- 213 тис. км
- Чернівці
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Третій власник в Україні, машина технічно повністю обслужена. Потребує косметичних робіт торг коло машини присутній. Всі питання звоніть або пишіть viber, telegram.
Третій власник в Україні, машина технічно повністю обслужена. Потребує косметичних робіт торг коло машини присутній. Всі питання звоніть або пишіть viber, telegram.
Хороший автомобіль 7 місць , тонування , лобове антиблік, є навігація , стоїть вебасто розхід траса 6.5 , місто 7.5 розповім усе ,що вас буде цікавити
Всі питання у Вайбер або телеграм
Автомобіль знаходиться в м. Овідіополь, 25 км від Одеси . Кузов автомобіля має гарний вигляд, без іржі та царапин. Салон зберігся добре, чистий в машині не курили. Двигун та КПП без зауважень. Можливо обмін, пропонуйте варіанти. ( Мерседес спрінтер, золоті вироби)
Все ок. Більш детально розкажу, телефонуйте.
Кузов зберігся без гнилі, без дтп, техніка хороша на газу працює як і на бензині, автомат перемикається відмінно, ходова зібрана торг на каву
Продаю Mazda 323 1. 6 2000 2999$ торг у капота, реальному покупцю. м. Миколаїв, с. Киряківка. Приїзди, дивись. Всі недоліки на фото добре видно. З документами повний порядок, власник я. Всі питання за телефоном
Автомобіль свіжопригнаний з Німеччини. Автомобіль ще не знайомий з українськими дорогами. Повністю в рідній фарбі, не битий. Реальний пробіг. Авто обслужений, все працює, 4 склопідйомника, салон в ідеальному стані. Сервісна книга, комплект документів. Готовий перегнати автомобіль в будь-яку точку України. VIN JMZBK14Z281635790
В продажу авто Мазда 3 Автомобіль в ідеальному стані на свої роки. Авто взагалі не фарбоване, в рідному окрасі, по автомобілю немає жодного натяку на ржавчину і подібного. Кузов можна сказати в ідеальному стані. Додатково встановлено адаптер на USB i Aux На авто нова зимня гума Тонований весь по кругу, лобове в тому числі. Нові тормозні колодки в круг. Замінено мастило в двигуні нещодавно.
Паливо-дизель, шкіряний салон, повний електропакет, 7 місць, двері -автоматичного відкривання, рідна фарба. З Німеччини -квітень 2023р., шини - літні R17.
Автомобіль повністю обслужений, деякі дефекти є по кузову. Деталі по телефону.
Авто доглянуте в гарному стані. ТО проходило вчасно. Будь яка перевірка та переоформлення. Деталі за телефоном.
Автомобіль рік назад пригнаний з Германії, після пригону знаходився в одних руках. Невеликий розхід та хороша динаміка. Задні парктроніки, люк, андроїд мультимедіа. Місяць тому замінено масло, фільтра та комплект свічок. Стоїть хороша лінзована оптика. Два комплекти килимків Акумулятору менше року. Електрика вся робоча, хороша приємна музика, кондиціонер працює добре, всі 4 склопідйомника працюють. Два ключа. Титанові диски 16 радіуса, гарна гума. З проблем вискочила помилка по каталізатору, потрібно скоріш за все видаляти. За зиму пішов рижик по задній лівій арці (видно на фото), також присутня через мою неуважність невелика тріщина та царапина на задньому бампері. Решта все в ідеальному стані, якщо потрібно можу додатково скинути фото\відео які хочете. Знахожусь в Калинівці, за потреби можу приїхати в Вінницю.
Авто в доглянутому стані. Кузов не гнилий. По техниці без нарікань. Салон цілий та в охайному стані. Два комплекти ключів. 3 Документами повний порядок.
Диски r19
По техніці без нарікань, зроблено ходову, нова гума, новий акумулятор,новий телевізор,новий радіатор охолодження та радіатор кондиціонеру.Із нюансів: потрібна увага до кузову,перегоріла лампочка в правій фарі).За детальними фото пишіть.Торг
**********
Авто в дуже хорошому стані ходова вся зроблена. Салон чистий не прокурений. Мотор сухий їде бадьоро, обслужений свічки котушки зчеплення замінено. Є по кузову невеликі зауваження.
Продам класну машинку,газ 4-те покоління, двигун 1.6 16V Переоформлення. Кузов оцинкований,пороги бомба, треба підварити задні стакани,але не критично,я вже три роки так їзжу без проблем,є недоліки по лако -фарбовому покриттю. Класні Німецькі диски R16 з гарною гумою,є дві докатки R14,домкрат,балонний ключ. Масло двигуна,тільки синтетика 5W30, антифриз замінений,пічка гріє) Масло КПП - 75W90,всі передачі включаються як треба. В минулому році замінені всі стійки,тормозні диски та колодки(Японські),задні пружини,АКБ, свічки,броніпровода.Електро люк та склопідіймачі працюють,приборка, двірники,омивач лобового,фари,стопи,повороти,фонарі заднього ходу, гідрач також в нормі,доречі не тече! Також замінено комплект щеплення,робочий і головний циліндр зчеплення... Музика Піонер. Страховка прострочена. Додаткові фото чи відео скину на вайбер або ватс ПП зацікавленим. Інша інформація по телефону.
