- 546 тис. км
- Димер
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2.38 л.
- Автомат
Грандіз 2008року, другий хозяїн, все працює. Ходова зроблена, замінено підрамник, АКПП так як треба.
Грандіз 2008року, другий хозяїн, все працює. Ходова зроблена, замінено підрамник, АКПП так як треба.
Pajero Wagon 4 3.2 diesel Продаю чудове авто з великими можливостями. Підключаємий повний привід з поніжайкой і блокуванням. Автоматична КПП Затонована Крута мультімедіа працює з IOS та Android Камери 360 з вибором зони Декоративна налаштовуєма RGB підсвітка салону (торпедо, карти, ручки, ноги). Розкладні крісла в багажнику. Гарна музика. Люк. Пофарбован у чорний мат (схожий за візуалом на Раптор). Авто доглядали, вчасно проводилися всі заміни розхідників і деталей. Провели реставрацію форсунок і системи, замінена горловина бака і сам паливний бак. За час володіння, грошей вкладено чимало, бо робилося все для себе. Пробіг не скручений Із мінусів: тріщінки від сколів на лобовому, потребує реставрації лівий край водійського крісла, просяться під реставрацію арки над задніми колесами (слабке місце цих авто, там проявляється іржа, є на фото) Продаю виключно із за того, що видали робоче авто. Подивитися можна в Запоріжжі
Все працює, сів поїхав. Були пошкодження, кілька не критичних дтп, мінвся капот, фари, бампер. Салон має потертості. Торг біля копота.
Продається авто від першого власника з салону! Хороший технічний стан та комплектація! Машина не гнила! Кузов здоровий! Двигун не димить, їде бодро, коробка переключає добре! Резина нова LASSA 205/55/16 Запаска, домкрат,ключ все що має бути є в наявності! Комплектація хороша, має всі 4 скло підйомники, подушки безпеки, електродзеркала, підігрів сидінь, центральний замок, мультируль, кондиціонер, все працює без нарікань, кондиціонер заправлений, замінено новий радіатор! В наявності всі 4 ключі до автомобіля! В загальному автомобіль дуже хороший та надійний! Якщо цікавить пишіть дзвоніть, приходьте на огляд!
Автомобіль брався з салону в грудні 2008 року. Стан відмінний.
Ідеальний технічний стан, автомобіль повністю обслужений і не потребує вкладень. Гаражне зберігання — кузов без корозії та сколів, всі елементи в заводському фарбуванні, без ДТП. Салон як новий — чистий, доглянутий, без запахів і потертостей. Обслуговування суворо за регламентом у офіційного дилера, всі записи в наявності. Один власник з моменту покупки, оригінальний ПТС. ?? Власна батарея “PB” прослужила 12 років — показник якісної збірки. ????? Заміна перших гальмівних колодок на 70 000 км, передніх — на 106 000 км, решта запчастин — рідні, оригінальні. Клімат-контроль працює бездоганно, комфорт в будь-яку погоду. ???? Встановлено протиугінний блок коробки передач “Construct”, захист від викрадення. Комплектація другої категорії: — легкосплавні диски — протитуманні фари — шкіряна обробка керма та ручного гальма — декоративні пороги (обвіси) — захисна плівка на порогах і дверних ручках — штатна аудіосистема з Bluetooth Фари цілі, не запотівають. Літня гума (заводська) потребує заміни, в комплекті — зимова шипована GoodYear у відмінному стані. ? Витрати в місті – 6–7 л/100 км. Надійний, перевірений часом автомобіль, без прихованих проблем.
Автомобіль в дуже хорошому стані В одних руках 10 років Обслуговувався вчасно Мотор акпп працюють відмінно Хороша резина + є зимня резина з дисками також у хорошому стані Wagon 2007 3.2d, 190 k, акустика Rockford, 7 місць, r/d lock блокування заднього диференціала замінені на нові ксено лампи, нові амортизатори, новий клапан egr, реставровані руль і передні сидіння, новий електронний перемикач передач, замінені на офіційні масла в коробці передач і деференціалах, промитий бак на паливо, додатково офіційне масло для коробки передач, пробіг 316 тис
Проведено капітальний ремонт двигуна на 405 тис.км Машина в гарному технічному стані
Продаю авто в доброму стані, було виготовлено на арабський ринок, є люк, якісне тонування. Також є ГБО, вписано в тех паспорт. Мультимедіа з великим екраном на Android з камерою заднього руху HD якості. В наявності 2 комплекти гуми: зима/літо, віддаю разом з авто. Наявна система старт/стоп з ключа. Стоїть гарна лінзована оптика. Нюанси по кузову дивіться на фото. Торг біля капоту лише з реальним покупцем! Авто-бізнесменів прошу не турбувати!!!
Максимальна комплектація:Люк, шкіра, акустична система Rockford Обслуговування виконував вчасно! Витрачено багато часу та коштів! Робив все для себе! Робити нічого не потрібно. Детальна інформація по телефону. Автобізнесменів прохання не турбувати. Обмін не цікавить. Номер телефону
Дуже збережений стан,в машину вкладені гроші,піднята,,відсутні рижики, великій монітор,камера,дискі,музика,вписаний газ
Авто в гарному стані. З 2016 року власник. Всі питання по телефону
Технічно все справне, заводиться з пів тика, перебирався повністю цілий мотор 2роки тому, перебрана ціла ходова,є пару дефектів видно на фото, звоніть розкажу все по телефону.
Авто в гарному технічному стані, по кузову є незначні сліди експлуатації. Є два комплекти колес (штампи та легко сплавлені), зимова гума. Виглядає авто гарно та охайно, салон чистий, доглянутий. Є комплект чохлів на сидіння. Мотор працює добре, не димить, без нарікань. Продаж авто у зв?язку з тим, що власник пішов служити в ЗСУ.
Продам власне авто!!! Авто в дуже гарному збереженому стані, не потребує жодних вкладень, встановлений газ 4 покоління (3 тис км зроблена капітальна ревізія),замінена уся ходова частина, нові тормозні диски, колодки, кондиціонер заправлений працює, по авто працює кожна кнопка, пороги, арки, рама в ідеальному стані, усі стьокла цілі, авто на новій зимовій гумі, в комплект віддам літню!Я хазяйка по тех паспорту, любий вид переоформлення!!!
Авто у гідному стані. 3 ряди сидінь, 6 пас. місць (3-й ряд складається). По кузову все добре, без іржі та гнилі, вся в рідній фарбі (1 косметичний підфарб). Дв. без питань, ГБЦ робилася. КПП та ходова в нормі. Електропакет, клімат, підігріви. ГБО вписано до тих. паспорт. Будь-який вид переоформлення (господар). Можливий обмін, (можно на авто которое требует ремонта),лише Укр. реєстрації та без моїх доплат.
