- 220 тис. км
- Київ
- Дизель, 2.14 л.
- Автомат
Продам хороший автомобіль Один власник Куплений в Україні
Продам хороший автомобіль Один власник Куплений в Україні
Продаю власний автомобіль Mercedes-Benz W212 E250 4MATIC, 2012 року випуску. Це автомобіль, який привертає увагу! Він про надійність, комфорт, впевненість і задоволення від кожної поїздки! Двигун: 2.2 дизель (2.143 см?) Bi-Turbo - надійний, економічний та водночас динамічний. Коробка: 7G-tronic. Стан та обслуговування: • Реальний пробіг ~214 000 км; • Обслуговування кожні 8 000 км; • Технічно без зауважень; • Вкладень не потребує; • Салон в охайному стані, в авто не курили; • Екологія вся на місці (рідна), перевіряли спеціалізованим обладнанням - результати чудові, видалення не потребує; • Авто в рідній фарбі, без підкрасів (є незначні подряпини на бампері); Робота по обслуговуванню автомобіля проводилась вчасно. Витрата пального: • траса / місто – ~7 л дизеля • при спокійній їзді по трасі – до 6 л Причина продажу: перехід на авто класом вище. Готовий до перевірок на будь-якому СТО. Деталі за телефоном +********** (Telegram/WhatsApp) Бажаю всім добра та успіхів!
Авто яке дарує емоцію. В моєму користуванні, вже 2 роки завжди вчасно обслуговувалась , нещодавно пройшов ТО заміна масла в моторі / коробці, ходова частина також 5/5. Кузов повністю в рідній фарбі. Двигун в ідеальному стані , заміна масла кожних 6000-7000 км , автівка 70% часу використовувалась для дальніх поїздок по трасі, екологія в повному порядку! 2.2 двигун один з найнадійніших та економічних двигунів Мерседес , витрата палива 5л - траса 8 - л місто. Комплектація: Панорама Преміальна аудіо система: Harman/Kardon Парктроніки: перед/зад Асистент парковки Система старт стоп Адаптивні фари ( підсвічують при поворотах та самі вмикають/вимикають дальній на трасі ) Ще доволі багато цікавих плюшок, але це вже детальніше за телефоном.
Продаю свого вірного коня, з надійним двигуном та коробкою. Всі Т/О пройдені за регламентом у профільному сервісі. У дтп ніколи не брав участі (фарбований капот від сколів). Усі стекла рідні. Весь передок у броні плівці. Зараз жодних вкладень не вимагає. Коробка та двигун працюють як годинник. Чистий та не прокурений салон без пошкоджень. Індивідуальна комплектація, електро дзеркала, навігація, система distronic, система утримання смуги, преміальна акустика, датчики мертвих зон, електропривід сидінь, пелюстки на кермі, ксенон, сонцезахисні шторки для задніх пасажирів, оздоблення салону з натурального дерева, евкаліпт. Новий комплект літніх коліс на оригінальних дисках та новою гумою R18, зимову R16 на оригінальних дисках віддам у подарунок. Будь-які перевірки за ваш рахунок, за машину не соромно! Реальному покупцю, торг у капота.
