- 180 тис. км
- Харків
- Дизель, 2 л.
- Ручна / Механіка
Авто в гарному стані , колір вписан в техпаспорт.
Авто в гарному стані , колір вписан в техпаспорт.
HYUNDAI ACCENT 2013 рік випуску, комплектація Comfort, куплений в автосалоні дилера «Богдан-авто» м.Ужгород. Має повну сервісну історію, обслуговувався виключно на авторизованих центрах Hunday в м.Ужгород та Захід Авто-М, м. Мукачево. Пройдені всі гарантійні та після гарантійні ТО. Автомобіль має всього 74 тис пробігу - всі дані зафіксовані в сервісній книжці при обслуговуванні, економний 1.4 мотор, зберігався в гаражі, в жодному ДТП не був, не битий, не крашений. Незначний пробіг повʼязаний з тим, що в перші 3 роки після покупки їздив мінімум, на вихідних та канікулах. На авто був замінений акумулятор, свічі, права кнопка підтягування скла та новий комплект літньої гуми. +Установлені титанові диски - які були придбані окремо (вони на фото), а також в комплекті оригінальні стальні диски із зимньою гумою. +Наявний підігрів передніх сидінь, кондиціонер, автоматичне електро відкриття кришки багажника та задній парктронік. Стан авто - дуже хороший, доглянутий, все працює, має декілька мінімальних подряпин салону та бамперу. Ціна $9000 вище ринкової, у звʼязку з мінімальним пробігом, дбайливою есплуатацією та доглянутим станом. Зацікавленому покупцю, який шукає якісне авто, від 1 власника - можлива приємна уступка в ціні. Дзвоніть або пишіть за телефоном в оголошенні.
Продам свій автомобіль! газ вписан,кондіционер працює,авто варто вашої уваги,дуже економне у використанні! Дзвоніть,пишіть нажаль ліве дзеркало,на днях,від вітру зацепило гаражними воротами 😔
Авто в дуже гарному стані, все працює відмінно,телефонуйте розповім все дитальніше,можливий обмін на Vito
Куплена в салоні в 2008 році. По техпаспорту,2007 рік. Не бита,не фарбована . КПП механічна,5-ти ступенева. Клімат-контроль,датчик світла,підігрів лобового та заднього скла, дзеркал,передніх сидінь.Повний електропакет. Сигналізація зі зворотнім зв'язком і автоматичним підняттям скла.Новий акумулятор.Антикор днища. Повністю обслужений.
До вашої уваги комфортний автомобіль HYUNDAI SONATA 2.0 бенз. По техніці все справно працює, салон та кузов має сліди експлуатації. Підігрів сидіння, кондиціонер працює! Є незначні підкраси «бампер передній, задній, ліве заднє крило» Вікна всі рідні! Колеса зимові в гарному стані!
Авто в доброму стані.Офіційний.Додаткових вкладень не потребує,обслуговувалось на офіційному сервісі,остання дата обслуговування 25.01.2025р.Сервісна книга є.ГРМ-поміняний ,ходова зроблена на 202т.пробігу.Зимова гума( Goodyear) на нових дисках. Авто не фарбоване(маленький підкрас біля правової передньої фари)
продам Туксон в хорошому робочому стані,
Продам власне авто по машині багато чого зроблено,замінено, мотор коробка без проблем по кузову є 2 під краси За деталями та питаннями звертайтеся.
Продаю сімейне авто. Є нюаниси з ЛФП на порогах. Комплект зимової резини на дисках. Є питання пишіть звоніть.
Авто практически в великолепном состоянии не взирая на пробег. В октябре 2023 полностью сделал ходовую перед выездом в Германию, установил фаркоп. Летняя резина на титанах ( новая куплена в августе 2024) Зимняя практически не ездила (только по германии с октября 2023, на стальных дисках). Свет - ксенон. Газ 4-го поколения. Машина будет в Украине после 20-го декабря. Мой украинский номер но в Германии возможно не работает. Мой немецкий +**********6( можно писать или звонить на Вотсап). Меня зовут Женя , я хозяин машины. В декабре буду в Украине. Если кому зашла машинка обращайтесь. Мира вами счастья !!!!!!!
Щойно пригнаний автомобіль із Німеччини своїм ходом!Без перебільшень гарний збережений стан!Розмитнений,сертифікат присутній готовий до першого обліку!По кузову без дефектів не фарбований!Салон охайний збережений!Газ/бензин!Технічно без нарікань!Детальніше за телефоном!
Все описано у відео більше інформації по телефону бажано саме дзвонити стан хороший є моменти по кузову технічно справна
Гарна машина, газ зареэстрований, кожа,фаркоп, климот, за машину соромно не буде.
Гарне сімейне авто. Все працює без наріканнь. Чистий і охайний салон. Тільки після заміни масла та фільтрів! Приємна витрата пального. Торг має місце! За більш детальною інформацією,звертайтесь!
Пробіг 232. Дві тисячі км.тому назад замінено ремінь ГРМ,ролики,помпа,замінено масло в двигуні і масляний фільтр,авто в добром у стані,сів і поїхав,чекає на свого нового власника . Детальна інформація за телефоном **********
вайбер є звжди назв'язку
Гарне, доглянуте авто, чистий не прокуретий салон, кузов без пошкоджень. На гарній зимовій гумі. Одним словом сів і поїхав!
