- 255 тис. км
- Київ
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.59 л.
- Ручна / Механіка
Я другий власник. Машина в мене з 2019 року (190 т.км). Обслуговував на СТО m-club. газ-бензин. газ вписаний в ТП.
Я другий власник. Машина в мене з 2019 року (190 т.км). Обслуговував на СТО m-club. газ-бензин. газ вписаний в ТП.
Продаю авто, стан хороший усі питання по тел. Гарантія по авто. Я, жива людина). Описувати не буду багато бо не повірите. Все по факту.
До вашої уваги. КІА Magentis 2л. Газ/Бензин 2008р. АКПП. Двигун,АКПП,ходова без зауважень. Працює чудово на ходу кожного дня. Комфортний, м'який автомобіль. ТО та неохідні ремонти проводилися вчасно. Видно сліди експлуатації подряпини,сколи. Одна проблема потрібно робити задні арки. Всі стьокла рідні в тому чилі лобове. Торг присутній.Прохання автоплощадок і перекупів не турбувати. Не займайте ні мій ні свій час. На обмін 6 500$.
Газова БРСМ установка Шумовона Нові диски Нова резина Вся ходова нова Пройшла весь тех огляд Все замінено На 115К була заміна всього
Продам терміново авто. Все працює. В гарному стані.
2.0 Газ/Бензин Рідний пробіг Власник по техпаспорту Перша реєстрація травень 2008 року Обслуговування по регламенту Клімат працює Була ревізія компресора і стартера Датчик світла Присутній сліди експлуатації, роки беруть своє Задні арки треба булоб зробити але на швидкість не впливає ну і ціна відповідна Помпа, свічки і акб щойно замінено Технічно на повному бойовому
7 місць, **********
Продам Kia Optima в гарному стані! • КПП: Автомат • Пробіг: (154,5 т км) • Привід: Передній. •. Стан: Авто в гарному технічному стані, не потребує жодних вкладень, усі розхідники замінені. • Газ 4го покоління, система STAG • Документи: Авто повністю розмитнене, українська реєстрація. На покази авто не виїжджаю. Телефонуйте або пишіть — з радістю дам відповідь на всі питання!
Авто в гарному технічному стані,все працює,газ вписаний.
Авто в дуже гарному стані! Дуже зручне, м’яке в керуванні — комфортне як у місті, так і за його межами. Двигун працює рівно, коробка перемикає плавно, ходова без сторонніх звуків. Салон чистий, охайний, без пошкоджень. Авто доглянуте, технічно справне, вкладень не потребує.
Продаю власний автомобіль Технічний стан чудовий. Вкладень не потребує.Двигун працює справно,сторонніх звуків не має,масло не бере.Обсуговувався кожні 7т/км. -Зроблений ТО (фільтри, масла), все оригінал,2-х зонний. (Продаю только на штатных дисках -клімат контроль, круїз- контроль, режими руху, мультируль, блютуз, хороші динаміки, -повністю затонована якісною плівкою Готовий на перегляд, в будь якому СТО По авто зроблена задня підвіска а також була заміна сальників клапанів і заміна ланцюга грм) Любий вид переоформлення! Расхід газу місто 10.5 за містом менше до 8.8 Обслужена вся передняя подвеска новая
7 місць, машина в хорошому стані, обслуговування по регламенту, всі ключи, оригінальний пробіг, чистий охайний салон, вмісткий салон, приємний расхід пального, газ вписаний, все працює, не фарбований, вкладень не потребує.
Продається офіційний автомобіл ь куплений в Україні 2007 році. Пробіг оригінальний. Весь в рідній фарбі. Один власник. Встановлено якісне ГБО. Всі питання по телефону. Торг.