S212 (FL) • 300d BlueTec G-tronic (204+27=231 к.с.) • Base.Заводський AMG пакет. Продаю свій Mercedes-Benz E 300 BlueTEC HYBRID 2012 року. Авто пригнане з Німеччини 2 роки тому, розмитнене, повністю обслужене, вкладень не потребує. Технічний і візуальний стан — відмінний. Жодного ДТП, оригінальний пробіг, дуже економний і водночасі потужний — 231 к.с., дизель + гібрид. Розхід пального в реальних умовах — від 6 до 8 л/100 км. Модель з максимальною комплектацією: Адаптивний круїз-контроль Distronic Plus Активне утримання смуги + система контролю сліпих зон. Система екстреного гальмування, захист від наїзду ззаду. Мультиконтурні сидіння з електроприводом і підігрівом. Салон комбінований зі вставками альконтари, чорна стеля, датчики світла, дощу, автоматичне дальнє COMAND APS – навігація, DVD, Bluetooth, цифрове радіо DAB, контроль тиску в шинах, автомат 7G-Tronic + пелюстки перемикання на кермі. Пакет Avantgarde – покращена підвіска, стиль, оздоблення Темне заводське тонування. Двозонний клімат-контроль, повний електропакет Сажевий фільтр, великий бак, пожежогасник, R17 оригінальні легкосплавні диски, літні шини.Три ключі. Авто дуже комфортне, безпечне та приємне у керуванні. Ідеальний варіант як для міста, так і для сімейних подорожей. Продаю без поспіху, машина доглянута та варта своїх грошей.
Авто в гарному стані, не фарбоване, поміняний мотор 280т пробігу, привезений під замовлення, поміняні всі масла, рідини, шланги, прокладки , хомути, нові ричаги, тормозні диски з колодками, нові стойки, повністю обслужена любі перевірки
Автомобіль знаходиться в Німеччині, у відмінному стані.Тільки задній бампер з лівої сторони хтото виїхав і зачепив бампер . Один власник, придбаний у салоні у 2012 році. Не був у ДТП.Забирати у Німеччині. Можливе привезення за додаткову оплату. Посередників просимо не турбувати.
У власності з 2021 року. Всі деталі в рідній фарбі, скло теж рідне, включаючи лобове. Всі наявні функції працюють. Екологія видалена, "дитячі болячки" виправлені. Офіційне авто, кінець 2012 року. Кольоровий екран приборки, мультимедіа і багато функцій з ресту. Виїхав з салону, в листопаді 2013 року. Салон натуральна шкіра, чорна стеля, чорне дерево. Продаж не терміновий, ПОСЛУГИ МАЙДАНЧИКІВ І ПЕРЕКУПІВ НЕ ЦІКАВІ. Присутній АДЕКВАТНИЙ торг, або літні колеса r17 в подарунок
Автомобiль в гарному станi. По мотору і коробкі ні яких проблем не мае. Бонусом підуть другий комплект легкосплавних дисків з резиною.
Стан гарний весь у рідній фарбі нова гума, Диски гальмівні, у використані 2 роки авто на мені 7g tronik автомат На обмін 13500$
Авто повністю справне, двигун турбований, салону на вигляд 3-5 років, е декілька маленькіх нюансів по кузову, краще дивитись на місці, або запитуйте за телефоном.Торг біля капоту.
Продаю свой любимый авто. Mercedes-Benz E 250 Техническое состояние – идеальное. Дополнительных вложений авто не требует. Готов к любым проверкам. Торгов только в авто. Платформам, площадкам по продажам, просьбе не беспокоить. Все вопросы по телефону.
Деталі по телефону
Продам авто в хорошому стані. Технічно по машині все працює. Кузов також в гарному стані. Хороший економний дизельний двигун 2.2 куб.см..По ходовій також нічо не потрібно робити. Все на ходу сів і поїхав. Авто повністю обслужено фільтра масла поміняно. Детальніше дзвоніть за тел 06******20
класний,надійний,економний,сімейний автомобіль повністю обслужений комплектація-вогонь стан зовні та всередині-пушка(як на фото так і в дійсності) при потребі можу скинути відео огляд всі деталі по телефону битих,бензинових американців не пропонуйте
Продаю власне авто в користуванні 3 роки , жодного разу не підвів , авто економне по розходу палива , економний в обслуговуванні, замінював цеп ГРМ зі всім комплектуючим, замінено масляний насос , та комплект щеплення , авто в чудовому стані на данний момент вкладень не потребує взагалі ніяких , два комплекти резини літо р18, зима р17. За детальною інформацію звертайтесь за номером телефону.
