- 210 тис. км
- Запоріжжя
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.98 л.
- Автомат
Технічно в гарному стані, рідний пробіг, історія обслуговування, другий власник. Гарна комплектація, газ євро 4.
Технічно в гарному стані, рідний пробіг, історія обслуговування, другий власник. Гарна комплектація, газ євро 4.
Автомобіль в ідеальному стані! Офіційний автомобіль! Рідний пробіг, не бита не фарбована, газ бензин, більш детально за телефоном
Продам автомобиль Кіа Сид в хорошому стані, автомобиль 2008года, мотор 1.6 crdi,повністю обслужений пробіг 305т ,по авто робити нічого не потрібно працює кожна кнопочка, сів і поїхав,гарна комплектацій підігрів зони двірників,підігрів передніх сидінь,клімат,круїз контроль Комлект зимових шин на дисках!телефонуйте або пишіть на вайбер!!
Відмінне авто, у максимальній комплектації, все працює, двигун коробка відмінно, ходова обслужена .
Киа Черато по технике в порядке газ 4 , кондиционер, электро стекло 2 шт,требует немного малярки и правый порог не большое повреждение коррозией, небольшой торг, ТОЛЬКО ПЕРЕОФОРМЛЕНИЕ!!!!!
Пропоную Вашій увазі хетчбек Kia rio. Авто в гарному технічному стані. Ходова, двигун, коробка без нарікань. . І літом і в морози заводиться гарно.Економна, зручна, вмістима. Комплектація: підігрів передніх сидінь, кондиціонер, фаркоп, стіклопідйомники, Можливий торг з реальним покупцем!!! Всі питання по телефону.
Продам автомобіль у хорошому стані з рідним пробігом повністю обслужений капіталовкладень не потребує детальнішої інформації надам по телефону.
Автомобиль в бодром состояние, езжу сам уже длительное время , мотор коробка все роботает на ура, надёжный 1.6 бензиновый двигатель,ходовая взбитая, все новое стоит, как перешкодвигается,очень бодро ездить , стоит газ 4 поколения.
автомобіль в хорошому стані. Проведено то. Вкладень не потребує.
В продажу седан Kia Cerato 2008р в максимальній комплектації EX з дизельним двигуном 1.6 л з оригінальним пробігом 150 т. км та механічною коробкою передач. Автомобіль куплений в Україні в салоні. Обслуговували автомобіль по регламенту. Автомобіль повністю справний, двигун працює добре, коробка теж без нарікань. Встановлено турботаймер для безпечної експлуатації турбіни, сигналізація, спойлер, тонування скла, є гидропідсилювач керма, клімат-контроль, бортовий комп, АВS, air bag водія і пасажира, обігрів дзеркал, магнітола, спойлер, протитуманні фари, ходові вогні Philips, тоніровка, обігрів зад. скла, встановлено захист картера. Автомобіль в чудовому стані. Двигун, турбіна, ходова. Практичний великий багажник. Нічого не гримить не стукає. Зроблена антикорозійна обробка днища автомобіля. Розхід взагалі чудовий по трасі при швидкості 90 км/год 3,5 л. по місту 5-5.5. По автомобілю загалом все добре, капіталовкладень не потребує, повністю готовий до експлуатації. Перекупам прошу не турбувати, більш детальну інформацію по автомобілю надам за телефоном
Авто в хорошому стані
Дзвонити за НОМЕРОМ машина в гарному стані, фарбований 1 елемент. Всі подробиці по телефону. Ціна без торгу.
Автомобіль свіжопригнаний з Німеччини, в дуже гарному стані як технічному так і візуальному! Двигун, КПП, підвіска працюють чудово без жодних зауважень! По кузову також в дуже гарному стані, жоден елемент нефарбований! Салон в гарному збереженому стані! Кондиціонер заправлений! В загальному гарний та доглянутий автомобіль, який точно вартий уваги!
Авто в дуже гарному стані!!! Технічно повністю обслужена, без жодних зауважень!!! Нещодавно зроблено повне ТО!! Двигун працює як годинник, рівно, чітко,не димить!!! Жодних помилок по електроніці, працює кожна кнопочка !! Салон чистенький, охайний!! Можливий обмін вашого авто Можливий продаж авто у кредит, лізинг та оплата частинами Телефонуйте!!!
Реальному покупателю - хорошая цена
Гарне та практичне авто. Двигун працює без нарікань, гарний розхід палива 5.5л. / 100км. Кузов весь рівний. Салон чистенький та охайний. Пригнали авто з Німеччини. Хороша гума. Є 2 ключі та сервісна книга. Кондиціонер працює, пічка гріє. Центральний замок. Було замінено цеп ГРМ та зірочки (звездочки). Авто обслуговуване та чекає на нового власника. З переоформленням.
Куплена з салону.Один власник . Машина в відмінному стані не потребуе капіталовкладень .
Машина в одних руках більше 2 років. Використовувалася для сім'ї, в таксі не була. Стан дуже хороший, абсолютно жива, не потребує вкладень. Завжди обслуговувалася вчасно, грошей не економив. Газу немає і ніколи не стояв. Пробіг чесний. Кондиціонер тільки заправлений. Є задня камера. З зауважень по авто: По технічній частині не можу полагодити airbag (помилка b1620), потрібен нормальний електрик, і підтягнути або замінити трос ручника (він працює). Решта технічної частини в ідеалі. По зовнішній частині був дуже давно удар у правий бік, не критичний, зроблено було нормально, але через роки почало проявлятися, і в задній бампер заїхали (цілий, але потрібно підфарбувати). Все показав на фото. Готовий до перевірок на будь-якому СТО
