- 254 тис. км
- Київ
- Газ пропан-бутан / Бензин
- Автомат
У продажу KIA Cerato Автомат, газ бензин Все працює добре. Газ працює Клімат, підігріви Комплект літньої і нової зимової гуми Найнижча ціна! Торг на оформлення
Комфортне авто представницького класу, шкіряний салон в гарному стані, ходова, електроніка, кузов без наявних несправностей та пошкоджень. 3 власник, бензин/газ, авто в робочому стані.
Автомобіль власний, користуюсь більше трьох років, повністю обслужений, за детальної інформацією зверніть розкажу детально.
По машині все працює. Терміновий продаж.
Официальная машина • В Одних Руках! • Стан чудовий • У машині є все необхідне, климат контроль , єл. пакет, abs, подушки безопасности, ел. дзеркала з підігрівом, ел. коректор фар, захист двигуна, антикор обробка кузова • Автомобіль повністю обслужений і доглянутий. Завжди вчасно • У машині не курили, салон у відмінному стані, кузов без корозії та ДТП • Обслужена до мелочей. Оригинальный пробег. • Зберігається у теплому паркінгу. Газовая Установка Италия 4 го поколения. Очень экономная в городе и на трасе. город 6-7 л, трасса 5 на 100 км.
Продам хороше авто,багато чого замінено нічого не стукає,все працює,заміна колодок на авто,зроблена вся ходова, після хімчистки салону,розхід газу 9л,газ вписаний,дуже комфортне авто.
Продам Kia Cerato 2009 в дуже гарному стані та нереально красивому перламутровому кольорі Dark Chery Pearl Clearcoat Автомобіль має рідний пробіг 150 тисяч кілометрів. По кузову жодних рижиків або корозії. Декілька легких підкрасів все ж таки присутні. Двигун в ідеальному стані. Без жодних питань. Працює безшумно, рівно, масло не їсть. Механіка переключає чітко та мʼяко. Ходова як в новій машині, жодний стуків, на будь якій швидкості, при будь яких поворотах руля. Додатково встановленно ГБО 4го покоління і вписане в техпасспорт. Комплектація: *4 AIRBAG подушки безпеки *Датчик дощу *Клімат контроль (холодить гарно) *Регулювання дзеркал *Сервокермо *Бортовий компьютер *Задні парктроніки І т.д. Автомобіль дуже приємний в ходу. За кермом відчуваєтся що за автомобілем доглядали. По документах повний порядок, випишу договір купівлі-продажу, або переоформимо авто у сервісному центрі. Дзвоніть, питайте.
Відмінний стан, все як з салону. Початок експлуатації 2021 рік. Без жодних підкрасів. Скло рідне. Гарна комплектація. Додатково встановлено ГБО, та захист двигуна. Є великий екран з Android auto та карплей. Камера заднього огляду, підігрів лобового, мультикермо та інше. Дуже економічний. Будете задоволені.
Автомобіль ОФІЦІЙНО куплений в автосалоні в Україні. Автомобіль без ДТП, абсолютно весь в рідному фарбуванні. З оригінальним пробігом, у хорошій комплектації на зимовій резині, два ключі. Встановлено ГБО.
Авто на свій вік в хорошому стані, без вкладень, два комлекта гуми, коврики зима літо, світло все лед, по кузову все добре, ходова перебрана, двигун працює тихо, рівно, власник Можливий обмін на дизельне авто
Продам своє авто яке у власності 3 роки, чудове невибагливе в користуванні дуже приємна якість матеріалів. Салон не зачуханий і в збереженому стані, я друга власниця автомобіля. Замінювались всі розхідники вчасно та по регламенту;мастило,всі фільтра, гальмівні колодки, стойки, оброблення атикором дно. Нещодавно обслуговувався газ. Відповім на любі запитання торг теж присутній, перевірка на любому СТО)
Я другий власник, купував для себе, машина обслуговувалась вчасно, всі витратними замінено. Встановлено газ 4 покоління, є клімат контроль, камера заднього виду та задній парктронік, дзеркало заднього виду з автоматичним затемненням, двигун чіпований, вся машина обезшумлена. Перевірка на будь-якому СТО без питань. Є сервісна книжка.
Авто в доглянутому стані розходніки замінені, замінений цепок нова рейка .Обизшумлено все авто .нова магнітола на андроїді.лед світло в оптиці.більш детально по тел...можливий обмін.
Машина в отличном состоянии. Лакокрасочное покрытие не идеальное. Местами есть потертости. В 2017 году было небольшое дтп, с повреждением капота. Капот выравнивали и красили. Все сделано очень хорошо. Ежегодно проходила ТО. Масло менялось в срок. В 2024 году прошла полное ТО на официальном КИА центре, включая ходовую, тормозную системы и т.п. Также было полное ТО газового оборудования. Машина покупалась с салона в 2008 году. Остались документы о покупке. У нее было два владельца в семье. Машину любили и заботились о ней. Продаю вместе с комплектом зимней резины Hankook на родных дисках.
Куплена в автосалоні, перша реестрація 14.12.2009 р, авто в прекрасному стані, надійний мотор атмосферний, коробка автомат, працює без нарікань, машина не фарбувалась та не підкрашувалась, додатково нова зимова гума на дисках , продажа не термінова, прохання площадки не турбувати!
Я другий власник. Машина в мене з 2019 року (190 т.км). Обслуговував на СТО m-club. газ-бензин. газ вписаний в ТП.
Продаю авто, стан хороший усі питання по тел. Гарантія по авто. Я, жива людина). Описувати не буду багато бо не повірите. Все по факту.
До вашої уваги. КІА Magentis 2л. Газ/Бензин 2008р. АКПП. Двигун,АКПП,ходова без зауважень. Працює чудово на ходу кожного дня. Комфортний, м'який автомобіль. ТО та неохідні ремонти проводилися вчасно. Видно сліди експлуатації подряпини,сколи. Одна проблема потрібно робити задні арки. Всі стьокла рідні в тому чилі лобове. Торг присутній.Прохання автоплощадок і перекупів не турбувати. Не займайте ні мій ні свій час. На обмін 6 500$.
