- 244 тис. км
- Івано-Франківськ
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2 л.
- Ручна / Механіка
Авто в доброму стані є проблеми по кузову,
Авто в доброму стані є проблеми по кузову,
Рідний пробіг, 3-ій власник з салону в Україні, є сервісна книга, в користуванні з 2019 року, їздив по довіреності, переоформив на себе в 22-му. Комфортний, великий, м'який , економний і легкокерований, водночас шустра і має гарний ривок. Газ вписаний, щойно обслужений, свічки і розхідники замінені. Ходова зроблена (передні диски, колодки, наконечники і втулка тяги. Продаж у зв'язку з потребою кузовних робіт і наявністю іншого авто. Два комлекти хорошої резини. без торгу.
По кузову 2/5 — є багато подряпин, сколів та слідів корозії (видно на фото). Стан кузова потребує уваги. По техніці — автомобіль на ходу, двигун та ходова без критичних зауважень. Не працює кондиціонер.
Стан хороший, все зроблено кліма працює. Сів поііхав
Kia Sportage 2.0 (газ/бензин), автомат,повний привід , 2013 рік. Авто в ідеальному стані - все зроблено, вкладень не потребує! Двигун працює чітко, коробка без нарікань, кузов доглянутий, салон охайний. Два комплекта гуми .
Обслужене авто, нова гума, газ/бензин. Зроблеа повністю ходова, гальма ( сумма ремонту 24000 грн) . Без ДТП, всі стікла рідні Автосвітло, клімат,ксенон. Салон велюр в дуже гарному стані, чесний пробіг. Зараз на новій зимовій гумі Тільки переоформлення
+ Встановлено ГБО + Пройдено ТО Компанія «FINAUTO» пропонує варіанти покупки авто за ГОТІВКОВІ, в КРЕДИТ, ЛІЗИНГ, а так само можливість ОБМІНУ (Trade-in). Телефонуйте, відповімо на всі ваші запитання !
Продам Kia Rio 2013р. 1.6 газ/бензин. Мотор та КПП працюють відмінно. Проведено велике ТО, замінено масла та фільтра, новий стартер, наконечники, нові тормозні диски та колодки. На даний час авто вкладень не потребує. Автомобіль має гарну комплектацію: підігрів сидінь, підігрів керма, кондиціонер, магнітола з камерою ЗВ, EVA коврики. Встановлено якісне ГБО та вписане в техпаспорт. З документами порядок, переоформлення в СЦ. Всіх запрошуєм на Тест драйв Детальніше на всі додаткові питання відповість менеджер Віталій. Чекаємо Вас на огляд та тест-драйв у нас в автосалоні SVIT AUTO за адресою вул. Кузнецька (Скороходова) 200/7 (біля шинного центру Vianor). Додаткові послуги салону: - Викуп Вашого авто; - Прийом авто на комісію; - Обмін (Trade-in); - Кредитування (кредит/лізинг).
Офіційний автомобіль куплений в 2007 році в салоні з чесним пробігом.Я наразі власниця автомобіля.В моєму користуванні автомобіль повних пів року.Причина продажу ,купівля автомобіля меньшого за розміром . В рідній фарбі.Встановлене якісне світло лінзи.Шкіряний салон в дуже гарному стані,на свої роки (доглянутий ) Комфортний сімейний седан,який обслуговувався постійно вчасно.Най Максимальніша комплектація з підігрівом сидінь,мульти кермом і тд. Кожна кнопка працює справно. Технічно повністю справна машина. Мотор,та коробка працює плавно,без ривків.По ходовій нічого не стукає та не гримить.Технічно справний та обслужений автомобіль.Нічого робити не потрібно .Клімат заправлений на початку літа. Два ключі,зимова гума,також встановлені 17 дюймові титанові диски. Встановлено газ 4 го покоління ,газ вписаний . Надійне і дешеве в обслуговуванні авто на кожен день .Сів і поїхав. Є розумний торг біля капоту ,авто варте уваги.Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном .
