- 360 тис. км
- Борщів
- Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
потрібно обробити пороги і арки 2
потрібно обробити пороги і арки 2
Продам хороше,надійне авто Кіа Сепфіа.Мотор 1.6 газ/бензин працює супер.Коробка 5-ти ступ також без нарікань.Кондиціонер працює.Хороша літня резина.Рідний пробіг 265тис.Е не значні моменти по кузові.На фото показав.Любий вид переоформлення.
Ходова, мотор, коробка зчеплення — у повному порядку, кузов на 3, дивитися на Авторынке
Автомобіль на ходу, потребує зварювальних робіт кузова (на фото) та глушника, подивитись до замків, та заміна акумулятора (не надійний) , страховка до квітня 2026, торг.
Гидроусидлитель руля
Машина на ходу ходова вся перебрана багато чого поміняне все працює добре дет за тел
телефонуйте з питань, авто не на ходу, потрібно прикласти руки та гроші ??? Немає іскри, зламався датчик Холла, також відключений бензиновий насос і форсунки, працює тільки на газу, димить , тому що потрібно замінити кільця та маслознімні ковпачки. У багажнику лежить нова граната права, немає часу відремонтувати. ПРОХАННЯ БЕЗ ГРОШЕЙ НЕ ТЕЛЕФОНУВАТИ І НЕ МАРНУВАТИ СВІЙ І МІЙ ЧАС
Авто на ходу, не гниле, без рижиків,з документами все ок.Гума зимня, від'їздила сезон.На повідомлення не відповідаю.Всі питання по телефону
Продам авто по ходовій та двигуну питань нема по кузову видно на фото потребує гарних рук. Кондиціонер працюе чудово не потребує в заправці. Звук магнітом чудовий
Авто не на ходу пробита прокладка под гбц цина 1500?.
Авто на ходу, в роботі постій . По автомобілю все добре сів і поїхав. є рижики на задніх крилах
Технічно все справне, масло не бере, кондиціонер холодить справно. Розхід 8,5-8,8 л.
Машина на ходу,по ходовій все зроблено,стан сів і поїхав
Продам або обміняю на інше авто Kia Sephia II 2004 р.в. у робочому стані. Скоріше за все, треба буде ремонтувати двигун. Можливий торг. Звертатися за тел.: – Анатолій.
Продам KIA в неплохом состоянии, экономная, ничего серьёзного делать не нужно. Реальному покупателю торг
Реальному покупцю торг!!! Їздить кожного дня. Поварена. Вписане ГБО. Дзвонити на другий номер!!!
Продам надійне авто, у доброму стані. Двигун, коробка, ходова вкладення не потребує. По кузову е невеликі подряпини. Торг. Всі питання по телефону. Всім доброго придбання.
Продам власне авто. Інжектор 16 Кл. 90к.с. Авто у власності четвертий рік, двигун, КПП, ходовка в доброму стані. Е питання по кузову ( рижики, мятини ), на фото видно, бампер є на заміну. Причина продажу, друге авто у власності.
авто повністю поварене нові оцинкований пороги оброблено дно вілкором.Нові тормозні передні диски и задни барабани та колодки покругу. Гума зима.Нове лобове скло,ще на гарантии.стоить ГБО.
