- 190 тис. км
- Самбір
- Бензин, 1.59 л.
- Ручна / Механіка
Пригнана з Німеччини у дуже доброму стані.Дет.по тел Доступний у Viber .Попрошу не давати неадекватний пропозицій щодо ціни.
Пригнана з Німеччини у дуже доброму стані.Дет.по тел Доступний у Viber .Попрошу не давати неадекватний пропозицій щодо ціни.
На повному ходу, є до чого прикласти руки. Без торгу. Доручення не даю.
Машина в хорошому стані, повністю обслужена, мастило, фільтри все замінено, працює кожна кнопка, кондиціонер працює. Мотор, коробка, ходова без питань. Машина сів-поїхав. Їздила дружина, продаємо у зв'язку з купівлею нового авто.
Кросовер Kia Soul з надійним двигуном 1.6 mpi, не проблемним GDI!!! В авто працює кожна кнопочка, чудовий салон, перші власники, закордоном була теж в 1 руках! Авто без ДТП, обслужена! Стан на 5+, як в технічному та і візуальному стані нічого робити не потрібно, авто керувала жінка, лише по району на роботу і в школу. Багата комплектація: підігрів сидінь, мультикермо, парктроніки, кондиціонер, електро складання дзеркал, дуже зручна і жвава, а саме головне не вибаглива!
Продам хороший автомобіль,всі розхідники мінялись вчасно,ходова не стукає,мотор і коробка працюють чітко,детальніше дзвоніть або пишіть,торг присутній але в межах розумного.шановні покупці не тратьте свій і мій час великого торгу не буде!!!
Авто сів завів та поїхав хоч на край світу.
Свої нюанси по кузову, CarPlay, новый акум, телефонуйте - запитуйте.
Продам Kia Sorento 2.5 CRDi 170 к.с. 4х4,автомат Офіційний автомобіль,другий власник Оригінальний пробіг,готовий до перевірок Без дтп,чудовий стан кузова Комплектація: - 2.5 надійний дизельний двигун - звичайний автомат - повний привід,понижайки,блокування - шкіряний електро салон з підігрівами - хороша мультимедійна система - парктроніки - турботаймер - xenon оптика - датчики світла та дощу - круїз контроль - двозонний клімат контроль - новий АКБ 110Ач - два ключі - оригінальні титани р16 на абсолютно новій резині Kapsen 25 року,без пробігу - набір ключів,запаска,домкрат Та багато іншого. Двигун,коробка,підвіска в ідеальному стані Перед зимою замінені всі свічки накалу,олива в двигуні та коробці Повний привід працює без зауважень Коробка автомат переключає плавно як потрібно Екологія присутня,не димить Чудова динаміка та помірна витрата палива Проходимість на відмінно,іде куди забажаєш Автомобіль вкладень не потребує взагалі Власник,любий вид переоформлення Торг біля авто.
Продаю своє власне авто. Я другий власник, в авто встановлено ГБО 4 покоління, яке вписане в ТП, авто без ДТП, має 2 косметичні підкраси, по двигуну, ходовій частині, КПП зауважень не має, кондиціонер заправлений та працює. З недоліків має зауваження по задній частині правого порогу, тріщина на лобовому склі. Телефонувати за номером.
Авто у гарному стані, один власник. Продаж тільки з повним переоформленням.
Авто збережене в хорошому технічному стані.
KIA Picanto 1.1л., бензин, автомат (гідротрансформатор), кондиціонер.
Куплено в оф дилера KIA, пробіг 55 км., не битий, не фарбований, технічно в ідеальному стані, вкладень не потребує, гаражне зберігання.
Продам авто KIA CERATO 2008 року випуску авто на повному бойовому ходу, газ/бензин. ГБО 4 покоління вписане в тех паспорт. Витрата по бензину - 8,5 л. - 9 л. Витрата по газу - 9 л. - 10 л. Переоформлення обов'язкове (ТСЦ або Дия). Звонить по номеру
Після ДТП, на ходу 1000 або 1500 не пропонуйте
Продаємо чудовий автомобіль з малою витратою палива, компактний в паркуванні та зручний для щоденного користування. Їздить дружина. По техніці все в робочому стані, всі розхідники змінювалися по потребі, кондиціонер відремонтований - новий радіатор, компресор перебраний, замінені сальники, заправлений. Щеплення замінено 17000 тому, масло фільтри 4000, по ходовій питания немає, нові задні амортизатори. Супорт обслужені, нові колодки. на 212 тис замінений гри та сальники двигуна. Є видимі сліди використання. До продажу не готувалась. Повна комплектність. Два комплекти резини на металевих дисках. На обмін 5800
Другий хазяїн. Рідний пробіг. Авто 2008 року. Перший власник проїздив 115 000. Змінено ремінь грм, олії фільтра, кульові, втулки стабілізатора. Вписаний газ. Якщо в цілому відмінне авто для сім'ї, просторий салон, дитина може пішки ходити, просторо для дитини якщо поставити автокрісло, ноги не впираються в переднє сидіння, на підголівник можна повісити планшет і взагалі тема, клімат контроль морозить нормально в літо топ і 2л двигун чітко тягне на обгін можна впевнено почуватися.М'яко кажучи місткий багажник, шикарна ергономіка, додаткові відсіки, газ та інструменти все заховано. прикурювач у багажнику зручно підкачувати і для різних дрібниць. Електрорегулювання дзеркал. Ізофікси для д.крісла. якзо розкласти дитяче крісло в лежаче положення для дитини є багато міста для ніг, не впираються в переднє сидіння, міста с запасом. По кузову, є пара чесів, попереду вм'ятка невелика, авто ще раз 2008 року. Фари полірував цього року знову почало каламутом затягувати (( Вцілому продумана якісна сімейна машина.
Чорний колір , зимня і літня гума . На лівій стороні декілька дрібних слідів від уламків .
Продам власне авто! На українській реєстрації! Авто в хорошому технічному стані. По кузову присутні незначні сліди експлуатації, без корозії та “рижиків”. Автомобіль економічний, але при цьому динамічний та комфортний в їзді. Двигун і коробка працюють без нарікань, авто їде рівно та впевнено. Встановлене якісне тонування. Нещодавно виконано: * заміна рульової рейки; * заміна ГРМ; * заміна водяної помпи; * встановлено новий акумулятор. У наявності: * 2 комплекти ключів; * хороша зимова гума на штампованих дисках. Продаж у зв’язку з придбанням електромобіля ?
