- 248 тис. км
- Дергачі
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2 л.
- Ручна / Механіка
продам Туксон в хорошому робочому стані,
продам Туксон в хорошому робочому стані,
Продам власне авто по машині багато чого зроблено,замінено, мотор коробка без проблем по кузову є 2 під краси За деталями та питаннями звертайтеся.
Продаю сімейне авто. Є нюаниси з ЛФП на порогах. Комплект зимової резини на дисках. Є питання пишіть звоніть.
Авто практически в великолепном состоянии не взирая на пробег. В октябре 2023 полностью сделал ходовую перед выездом в Германию, установил фаркоп. Летняя резина на титанах ( новая куплена в августе 2024) Зимняя практически не ездила (только по германии с октября 2023, на стальных дисках). Свет - ксенон. Газ 4-го поколения. Машина будет в Украине после 20-го декабря. Мой украинский номер но в Германии возможно не работает. Мой немецкий +**********6( можно писать или звонить на Вотсап). Меня зовут Женя , я хозяин машины. В декабре буду в Украине. Если кому зашла машинка обращайтесь. Мира вами счастья !!!!!!!
Щойно пригнаний автомобіль із Німеччини своїм ходом!Без перебільшень гарний збережений стан!Розмитнений,сертифікат присутній готовий до першого обліку!По кузову без дефектів не фарбований!Салон охайний збережений!Газ/бензин!Технічно без нарікань!Детальніше за телефоном!
Все описано у відео більше інформації по телефону бажано саме дзвонити стан хороший є моменти по кузову технічно справна
Гарна машина, газ зареэстрований, кожа,фаркоп, климот, за машину соромно не буде.
Гарне сімейне авто. Все працює без наріканнь. Чистий і охайний салон. Тільки після заміни масла та фільтрів! Приємна витрата пального. Торг має місце! За більш детальною інформацією,звертайтесь!
Пробіг 232. Дві тисячі км.тому назад замінено ремінь ГРМ,ролики,помпа,замінено масло в двигуні і масляний фільтр,авто в добром у стані,сів і поїхав,чекає на свого нового власника . Детальна інформація за телефоном **********
вайбер є звжди назв'язку
Гарне, доглянуте авто, чистий не прокуретий салон, кузов без пошкоджень. На гарній зимовій гумі. Одним словом сів і поїхав!
Чудовий автомобіль, високий кліренс, низька витрата палива 6л за містом/8,5 л по місту.
Куплена в України, обслуговувалася в офіційного дилера, є сервісна книга Звертатися за ном. Тел
Машина в хорошому стані, сів і поїхав!! Всі питання по телефону!
Продам власне авто. Стан - сів і поїхав. Ходова зроблена, новий акумулятор. Два комплекти резини на дисках. Дуже економний та проворний автомобіль. Торг біля авто.
Надійний, економний Hyundai Matrix 2007 року у доглянутому стані. Двигун після капітального ремонту — працює тихо, масла не бере, добре тягне як на газу, так і на бензині. Встановлено ГБО 4 покоління, вписане в техпаспорт. Масло й фільтри замінено, авто технічно справне, без вкладень. Працює кондиціонер, електросклопідйомники, підігрів сидінь, камера заднього виду. Салон чистий, охайний, не прокурений. Ходова тиха, електрика вся справна. Переваги: • Капремонт двигуна • Свіже масло та фільтри • ГБО вписане • Камера заднього виду • Охайний салон
