. Машина на данний час обслуговувана. Заміна запчастин - тільки оригінал. Розгляну варіант обміну на житло у м. Кропивницький з доплатою. На обмін 30000. Перекупам і площадкам не турбувати.
возможен торг
Авто не готувалося на продаж,робилося для себе ( їздила донька)усі пружини нові,з пробігом нічого не робив,4 зимових нових 4 літні повноцінні колеса, ремні генератора і компресора нові, магнітола нова моцна є камера заднього виду (треба під'єднати)скло нове лобове (була тріщина )остальні рідні, стакани поварені для себе, ручник треба зробити ГРМ поміняний на 310тис, ГБО 4 покоління вписаний 40л. балон, двигун 1,6 V 16 клапанів, простий як пачка горошку, добре їде на газу і бензині, торг біля машини, блокування з середини від проникнення блокування задніх дверей від дітей,є підігрів заднього скла і дзеркал. додатково є не встановлена камера заднього виду для паркування в подарунок, Тільки повне переоформлення, бо вже маю негативний досвід. Усім дабра і вдачі . Можливий обмін на шкоду октавія тур 1.6 бензин або краще 1.9 дизель, але до 500.000пробігу.Пробіг провірятиметься конкретно як і стан авто . Можливий перегін у інше місто. Торг біля капоту.
Другий власник. Нарікання по зовнішній частині. Техничний стан справний, на ходу, нарікань по двигуну, коробці та іншому немає. Надійний 4-циліндровий 16-клапанний двигун з одним верхнім розподільним валом (4G18). Олію не жере. Надійна автоматична коробка F4A4A без жодних питань.
Автомобіль на ходу. Питання за телефоном
Обміняю свій автомобіль на позашляховик по молодші з моєю доплатою до 4000уе Загалом пропонуємо
Продам своє авто - перший власник в Україні з 2019 року. Авто в чудовому технічному стані - проведено поточне ТО з заміною всіх рідин, мастила в варіаторі, свічок, гальмівних дисків і колодок + ТО ГБО. Сидіння в чохлах MW Brothers. Сигналізація з gps та віддаленим запуском. Встановлена Android магнітола + додатково віддам штатну.
Дуже класний автомобіль, шкода продавати, але на жаль зараз немає кому їздити, ходова в порядку, двигун теж, масло не бере, авто робилося для себе, на довго, але... володіємо ним з 2021 року, за цей час проїхали 11000 км. є нюанси по кузову, по фарбі, як завжди задні арки іржаві. По кузову, легко догнали ззаду, трохи фарба потріскалась на бампері. Трохи рихтували і красили заднє ліве крило. Два комплекти гуми, страхування до літа, повний бак бензину, повний бак газу. Мені писати або телефонувати в месенджери, для огляду дам номер дружини, подивитись можна в місті Теплодар, Одеська обл.
