- 220 тис. км
- Вознесенськ
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2 л.
- Автомат
Повний привід, має гарну комплектацію, газ вписаний, двоє ключів. Усі питання за телефоном.
Повний привід, має гарну комплектацію, газ вписаний, двоє ключів. Усі питання за телефоном.
Машина бомба щодня на ходу, стоїть новий ксенон кондиціонер заправлений пару тижнів тому, всі кнопки працюють, нюанс на фото по капоту вигорів лак, телефонуйте пишіть. Пишіть, якщо не відповідаю.
Рамний позашляховик. Без ДТП, весь в рідній фарбі. Хороший автомобіль для сім?ї.
КIА РIО у вIдмiнному станi. Детальна iнеформацiя по телефону.
Авто в доволі гарному стані! 3.5 бензин на автоматі +гбо 4 покоління ! Повний привід відключається кнопокою Ходова частина без зауважень Авто не гниле,має декілька рижиків Двигун працює гарно автомат також без зауважень Деталі по телефону Можливий обмін
Автомобіль свіжопригнаний з Німеччини. Перший власник в Україні. Встановлено у Німеччині газове обладнання. Чистий 2007 рік, двигун 2.0 газ/бензин 142 к.с., передній привід. Салон комбінований, є кондиціонер, круїз-контроль, навігація, камера заднього виду, накладки на пороги. Запрошую до перегляду, торг на місці.
Коробка автомат, кондиціонер, Газ 4 покоління, круїз контроль, підігрів передніх сидінь, 4 склопідіймачі, камера заднього виду, двостороння сигналізація, тонування, не гнила, працює все добре, коробка без ривків, двигун не димить не пихтить, масло не їсть, ремені ГРМ, роліки, свічі, прокладки клапанних кришок та всі рідини поміняні. Мастило в двигуні та в коробці недавно поміняні. Газ обслужений форсунки та фільтри поміняні. Всі записи є в блокноті, від попередніх власників і від мене. Перевірка на СТО за Ваш рахунок. Гума вже стоїть літня, є комплект зимової гуми. Можливий обмін на мінівен або мікроавтобус від 1998 року. Страховка до кінця року. Не потребую допомоги з продажем.
Капітальний ремонт двигуна 500 км тому, з причини задирів у циліндрах. Поршні 0,5. Встановлені масляні форсунки охолодження поршнів як на К5. Колінвал - 0. Ремонт ГБЦ - сальники, профілювання клапанів. Налаштування клапанів з урахуванням ГБО. Нові ланцюги - ГРМ і на маслонасос, упокоители. Всі вкладиші нові - "0". Новий термостат і помпа. Новий балон ГБО з паспортом. ГБО в техпаспорті. Форсунки «Баракуда» розбірні. Гума 2021 року Michelin 215/60R17 літня. Третій сезон. Новий Android Повноцінна запаска – металевий диск. По кузову є декілька сколів – не роблю, щоб людина бачила. Скло все рідне, в ДТП до сьогодні не був. Підігрів руля, сидінь передніх і задніх. За кермом їздить пенсіонер (64 роки) Другий власник. Перший власник жінка, куплена в Кривому Розі в салоні. Два ключі і опис з салону. Документи чисті. Тільки повне оформлення. Х Обмін на позашляховик з моєю доплатою, хочеться ще на джипі поїздити. Майданчики прошу не турбувати.
Пропоную для продажу Kia Cerato Koup чорного кольору, 2011 року випуску, об’ємом 2.0 л, бензин/газ: Продам стильне та динамічне купе Kia Cerato Koup 2011 року, чорного кольору. Автомобіль оснащений 2-літровим бензиновим двигуном з потужністю близько 150 к.с., працює також на газу (ГБО 4-го покоління, вписане в документи), що забезпечує економію палива. Передній привід, автоматична коробка передач плюс ручна коробка ,. Авто в хорошому технічному стані, без ДТП, з прозорою історією, обслуговувалося на спеціалізованому СТО. Салон доглянутий, зручний для 5 пасажирів, є підігрів передніх сидінь, клімат-контроль, круїз-контроль, якісна аудіосистема. Лакофарбове покриття збережене, є литі диски R17 з новою гумою. Ідеальний варіант для тих, хто шукає комфортне, економне та стильне купе з газобалонним обладнанням. Деталі за телефоном. Якщо потрібно, можу допомогти з додатковою інформацією.
Автомобіль технічно справний є нюанси по ходові не значні.Їде добре повний привід працює ,хороша резина .З моментами які трапляються часто з данним автомобілем виправленні і не потребують вкладень.Хороший надійний автомобіль .Що до ходової скину на ремонт або з ремонтую до вашого приїзду .Обмін на інше авто вітається , рівноцінний або з вашою доплатою бажано малолітражку .Пропонуйте домовимся торг ,торг присутній .
Продам Kia Sportage 2011 року з надійним та економним бензиновим двигуном 2.0 (164 к.с) 4WD та механічною коробкою передач. Комплектація MID. Пробіг 270 тис.км — 100% оригінальний. Авто офіційне-куплене в салоні України. Один власник. Кузов без ДТП, у рідній фарбі. Двигун працює тихо та рівно. Коробка передач перемикається чітко. По технічній частині авто без зауважень. Авто повністю обслужене. Якісні чехли салону. Комплектація: • Датчик світла та дощу • Повний привід • Задні парктроніки • Двозонний клімат-контроль • Кондиціонер заправлений, працює справно • Підігрів усіх сидінь • Підігрів/Електроскладання дзеркал • Мультикермо • Електропідсилювач керма • Антиблокувальна система (ABS) • Система курсової стійкості (ESP, DSC, ESC, VSC) • Дитячі замки Автомобіль доглянутий, комфортний та повністю готовий до експлуатації. Реальному покупцю – реальний торг!
Продаю своє офіційне авто. Я власник по техпаспорту.Рік випуску грудень 2009 року .3 салону виїхала в березні 2010 року .В 2019 приїхала з Європи. Без ДТП, повністю ціла. Є деякі незначні нюанси по кузову, по мірі експлуатації. Авто в доглянутому стані, все працює.. На всі питання відповім по телефону. Реальному покупцю,гарний торг!!!!
Продам власний автомобіль 2012 року двз після кап-ремонту проїхав 30тис км По техніці ідеальний стан Додатково авто зашумлений Замінена акустика Установлений бездротовий Carplya Присутній 3 ряд сидіть по документах 8 місний кросовер За тонований дорогою плівкою в коло ********** Владислав
Офіційне авто , придбане в салоні. один власник. Користувався акуратно. Обслуговувалось на офіц.сервісі. Є сколи на фарбі, на лобовому склі є скол від камінчика.
На даний час автівка вся обслужена . Наступний власник буде задоволений))) По Америці були мінімальні пошкодження!
Авто в гарному стані. Другий власник. Краще писати Viber, Telegram.
авто в задовільному стані. їздить що дня.
Нещодавно привезене авто з Америки.Мінімальне незначне пошкодження (дивіться карфакс).Тільки пройшло обкатку.Замінені фільтра і масла.Любі проходження ТО.Встановлений ГБО.Пройдений техогляд на два роки.Власник.
Авто технічно в справному стані! Сів - поїхав! Потребує малярних робіт. ТО завжди робилося вчасно. В салоні НЕ палили.
