- 280 тис. км
- Чернівці
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Продам срочно деталі по телефону хороший торг присутній!!!
Продам срочно деталі по телефону хороший торг присутній!!!
Продам Кіа сефия 2, 2004 року. По кузову не гнила, днище повністю ціле мотор не димить, тільки поміняв мастило і грм. Коробка плавна, нічого не вибиває! По ходовці нові шарові, наконечники, підшипники ступиці, задні амортизатори. Ходова зроблена! Резина літо, остатку процентів 60. Гідрач працює, робилась рейка, нічого не тече! Кондиціонер працює. По електриці все світиться, гарне світло. Музика кенвуд, грає дуже добре. Акумулятор новий. Сігналізація. Багато було вкладень в авто, сів і поїхав, вкладень не потребує зовсім. Любе оформлення.Набагато краще класу ваз, ланос! Їздив нею на роботу на западну, зараз вже не потрібна. Можливий обмін, пропонуйте! Торг біля капоту.
дзвоніть все розповім
Авто після ДТП. Двигун та коробка цілі, в робочому стані. Деталі по телефону
Автомобіль на ходу, працює справно, кожен день пересуваюсь на ній, в володінні з жовтня місяця 2025, на себе не оформлював( бо тимчасові права) зв?язок для переоформлення є, проблем не буде з цим, готовий до торгу, машина з нюансами, але їздити можна кожен день, нюанси видно по фото, на всі питання відповім (Сидіння пасажира стоїть від Мерседеса w210, можу віддати старе або ще одне водійське для пари) На машині 2 покоління газу (працює)
Авто на ходу не гріється мотор коробка добре, ходова невбита кузов є підкраси не гнелий відео додам кому зацікавить комплект 4 титани на гумі 2 бляха літо по комплектації склопідйомники повний пакет кондиціонер робочий ,електро регулятор дзеркал робочий музика хороша з - дирка в вихлопній але звучить гарно)) відео теж є дна розхід 7-7,5 економна машина Обмін принципі можливий з вашою доплатою
Продам своє авто. Я власник більше 3 років. В гарному технічному стані. Капіталовкладень не потребує. Кожного дня на ходу. Обслуговування проводили вчасно. Гур, кондиціонер, пічка ітд, працює справно. Мотор масло не бере, не троїть. 1.5 л газ/бенз. Нова літня резина. Детальніше дзвоніть. Всі нюанси на фото.
Машина технічно справна, постійно на ходу. Працює тихо без жодних посторонніх звуків, масла не споживає. ГБО 4 покоління офіційно зареєстроване. Косметично є різні дрібниці, притаманні таким рокам. Салон чистий, охайний. Хоч візуально машина і схожа на Ланос, спільного в них немає нічого. По-перше, вона класом вище, тобто більша за розмірами (по всіх параметрах), просторіший салон, по-друге, конструктивно зовсім інша і вона корейської збірки, по-третє, комфортніша, має незалежну підвіску і крупніші колеса, при цьому в утриманні не дорожче того ж ланоса. Два комплекти коліс, зимова і літня гума на стальних дисках. Зима 185/70-14. Літо 195/60-15. Володію машиною 3 роки, в ДТП не потрапляв, але до мене удари по машині були, в деяких нюансах це помітно, проте нічого критичного, на швидкості йде впевнено, гуму не їсть. Рік тому капітально поварена. Вартість обслуговування мінімальна, там нема чому ламатись, до того ж всі деталі надійні і, зважаючи на те, що це КІА, все коштує недорого, а купувати китайські аналоги запчастин немає сенсу, адже ціна відрізняється не сильно, краще поставити хорошу деталь і не боятись, що вона зламається. Реальний розхід газу: по трасі 8 - 8.1 л, в місті 10 -11. Із недоліків: не працює кондиціонер, під клапанною кришкою протікає масло.
Капітальний ремонт двигуна ходової, після ремонту пробіг 10 тис. Більше деталей по телефону.
Під час мого користування авто ДТП не було, а що було до мене невідомо. Маю на авто генеральне доручення. Потрібен косметичний ремонт. за деталями телефонуйтеан
Машина на кожен день,повністю готова до зими,стоїть зимня резина,новий акумулятор, замінено 4 амортизатори,опори та втулки стабілізаторів,задні пружини, ремінь ГРМ,масла двигуна і коробки,нове щеплення в зборі, замінено всі сальники коробки і двигуна,залишились зварювальні малярні роботи які на експлуатацію не впливають також новий головний циліндр і вакуумний підсилювач гальм
Продам не на ходу звертатись за тел
Продам на розборку,авто на ходу але потребує зварювальних робіт,заводиться і їде!можливо когось зацікавить!авто давно стоїть без діла,варити не маю часу і змоги так як постійно на роботі!
Надійне та не дороге в обслуговуванні авто! Кондиціонер працює, холодить гарно! 13.08.2025 року замінено мастило в двигуні, фільтра (масляний, повітрянний та салону), замінені передні гальміівні колодки! Акумулятор був замінений у листопаді 2024 року! Стан авто видно на фото!
НЕ НА ХОДУ. Потребує ремонту або продам на запчастини. З обов?язковим переоформленням на нового власника. По тех.паспорту НЕ ПРОДАЮ. На повідомлення рідко відповідаю. Краще дзвонити
