- 408 тис. км
- Київ
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Проведено капітальний ремонт двигуна на 405 тис.км Машина в гарному технічному стані
Проведено капітальний ремонт двигуна на 405 тис.км Машина в гарному технічному стані
Продаю авто в доброму стані, було виготовлено на арабський ринок, є люк, якісне тонування. Також є ГБО, вписано в тех паспорт. Мультимедіа з великим екраном на Android з камерою заднього руху HD якості. В наявності 2 комплекти гуми: зима/літо, віддаю разом з авто. Наявна система старт/стоп з ключа. Стоїть гарна лінзована оптика. Нюанси по кузову дивіться на фото. Торг біля капоту лише з реальним покупцем! Авто-бізнесменів прошу не турбувати!!!
Максимальна комплектація:Люк, шкіра, акустична система Rockford Обслуговування виконував вчасно! Витрачено багато часу та коштів! Робив все для себе! Робити нічого не потрібно. Детальна інформація по телефону. Автобізнесменів прохання не турбувати. Обмін не цікавить. Номер телефону
Дуже збережений стан,в машину вкладені гроші,піднята,,відсутні рижики, великій монітор,камера,дискі,музика,вписаний газ
Авто в гарному стані. З 2016 року власник. Всі питання по телефону
Технічно все справне, заводиться з пів тика, перебирався повністю цілий мотор 2роки тому, перебрана ціла ходова,є пару дефектів видно на фото, звоніть розкажу все по телефону.
Авто в гарному технічному стані, по кузову є незначні сліди експлуатації. Є два комплекти колес (штампи та легко сплавлені), зимова гума. Виглядає авто гарно та охайно, салон чистий, доглянутий. Є комплект чохлів на сидіння. Мотор працює добре, не димить, без нарікань. Продаж авто у зв?язку з тим, що власник пішов служити в ЗСУ.
Продам власне авто!!! Авто в дуже гарному збереженому стані, не потребує жодних вкладень, встановлений газ 4 покоління (3 тис км зроблена капітальна ревізія),замінена уся ходова частина, нові тормозні диски, колодки, кондиціонер заправлений працює, по авто працює кожна кнопка, пороги, арки, рама в ідеальному стані, усі стьокла цілі, авто на новій зимовій гумі, в комплект віддам літню!Я хазяйка по тех паспорту, любий вид переоформлення!!!
Авто у гідному стані. 3 ряди сидінь, 6 пас. місць (3-й ряд складається). По кузову все добре, без іржі та гнилі, вся в рідній фарбі (1 косметичний підфарб). Дв. без питань, ГБЦ робилася. КПП та ходова в нормі. Електропакет, клімат, підігріви. ГБО вписано до тих. паспорт. Будь-який вид переоформлення (господар). Можливий обмін, (можно на авто которое требует ремонта),лише Укр. реєстрації та без моїх доплат.
Машина в гарному технічному і косметичному стані як на свої роки, без ДТП, гаражне зберігання
Перший власник в Україні. Надійне авто.
Авто було весь час в одних руках. Пробіг 279 т. Авто на повороті ому ходу. Є нюанси по кузову. Торг
Продам гарний стан з 2015 року у власності. Шкіряний салон. Двигун працює дуже гарно. Обслуговування проводив вчасно , не димить не сапунить , масла ні грама не бере. Оді та грилі не має. По салону усе справне з документами порядок. Будь який вид переєрестрацї. Нічого не тече всі рідини в рівні.
авто в гарному стані обслужене два підкраса крило повне то ремені ролики помпа масла всі рідини поміняні зимня гума авто повністю обслуговуванне хазяйське встановлення ледів в фарах та туманках корозія на арках та порогах
Авто у доброму стані, потребує покраски по іншому авто на тверду 4, багато чого замінено ходова на 5 мотор на 5 салон 4+ косметика на 3
Продам митсубиси аутлендер 2010 року, офіціал. 5и місцевий. Об'єм двигуна - 2360, бензин. Є питання по ходовці, тому ціна 10 000 Комплектація максі, шкіряний салон, люк, екран для пасажирів. Хороша, комфортна машинка, яка буде радувати вас довго.
Авто куплялося у офіційного дилера, не Америка. По факту 2 власник. Обслуговувалось на офіційному СТО по регламенту. В машині все працює справно без зауважень, сів і поїхав. Встановлений газ. Вся в рідній фарбі. Продаж не спішний. Площадкам не турбувати(за умови якщо хочуть купити) Детальніша інформація за телефоном.
продам авто в нормальному стані. повністю їздове авто. двигун без зауважень, працює як і на газу так і на бензині,ходова частина в нормальному стані. стан сів та поїхав. має дефекти по кузову, стандартні проблеми лансера 9 пороги, арки деталі за телефоном, торг реальному покупцю.
Продам свій автомобіль. Машина в гарному стані, повністю готова до експлуатації. Користувався обережно, дбайливо та з любов'ю, адже це було перше авто. Усі обслуговування проводилися вчасно. У машині абсолютно все працює справно та без зауважень. - Двигун працює рівно, без сторонніх звуків - Коробка без зауважень - Ходова частина обслужена - По кузову без критичних дефектів, не бита і не фарбована - Салон чистий, доглянутий (шкіра) - Двійний комплект килимків: ворсові+гумові - Літня/зимова гуми (проїздили по 1-му сезону) - Авто категорії "сів і поїхав" та "недорого і сердито" - ідеальний варіант для тих, хто шукає надійний, доглянутий і комфортний автомобіль.