Кіа сід 2009 року 1.4 газ/бенз. Газ 4 покоління вписаний в тп. Пробіг 270тис. Просте і надійне авто,кожен день на ходу. Витрати Газа по городу до 10л,по трасі 7-8. Мотор повністю обслугований ,масла не бере взагалі. Салон чистий і охайний. Дно пороги цілі ,кузов не гнилий. Стоїть гарне лед світло. Кондиціонер працює справно. Електрорегулювання дзеркал,склопідйомники,магнітола з aux usb,мульти кермо,бортовий комп?ютер. Комплект зимової гуми в дуже гарному стані. Є докатка,домкрат ,ключ і тд. З документами повний порядок,будь-який вид переоформлення. З нюансів трохи підстукує ходова ,записався в чергу на сто,якщо встигну то усе зроблю,якщо ні то зроблю знижку на це. Будь-які перевірки. По питанням краще дзвоніть. Авто не нове,але на свій вік має гарний стан. Автобізнесмени і майданчики не турбувати.
Господарська машина, без жодного підкрасу, технічно повністю обслужена, газ вписаний
Продається ваша нова Чорна Перлина. Це авто було моїм вірним другом протягом багатьох років. Чорна, як ніч. Тонована вкруг. Модернізоване світло. Досить потужний надійний атмосферний двигун. По надійності автомобіля, можна сказати це майже японська камрі. Теж комфортно, мʼягко і трошки з пафосом. Авто на ходу кожного дня. Грошей на авто не шкодував, бо своє. Є два комплекти гуми. Записана вся історія обслуговування. Більше детальної інформації по телефону будь ласка.
Авто з максимальною комплектацією, панорамний дах, шкіряний салон з підігрівами сидінь, без ключовий доступ, клімат контроль двохзонний, 2 ключа, запаска повноцінна в чохлі, свіже ГБО. За час експлуатації провели заміну бензинових форсунок, комплект ГРМ, заміна фільтра акпп та ремонт повного приводу, свічки нові, новий паливний фільтр в баку (оригінал), перероблена система смазки на G4KD, встановлено металевий захист двигуна та Акпп. Всі рідини по автомобілю замінені в цьому сезоні. Двигун працює ідеально та не розходує мастило. Встановлено ГБЦ для більш економного використання. Авто не затягане та доглянуте, працює кожна кнопочка. Авто на максимальній комплектації фактично 2016 рік. Прошу не турбувати мене перекупів. Торг тільки біля капота. З продажем не поспішаю
Продам Кіа соул в доброму стані. я власник документи в порядку.газ вписаний Торг присутній.За докладнішою інформацією телефонуйте.обмін рівноцінний на універсал дизель
Продаю класний, величезний, просторий, з високим кліренсом автомобіль! Повноцінний кроссовер! ТЗ кінець 2012 року випуску, по він коду 2013р. Встановлено ГБО, вписано. Встановлено сигналізацію Star Line, з автозапуском. Перепаковані фари-нові лінзи, ксенон,в туманах лед,зимова гума KUMHO. В автомобілі дуже просторий багажник, з двома великими нішами під підлогою. Багато функцій: підігрів сидінь (3 режими), задній двірник, 4 скло підйомника, круїз контроль, мультитируль, камера заднього виду, гірський спуск, антибукс, абс, 3 прикурювача та багато іншого. Коробка автомат 6-ти ступка (з режимом механіки) Свіжий акумулятор . Нові 4 амортизатори. Змінено масло в АКПП (документи є) Пригнана з Америки з мінімальними ушкодженнями - передній бампер, поставлений новий, трохи ліве крило. Безпека не спрацьовувала. Пробіг не скручений-РІДНИЙ !!!.Тонування в коло (+лобове) . Вкладень не потребує . Інші питання по телефону. Торг біля авто . Може бути обмін на гольф дизель . Пробіг рідний (перевіряйте всіма засобами), з мальованого переднє ліве крило і бампер, безпека рідна) Також за потреби та за домовленістю,можу пригнати авто в Ваше місто. Автомобіль в моєму користуванні більше 5 років,більш детальну інформацію можу надати по телефону! Перекупи,площадки і т.д., прохання не турбувати
Двигун, коробка передач, ходова - все в гарному стані. Не бита, рідна фарба, рідне скло всюди. Машина сімейна, гаражне зберігання, вкладень не потребує, сів і поїхав. Дві сигналізації. Торг на місці.
