- 267 тис. км
- Київ
- Дизель, 1.58 л.
- Ручна / Механіка
Авто в гарному стані ,все працює.Є другий комплект гуми на оригінальних дисках. Всі питання про авто по телефону, торг у капота.
Авто в гарному стані ,все працює.Є другий комплект гуми на оригінальних дисках. Всі питання про авто по телефону, торг у капота.
На повному ходу, є до чого прикласти руки. Без торгу. Доручення не даю.
Продам класну робочу машину. Вчасно доглядали і ремонтували. Дуже гарна машина для траси, швидка, маневрена та економічна(3,9-4 л на 100 км), дуже м'яка та комфортна незалежна підвіска. Масла та фільтра мінялись кожні 8 тис. пробігу. Величезний багажник, якщо ще скласти задні сидіння, то взагалі виходить велике грузове авто. Встановлено мультимедіа, камера заднього огляду, відеореєстратор на 2 камери із з'єднанням по wi-fi. Технічно проведено багато робіт, є всі акти, щоб новому власнику було приємно користуватись. Всі питання за телефоном
Авто в хорошому стані,куплено в салоні в 2021 році у Львові,обслуговування тільки на сервісі,присутня сервісна книжка,всі замінники тільки планові по сервісу,всі планові ТО пройдені на сервісі ,все замінювалось вчасно ,деталі за телефоном! Авто в рідній фарбі ,пробіг рідний!
Технічно справний стан, повністю обслужене, вкладень не потребує, встановлений газ, зимова гума, телефонуйте - отримаєте всю інформацію досконало.
Продам KIA Ceed 2014 года, надёжный и экономичный дизель. Двигатель работает ровно, тянет отлично, коробка переключается чётко. Расход приятный, по трассе вообще радует. Ходовая в порядке, новые передние тормоза, перебрана подвеска, ничего не гремит,обслуживалась вовремя. Led-оптика, свет хороший, дорогу освещает отлично. Салон ухоженный, без посторонних запахов.Затонирован пленкой Llumar. Есть климат, круиз, все кнопки на месте, мультимедия, хорошая музыка, подсветка салона— всё как надо Кузов в достойном состоянии, весь в родной краске, есть не большой нюанс по бамперу (на фото видно) Резина в норме, диски р15. Готов к любым проверкам, звоните, пишите, всё расскажу. Торг у капота.
Останні 4,5 року машина в одних руках. Є сімейним авто. За час користування ні разу авто не підводило. Обслуговувалася вчасно від заміни масла і фільтрів до вчасного догляду за ходовою і іншими елементами. Чудово підійде для першого авто або для сімʼї з маленькою дитиною. Прохання до авто бізнесменів - не турбувати. Ціни типу 3500-4000 не пропонувати, адже це не ланос
Друге переоформлення з мого чоловіка на мене Всього два власника
Автомобіль у сім'ї 8 років, у повністю справному стані, кондёр працює, витрата по місту 9-10л. Покупкою будете задоволені, торг при зустрічі.
Авто в хорошому стані багато чого зроблено: форсунки обслужені є підтвердження з сервісу,заміна щеплення,подушка двигуна,свічки накалу всі чотири,антифриз,колодки,передні стійки шарові, стійки стабілізатора,мастило через дві тисячі потрібно замінити.Вікна всі рідні машина в рідній фарбі без корозії та дутіків є мілкі сколи на капоті. Салон комбінована шкіра як новий під чехлами ідеальний стан сидінь. ЕVA коврики.Всі кнопки працюють.
Офіційна машина В рідній фарбі Без ДТП
ДИЗЕЛЬ -ВИТРАТА ПАЛИВА 4-5л, на 100 км! ДУЖЕ ТЕРМІНОВИЙ ПРОДАЖ, АВТО В ДУЖЕ ГАРНОМУ СТАНІ, ОБСЛУГОВУВАННЯ ВЧАСНО ТА ЗГІДНО РЕГЛАМЕНТУ ПРОБІГ РІДНИЙ 100%. Не їсть не грама масла, та не потребує додаткових витрат. Машина дійсно в гарному стані, та без єдиної помилки, не бита, не фарбована, всі стекла рідні, гарна гума Michelin 2-ключа. Можливо обмін на авто дешевше, та розрахунок в гривнях, доставка по області, продаж с повним переоформленням!!!
Після ДТП, на ходу 1000 або 1500 не пропонуйте
Продам авто в гарному стані. Салон чистий і охайний, в авто не палили. Все працює без нарікань. Авто без ДТП вся безпека ціла. Місяць тому поміняв саленблоки передніх важелів, втулки стабілізатора, задні гальмівні колодки з дисками. Акумулятор купував новий менш ніж рік тому. Нові лед лампи дуже гарне світло. Більше інформації по телефону або в месенджерах .
До вашої уваги свіжо пригнаний автомобіль в ідеальному стані, без жодної фарбованої деталі,стан авто вражає , по салону майже новий, кондиціонер заправлений та працює, резина в гарному стані. По ходовій не стука не грюка, все працює справно .Кто шукає ідеальний автомобіль дзвоніть
Авто в гарному стані, в дтп не було, нещодавно зроблена додаткова антикорозійна обробка, тонування, сигналізація, Bearlock, зимові шини на дисках в комплекті, один власник,
Продам надійний та практичний автомобіль у кузові універсал, ідеальний варіант для сім'ї та щоденного користування. Автомобіль повністю на ходу, справно їздить, не підводить. Кузов без критичних зауважень, салон чистий та охайний. Вчасне обслуговування.
Продам власне авто в чудовому стані.Купувала 2 роки тому,проїхала за цей період майже 27 тис.км.Все в чудовому стані.Масло і фільтри змінювались згідно регламенту(кожні 7,5тис.км), остання заміна-1355км тому.Все як нове та технічно справно.Машина "ненализана",а просто гарно зберігалась,доглядалась та експлуатувалася, так як маю ще старіше авто.Всі питання-по телефону,за повідомленнями не стежу .Якщо потрібно зніму відео
