- 194 тис. км
- Львів
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Всі фотографії є реальними та відображають справжній стан авто. Кузов знаходиться в задовільному стані. На фото помітні деякі подряпини та нетривкі сліди експлуатації, є незначна корозія проте загалом лакофарбове покриття виглядає пристойно для авто такого віку. ГРМ та ремені генератора та кондиціонеру замінено генератор і стартер обслуженні Технічні характеристики Mazda 323 - компактний седан С-класу з двух вальним 16 клапанним бензиновим двигуном об'ємом 1,6 літрів. Коробка передач - механічна. Працює без нарікань Переваги - Доступна ціна на вторинному ринку - Економний та надійний двигун - Компактні габарити, зручні для міста - Просторий салон для свого класу. деталі за телефоном
Мазда в хорошому стані, кожен день на ходу. Двигун і коробка працюють добре. Надійний і комфортний автомобіль на кожен день. Я 2 власник, авто в користуванні 3 роки, машина обслуговувалася вчасно, грошей не шкодував, на 300000 був зроблений капітальний ремонт двигуна, перебрана задня ходова
Машина купувалась новою з салону у 2009 році і мала двох власників в одній сім'ї. Тривалий час використовувалась як машина вихідного дня. Два комплекти резини та дисків.
**********
Офіційне авто , придбана в автосалоні м.Рівне, в ДТП не була, не крашена, за роки експлуатації є дрібні сколи, маємо два компекти резини, резина зима 2023 року, салон в дуже хорошому стані Оригінальний пробіг 223 тисячі, За інформацією здвоніть за номером **********
мазда 323 2003 рік машина обслужена нові тормозні супорта масло замінене 2 тис тому нові колодки пкрі і зад віддам з машиною кондюк працює з нюансів гниловата арка задня
Автомобіль в ідеальному технічному стані. Вся в оригінальній фарбі. Недавно замінено масло і фільтра. Дороге ГБО 4 покоління. Салон в доглянутому стані. Коробка та двигун працює ідеально. Фари ксенон. Машина жодного разу не підводила.
Доброго часу доби, представляю вашій увазі своє авто, відмінний міський, сімейний хетчбек, по автомобілю все працює, не гримить не стукає, мотор відмінний не їсть масло, не димить, масло свіже, автомат працює чітко масло фільтр свіжий, по ходовій нічого не стукає, їде зібрано, телефонуйте пишіть все розповім,
Автомобіль пригнаний з Німеччини восени 2021 року і з тих пір в одних руках. При ганявся з пробігом 180 тисяч. Масло адінол. В коробці замінено масло на 220 тисячах. Салон з моменту покупки в чохлах. Стоять лінзи в ближньому світлі. Всі скло рідні, але лобове з тріщиною. В минулому році зробив сертифікат на виїзд за кордон. Недавно замінив насос ГУР і масло в системі. На днях буду міняти масло в двигуні. Комплект зими на дисках і комплект літніх ковриків. В Німеччині підкрасили водійське зеркало навіщо не знаю. В Україні красив тільки задній бампер. Перевіряйте толщиком без проблем. Продаю у зв?язку з потребою в більшому авто( так як маю трьох дітей і це авто вже малувато для сім?ї). Площадкам і автовикупам не телефонували мені
Двигатель запускается Автомат не пинает
Продам авто в нормалтному робочому стані
Мазда 3 2008 року є покраси машина в нормально стані на ходу
Mazda 3 BK 2007 рік, 1.6 бензин, автомат Продам надійний та доглянутий автомобіль. Двигун 1.6 (104 к.с.), автоматична коробка передач. Пробіг — 237 тис. км. Автомобіль купувався новим в офіційному салоні в Одесі у 2008 році. Я другий власник. За останній рік авто проїхало лише близько 8 тис. км. Кузов у хорошому стані, без гнилі та серйозних корозійних пошкоджень. Технічно справний, двигун та коробка працюють без нарікань. Автомобіль регулярно обслуговувався та не потребує термінових вкладень. Комфортне та економічне авто для міста і подорожей. Документи в порядку, будь-який вид переоформлення. Рік випуску: 2007 Двигун: 1.6 бензин (104 к.с.) КПП: автомат Пробіг: 237 000 км Власників: 2
Продам живеньку мазду пригнана до року тому з Німеччини! Технічно ідеально(обслужена)! Працює дуже гарно Кузов рівненький гарний! Кондиціонер робоччий Дуже приємний в їзді автомобіль!
Авто в хорошому стані гнилі дирок немає. Заводиться в будь яку погоду добре, не димить. Вікна всі цілі, лобове оригінальне. По дну зауважень дирок гнилі ржавчини немає, кондиціонер заправлений та працює, салон в доброму стані, аргументований торг біля автомобіля.
Продаю своє авто, 1 власник, куплялась в автосалоні, технічнє обслуговування проводилось своєчасно, технічно справна, є косметичні недоліки по кузову. Машина потребує уваги маляра. Нова літня гума.