Авто у відмінному стані. Всі питання по телефону.
Рік назад була заміна мотору з кіа ріо 2012 року. Пробіг мотора 120000 км. Мотор сам міняв підкинув вижимний сцепленія. Перебрав стартер генератор. В шківу кмпрессора кондеціонера замінив підшипник. Нові передні стойки амартизатори. Є передній бампер новий нема часу фарбувати. Старий мотор не викидував. Теж віддам. Причина продажу купив більше авто мазда 5.
Машина європейська не GDI Вже 2 роки в гаражі варто рідко їжджу на ній, мотор працює як годинник, по кузу треба 300 $ пофарбувати. Ходові в порядку Салон чистий Об'єм 2Л Поставив добрий ГБО за 800$ Кондиціонер працює супер.. Обмін не цікавить.
Придбаний в автосалоні я другий власник авта повністю обслужений поміняні реміні, ролики, технічні рідини,стійки з пружинами задні і передні, стійки стабілізаторів, опорні підшипники, компресор кондиціонера, щеплення, авто в рідній фарбі без жодного під фарбування, газове обладнання працює бездоганно, на даний момент вкладень не потребує, цікавить обмін на мікроавтобус 6-9 місць
Любое переоформление. Головка сделана не дымит. Реальному покупателю торг у капота
Офіційний автомобіль куплений 2007 році в салоні . Не бита , не фарбована , всі вікна рідні ,лобове без сколів та тріщин, рідний пробіг , по мотору та коробці все добре , переключає плавно , без ривків, по ходовій нічого не стукає. Кондиціонер заправлений , салон чистий та охайний, кожна кнопка працює. Газ 4 покоління , вписаний в тех паспорт
Продам свой автомобиль , в отличном состоянии и комплектации . Подогрев сидений , климат контроль, датчик света , датчик дождя , парктроники , круиз контроль ABS, ESP и т.д . Машина полностью обслужена ,без ДТП.Мотор 2 литра , динамика отличная , дорогое газовое оборудование , газ вписан. По всем вопросам обращайтесь.
Продам чудове авто. Стан нового автомобіля! По ходовій та кузову все рідне. Є всі записи по обслуговуванню. Готовий до первірки на любому СТО! В США після пошкодження патрубка впускного повітря двигун зловив гідроудар, після чого вже в Україні була заміна двигуна( на донорі був пробіг 25000 миль, зараз у двигуна пробіг приблизно 35000) По салону не було слідів вологи по приїзду з США. Є відеопідтвердження. Встановлено дороге італійське ГБО BRC та зроблено тонування дорогою плівкою. Водійське дзеркало замінено на асферичне. Гарне Led світло. Всі питання по телефону або біля капоту. Територіально по буднях у робочий час на борщагівці. У неробочий - оболонь. Реальному покупцю торг біля капота. Майданчики прошу не турбувати. Дзвоніть, приїзджайте - все розкажу і покажу! Останній власник моя дружина зі стажем водіння 16 років, їздить максимально обережно! Торг у розумних рамках присутній при огляді.
Технічний стан дуже хороший, без нарікань. По кузову в деяких місцях видно царапинки та невеличкі сколи, якщо придивитися зблизька. Не в угоні, не в кредиті. Українська реєстрація. Продаю бо хочу купити більш дороге авто.
Авто пригнано в Україну у 2022 року . Комплектація: круізконтроль, мультируль, 4 електропідйомники скла, кондиціонер ,кліматконтроль, мультимедія, USB, блютуз, hand free, задній парктронік ,передня та задня камери, сигналізація рідна, у фарах ксенон,ходові вогні. Газ вписаний в тп. Авто в рідній фарбі, підкрасів і шпакла не має. Замінено масла фільтра по графіку. Авто в гарному стані і не потребує абсолютно ніяких вкладень. За детальнішою інформацією телефонуйте.
