- 500 тис. км
- Ковель
- Дизель, 2.14 л.
- Автомат
Автомобіль купувався в офіційного дилера Мерседес в 2012 році. Перший і єдиний хазяїн, авто без пошкоджень, обслуговувався постійно на Столичному шесе 90. В наявності вся історія, сервісна книжка.
РОЗТЕРМІНУВАННЯ БЕЗ ПЕРШОГО ВНЕСКУ, або в лізинг з авансом від 10%. Доступний обмін на будь-яке авто. Доставляємо авто по всій країні В продажі Mercedes-Benz Е200 2012 року випуску. Автомобіль продається від власника. Переоформлення будь-якого типу. Можлива додаткова перевірка на СТО. Запрошуємо Вас на огляд і тест-драйв! Комплектація: • Протитуманні фари • Датчики світла та дощу • Ел. регулювання дзеркал • Шкіряний салон • Ел. регулювання сидінь • Мультимедійне кермо • Підкермові пелюстки • 2-х зонний клімат-контроль • Круїз-контроль • Мультимедійний монітор • Парктроніки • Вибір режиму руху • AUX • USB • Bluetooth Зателефонуйте нам, або напишіть у чаті AutoRia, Viber або Telegram і ми розповімо про авто детальніше. Ми пропонуємо: • Кредит • Лізинг • Trade-in • Автовикуп • Розрахунок криптовалютою • Безготівковий розрахунок • Пригон (Європа, США) • Підбір авто • Допомога в продажі • Доставка по Україні • Допомога в переоформленні • Підготовка до продажу Можливий обмін на Ваше авто, просто напишіть нам в чат. Працюємо без перерв та вихідних. Автосалон AвтоFocus (м.Київ, Кільцева дорога, 1, ТРЦ “Respublika Park”)
Mercedes-Benz E220, 2012 рік випуску, 2.2 дизель, автоматична коробка передач. Автомобіль у хорошому технічному та візуальному стані, комфортний та надійний у щоденній експлуатації. Оснащений економним та водночас динамічним дизельним двигуном, який працює в парі з плавною автоматичною коробкою передач. Комплектація включає: • чорний шкіряний салон; • двозонний клімат-контроль; • електросклопідйомники; • мультифункціональне кермо; • круїз-контроль; • електрорегулювання дзеркал; • бортовий комп’ютер; • системи безпеки ABS та ESP. Автомобіль доглянутий, салон чистий та охайний. Вкладень не потребує, готовий до експлуатації. Детальніше по телефону.
Продам авто в гарному стані, детальна інформація по телефону. Всім гарних продажів і мирного неба над головою.
Продам своє авто, обслуговується вчасно, автомобіль в хорошому стані, і готовий до зими, нові гальмівні колодки, резина. Антифриз масло і фільтра замінені 2т км тому. Для детальнішої інформації телефонуйте.
Авто на повном приводі,я власник авто по тех паспорту,два комплекта гуми,два ключі,сервісна книжка,європа.Все що цікавить детально телефонуйте.
Відмінний стан. Обслужено повністю. Відмінна комплектація. Потрібно змінити скло на лівому фарі або фару. Подробиці по телефону.
Авто в дуже хорошому стані,350-та . AMG ,19 колеса .Детальніша інформація по телефону.
Відмінне авто з надійним двигуном та функціоналом двигун працює відмінно акпп також це надійний та практичний автомобіль який забезпечує малу витрату палива та не дорогий у обслуговуванні.Більше інформації за телефоном дзвоніть відповім на ваші запитання торг біля авто.
Вітаю. Продам вірного друга сім'ї. За весь час користування машина ні разу не підвела. Авто має все для комфортних та безпечних поїздок як на близькі так і особливо на далекі відстані. Авто в дуже хорошому візуальному та технічному стані. Працює абсолютно все. Мотор 1.8 компресор газ/пропан-бенз працює чітко, як годинник. Так це не ракета але і не овоч 180 конячок їдуть добре. Мотор без проблемний і не дорогий в обслуговуванні. Встановлено газову установку, що дозволяє суттєво економити на пальному. АКПП працює ідеально. Ходова частина надзвичайно м'яка та тиха. Салон просторий та комфортний. Запрошую на огляд. Авто точно не залишить вас байдужим.
