- 237 тис. км
- Тернопіль
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.4 л.
- Ручна / Механіка
кондиціонер працює,машина в рідній фарбі ,ніяких вкладень не потребує,газ вписаний.
кондиціонер працює,машина в рідній фарбі ,ніяких вкладень не потребує,газ вписаний.
Автомобіль доглянутий, повністю обслужений та не потребує жодних вкладень. Перекупам не телефонувати!
1.6 газ бензин З документами все добре Всі питання по телефону
Продаю своє авто в гарному стані. Низька витрата пального.Один власник з салону. Двигун і ходова у відмінному стані.
2007 рік 1.4 механіка Гарний стан Сів поїхав
Автомобіль в хорошому стані. Два комплекти гуми з дисками. Літо R16 легкосплавні. Зима R15 стальні Авто вчасно обслуговується. Реставровано форсунки , перебрано гальма, чудове авто для далеких подорожей. Дуже економне . По трасі 4.5-4,8. Змішаний цикл 5,5 Двигун працює рівно, масла не бере.
Авто обслужане. Є історія обслуговування з 2023 року на одному СТО. Kia CEEED 2008. Механіка 1.6 Стоїть ГАЗ але не використовується. Кондиціонер Центральний замок Мультікермо Ел. Стіклопідімачі передні 2 комплекти гуми зима літо По кузову є сліди використання. Дзвоніть, все розповім.
Продається KIA CEED 2012 - Стильний, дуже економічний і надійний автомобіль для будь-яких потреб! Авто, яке використовує мінімальний розхід палива: в середньому 5 л/100 км місто. Двигун 1.6л. Елегантний сірий колір, літом не жарко, зимою не холодно. Кондиціонер — прохолода влітку, затишок взимку. Авто повністю обслужене. Коробка передач механіка, 6-ти ступенева, перемикає плавно. Резина зимова як нова. Гарно збережений салон, в авто не курили. Салон чистий і просторий. Авто знаходиться в м. Рівне Рівненська область. Ціна 6500 $
Продам автомобиль Кіа Сид в хорошому стані, автомобиль 2008года, мотор 1.6 crdi,повністю обслужений пробіг 305т ,по авто робити нічого не потрібно працює кожна кнопочка, сів і поїхав,гарна комплектацій підігрів зони двірників,підігрів передніх сидінь,клімат,круїз контроль комбінований шкіряний салон.Комлект зимових шин на дисках!телефонуйте або пишіть на вайбер!!
Продам kia ceed чистий 2009 рік. 2й власник. 2 ключі 169 рідного пробігу. Без дтп, має один підкрас по косметиці. З мінусів тріщина на лобовому склі. додаткова інформація по т
Авто в гарному технічному стані.Один хозяин. Газ, бензін. Пробіг не великий. Автомобіль доглянутий і своєчасно обслуговувався.
Не бита! Малювалися капот і ляда! Повна ревізія ходовки,зробилась рейка, Машина сів поїхав! ТОРГ!!! Всі стьокла рідні! По електриці все працює Авто вже на титанах і нова літня гума фото на вайбер)
автомобіль в хорошому стані. Проведено то. Вкладень не потребує.
Авто на ходу, вчасно змінювались всі розхідники
Гарний збережений автомобіль! Обслужений! Ніяких вкладень не потребує! Маємо доставку до Вашого дому!
Авто в дуже гарному стані!!! Технічно повністю обслужена, без жодних зауважень!!! Нещодавно зроблено повне ТО!! Двигун працює як годинник, рівно, чітко,не димить!!! Жодних помилок по електроніці, працює кожна кнопочка !! Салон чистенький, охайний!! Можливий обмін вашого авто Можливий продаж авто у кредит, лізинг та оплата частинами Телефонуйте!!!
Авто приганяв для себе , я перший власник, так як шукав саме сeed 2.0 з туксоновським двигуном, це зовсім інше авто в порівнянні з 1.4 та 1.6, кажу так тому що мав такий самий сід з 1.4 ,розхід газу 12 літрів, бензину 9 залежно від стилю їзди, двигун надійний, пробіг 222 тис. , на 200 тис. було замінено грм повний комплект та ремні кондиціонера та генератора з роликами, до 250 тис. туди не лазити, каталізатор на місці стан ідеальний є фото відео перевірки ендоскопом, газ встановлений на пробігу 201 тис.перевірялася ендоскопом і двигун хон на місці задирів немає, заміна мастила кожні 7-8 тис. Мастило 5w-30, стан авто повністю робочий без вкладень, замінено антифриз, термостат, нові колодки гальмівні, ступиця, стійки та втулки стабілізатора, рульові, та ще багато іншого, новий акумулятор, взимку куплений, приємне тонування, днище оброблене, ризина літо мішелін, запасу на 2-3 сезони, зимової немає,має клімат, стеклопідіймачі всіх дверей, круіз контроль, з цим двигуном дальні поїздки саме задоволення, газ вписано, базові резинові коврики та чохли сидінь, стан сидінь під чохлами навіть без заломів, з неприємного це незначна проява корозії на кришці багажника, фото додано та задня права арка теж полізла, це їхні слабкі місця, та ще є тріщина на лобовому від каміння,ще можу дуже багато чого розповідати про авто та це вже по телефону, буду радий розповісти все детально, відношення до авто було як до друга а не як до машини, продаж авто максимааально не спішний, так як маю інше авто і це просто шкода бо стоїть просто весь час у теплому гаражі, але авто має їздити,всім гарного дня.
Гарне та практичне авто. Двигун працює без нарікань, гарний розхід палива 5.5л. / 100км. Кузов весь рівний. Салон чистенький та охайний. Пригнали авто з Німеччини. Хороша гума. Є 2 ключі та сервісна книга. Кондиціонер працює, пічка гріє. Центральний замок. Було замінено цеп ГРМ та зірочки (звездочки). Авто обслуговуване та чекає на нового власника. З переоформленням.
