- 350 тис. км
- Київ
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2 л.
- Ручна / Механіка
Продаю власний автомобіль, більше інформації за телефоном, на сайті не відповідаю.
Авто в доброму стані, як на свої роки, в таксі не працювало, в ДТП участі не приймало, причіпи не тягало, двигун газа не бачив, масла не бере, не димить, акб - нова, регулювання керма в двох напрямках, ел.скопідйомники усіх дверей, ел.дзеркала, підігрів сидінь та дзеркал, кондиціонер працює, гнилі та іржі не має, масло і фільтр поміняне, зимова резина NOKIAN в комплекті, літня Bridgestone 195/65 R15
Продам свою машинку в отличном состоянии. По кузову нету ржавчины, дно целое. Пороги не гнилые. Мотор и коробка в хорошем состоянии, есть газовое оборудование. Передние стойки новые, задние амортизаторы новые. По всем вопросам обращайтесь по номеру телефона.
Продам власне авто в гарному стані- 1 власник з салону.Повністю обслужене, повний привід працює добре, клімат контроль дує холодним добре, встановлене та зареєстроване ГБО євро 4, всі розхідники замінені, гарні шини, свіжий аккумулятор, тонування по колу.Вмятини - царапини відсутні, іржі не має, підкрашувалася кришка багажнику, бампера, все в колір.Причіна продажу покупка нового авто.Повне переоформлення на нового власника.Торг біля авто після огляду.
Перший власник ,проблем немає,не бита, не фарбована. Обслуговувалася вчасно.
Авто в доброму стані.Всі недоліки на фото.Музика 13 андроїд передня задня камера Мастило не бере .Їде добре.4.5 траса.місто 6.5 ОРИГІНАЛЬНИЙ ПРОБІГ.Авто для не агресивної а спокійної їзди.Модедьний 2012р ряд.Без підігріва сидінь і руля.Мотор CRDY🔥 Надійне економічне комфортне авто .Перепрошита оригінальний дорогий софт без сажовика. Картриджі в наявності.Можливо повернути при бажанні.Стерео система супер.Система ISJ відключена(тіпа старт стоп) ГРМ було замінено по мануалу на 150 тис.пробігу.Великий салон і багажник. Керується і їде впевнено. Цікаво детально то телефонуйте.
автомобіль пригнаний з Німеччини, 2.0 дизель, 2011 року випуску, з оригінальним пробігом, є підтверджуючі документами. По кузову авто ціле, в рідній фарбі, є мінімальна косметика. Технічно сторона без зауважень , екологія на місці, салон в хорошому збереженому стані. Деталі по тел.
Авто в нормальному стані, не бита, не мальована! Зроблено - ревізія ходової, заміна гальмівних дисків, колодок ручного гальма заміна масла. Нові свічки та катушка запалювання. Новий АКБ. ГБО вписано в техпаспорт. Збережений салон. З мінусів - на вітровому склі є тріщина(скло рідне). Є невеликі дефекти по лакофарбовому покриттю, праве дзеркало поліз лак. Можливий обмін на позашляховик, мінівен, бус.
Машина прийшла в Україну у грудні 2020 року. Офіціал. З моменту купівлі та до 2018 року була в одних руках у Німеччині, 2018-2020 рр. у Литві, є вся сервіска і німецька, і литовська, і українська. Пробіг оригінальний та легко перевіряється. В Україні їздила студентка, для неї й купували, в родині кілька автомобілів. Пробіг оригінальний 144000, не крутився. Двигун повноцінний 4-циліндровий. Обслуговується на хорошому сервісі, тільки оригінальні запчастини (тим більше ця машина в обслуговуванні копійчана), гарна олія. У серйозних ДТП не бувала, було пару косметичних вм'ятин і подряпин (зробили), скла по колу рідні, включаючи лобове. Ключ із чіпом, сигналізація, центральний замок, подушки безпеки. Акум новий. ЛЕД фари, гарантія 2 роки, поклеєні бронеплівкою. Два комплекти гуми. Чергове ТО пройдене у вересні, всі рідини замінено. Перевірка на будь-якому сервісі на Ваш вибір, технічний стан прекрасний, все працює. Дуже економічна, місто близько 5 літрів. Машина дуже динамічна, і, незважаючи на об'єм двигуна, тяговита, на трасі почувається впевнено, на обгонах у тому числі. Універсальна малолітражка для щоденного використання. У салоні не палили, салон не затертий. Титанові диски. Пріорітет обміну на жіночу малолітражку з автоматичною коробкою та з моєю доплатою, це власне і є причиною продажу – потрібен автомат для дівчини. Решта запитань по телефону.
машина находится в Германии пишите на Вайбер +**********
Продам автомобіль в нормальному робочому стані, є питання по правому порогу та по заднім аркам но фото видно А так все працює 2600$ можливий торг.
У продажу перевірений Hyundai I10 2008 року, бензин 1.09л з механічною коробкою передач. Встановлено задній парктронік, має другий компект гуми на дисках. У чудовому стані, пройдено сервісне обслуговування 2000 кілометрів тому включно із заміною ременю ГРМ. Автомобіль знаходиться в салоні компанії НОВАКАР за адресою м. Київ, вул. Мала Окружна, 10/4. Більш детальну інформацію по автомобілю можна дізнатися по телефону зазначеному вище.
Двигун працює добре, масло не бере. Масла/фільтра, ремені, свечки змінювались 2т. км. тому. Зчеплення в сборі замінював 1т км. тому. Ходова повністю зроблена. Кузов потребує уваги( задні арки, короба, флп). Переоформлення любе.Торг біля капоту.
Можливо краща ціна на ринку Hyundai Santa Fe 2004рік • 2.0 бензин • Механіка • 231 тис. км Продам власний сімейний Hyundai Santa Fe . Автомобіль у хорошому стані, доглянутий та повністю на ходу — сів і поїхав, без додаткових вкладень. 🔹 Двигун: 2.0 бензин, 136 к.с. 🔹 КПП: механічна 🔹 Пробіг: 231тис. км 🔹 Привід: Передній За час володіння автомобіль регулярно та вчасно обслуговувався, є підтвердження та виписки з СТО. ✔️ У 2024 році проведено капітальний ремонт двигуна ✔️ Повністю перебрана ходова частина ✔️ У січні 2025 року авто переварювалося та підфарбовувалося ✔️ Готовий до будь-яких перевірок на СТО Можливий торг біля автомобіля. 📍 м. Хмельницький 📞 За деталями телефонуйте або пишіть — відповім на всі запитання та домовимось про огляд. + комлект зимової резини на обмін 6500$
Продам свіжопригнаний Hyundai i 30 cw 2009 р. . 1,6 бензин, механіка, в дуже дрброму стані. 128 т. оригінального пробігу., двигун в ідеалі, без дтп, кондиціонер та вся електроніка працює, в рідній фарбі, салон в чудовому стані. Є документи що підтверджують пробіг(див. фото). Пройдене велике ТО, замінений комплект грм, свічки, помпа, щеплення, масло, антифриз. Нова зимова резина 25 року Matador MP-93 Nordicca. Авто на повному ходу вкладень не потребує. Можлива перевірка на будь якому сто. Що цікавить запитуйте
продам гарний автомобіль. чудовий в есплуатації. зручний, місткий. нова гума, система запалювання.газова система після сервісу замінено блок форсунок та редутор, шланги. витрата газу 9л/100км! Замінено паливний насос.Двигун після капремонту, справжнього! Нове зчеплення. Прекрасне авто для медиків, господарників, сімей!! Нові ресори.