Продаю Mercedes w212 E200, 2,1 дизель. Автомобиль обслуговувався тільки на ліцензійному СТО (всі документи, що підтверджують є), заправлявся якісним паливом ДП puls тільки на ОККО або WOG^ Двигун ОМ 651.925 проблем ніяких немає, працює рівно. Двигун добре промитий і залито нове масло Mercedes 5w-30 (акти виконаних робіт є)Витрата палива: траса-5-5,2 л, місто-7,2-7,5 л., перевірено, замінено теплообмінник, термостат, и др.запчастини , які указані в актах ремонту авто.АКПП 722.966 7 ступка Працює нормально, перемикає плавно. Масло замінено (є всі документи), задній міст-масло замінено( документи є), система охолодження промита повністю та рідина-замінена (документи є) Підвіска і ходова в ВІДМІННОМУ стані, нічого не довбає, та не стукає ( акти виконаних робіт в наявності)і т.д . Машина просто пливе по дорозі .В передніх фарах стоять світлодіодні лампи гарної якості. Торг присутній, якщо є питання дзвоніть та пишіть . Є в наявності нова літня резина, масло та фільтра в двигун, масло в акпп , все оригінал.( за окрему плату , по домовленості)
ДУЖЕ ТЕРМІНОВИЙ ПРОДАЖ!!! ОФІЦІЙНИЙ АВТОМОБЛЬ!!! 2.2. ДИЗЕЛЬ.АВТОМАТ. ДВОЗОННИЙ КЛІМАТ КОНТРОЛЬ. КРУЇЗ КОНТРОЛЬМУЛЬТИ РУЛЬ. ЧОРНИЙ ШКІРЯНИЙ САЛОН! три-спицеве анатомічне кермо, шикарний салон з електрорегулюваннями, парктроніки, монітор, камера заднього виду і т.Д....ПОВНА КОМПЛЕКТАЦІЯ!! РІДНИЙ ПРОЗОРНИЙ ПІДТВЕРДЖЕНИЙ ПРОБІГ!!!! МАШИНА ВЛОЖЕНЬ НЕ ПОТРЕБУЄ АБСОЛЮТНО НІЯКИХ, ПО МАШИНІ ПРАЦЮЄ КОЖНА КНОПОЧКА!!!! Двигун працює як годинник, масло не бере, працює тихо і рівно, в будь-яку погоду з пів обороту, автомат працює ідеально, перемикає кожну передачу плавно і чітко, по ходовій частині автомобіля нарікань немає ніяких, повністю обслужена!!!! Вкладено більше 3000$ за останні три місяці, форсунки на гарантії, турбіна зроблена, замінені всі фільтри і рідини, обслужено все ВІД А ДО Я, є всі акти виконаних робіт. МАШИНА В АВАРІЯХ УЧАСТІ НЕ БРАЛА, ВСЕ РІДНЕ, ВСЕ СКЛА ВКРУГ РІДНІ. МАШИНА В ЖИВУ ВИГЛЯДАЄ ЯК НА ФОТО, БЕЗ ВМЯТИН І ЦАРАПИН. Салон автомобіля в хорошому стані. Машиною будете дуже задоволені, дуже економна Витрата: траса 5, місто 8 літрів! ОДЕСЬКА РЕЄСТРАЦІЯ, машина від власника, машину продаємо з повним переоформленням на нового власника. МОЖЛИВИЙ ПРОДАЖ ЧЕРЕЗ ЛІЗИНГ, МОЖЛИВИЙ ОБМІН!!!! По машині все прозоро, готові до перевірок, будете задоволені. Дуже терміновий продаж!!!!!
Машина обслужена - є документи по всіх роботах за всі роки автівки. Ходова, мотор, коробка - без зауважень Нічого робити не потрібно - сів і поїхав Два ключі.
Продаю Mercedes-Benz E 200 2012 року (по документам кінець 12 місяця можна сказати 2013 року _) не перекуп не продавець машин займаюсь зовсім іншим бізнесом купив машину собі 2 з половиною роки назад ,машина класна розхід мінімальний 6/7 по місту по трасі сфотогравував навіть 4.5 дивіться на фото,пробіг машини 205000 ,Пробіг рідний перевіряв сам по він коду розписано кожних 10 тисяч км брав собі на день народження продаю так як хочу взяти новішу!!!Від Мерседеса може бути краще тільки новий мерседес!
Максимальна комплектация.Сигнализация
Автомобіль в хорошому технічному та косметичному стані. Проведено Т.О., замінені фільтра, масло. Перша реєстрація в Україні у жовтні 2024 року. На автомобілі стоїть хороша зимова резина Michelin.
