- 335 тис. км
- Миколаїв
- Бензин, 1.99 л.
- Ручна / Механіка
Авто 2007р.в., в гарному стані, вкладань не потребує. Двигун працює чітко, мастила не бере.
Авто 2007р.в., в гарному стані, вкладань не потребує. Двигун працює чітко, мастила не бере.
2.0 ТУРБО ДИЗЕЛЬ 6СТ КПП!!! ПОВНИЙ ПРИВІД З АВТОМАТИЧНИМ ТА РУЧНИМ ПІДКЛЮЧЕННЯМ!!! САМИЙ ВДАЛИЙ ТА ПОТУЖНИЙ ДВИГУН ПРОСТИЙ В ОБСЛУГОВУВАННІ НЕ ПРИМХЛИВИЙ ДО НАШОГО ПАЛЬНОГО ПРОСТА ТА НАДІЙНА ПІДВІСКА!!! АВТО НА ПОВНІЙ КОМПЛЕКТАЦІЇ КОНДИЦІОНЕР КЛІМАТ КОНТРОЛЬ КРУІЗ КОНТРОЛЬ БОРТОВИЙ КОМП'ЮТЕР ЕЛЕКТРИКА ЛЮК АБС МУЗИКА МУЛЬТІКЕРМО СЕРВОКЕРМО ГАЛОГЕНКИ ШКІРЯНИЙ САЛОН З ПІДІГРІВОМ ТИТАНОВІ ДИСКИ!!! ВІДМІННИЙ СТАН ВСЕ ОБСЛУЖЕНО!!!
2.2 ТУРБО ДИЗЕЛЬ!!! САМИЙ ВДАЛИЙ ДВИГУН!!! ПОВНИЙ ПРИВІД З АВТОМАТИЧНИМ ТА РУЧНИМ ПІДКЛЮЧЕННЯМ!!!АВТО НА ГАРНІЙ КОМПЛЕКТАЦІЇ КОНДИЦІОНЕР КЛІМАТ КОНТРОЛЬ КРУІЗ КОНТРОЛЬ БОРТОВИЙ КОМП'ЮТЕР ЕЛЕКТРИКА АБС АНТІБУКС ДАТЧИК СВІТЛА ДАТЧИК ДОЩУ СЕРВОКЕРМО МУЛЬТІКЕРМО ТИТАНОВІ ДИСКИ РЕЙЛІНГИ ГАЛОГЕНКИ ФАРКОП ЛЮК ШКІРЯНИЙ САЛОН З ПІДІГРІВОМ ЕЛЕКТРО СИДІННЯ КАМЕРА ЗАДНЬОГО ВИДУ ПАРКТРОНІК ТВ ДВД НАВІГАЦІЯ!!! ВІДМІННИЙ СТАН ВСЕ ОБСЛУЖЕНО!!!
Авто в хорошому стані. 2.5 простий надійний дизель.
Газ Бенз, машина на повному ходу. Повністю обслужена. Купувалося для дружини! механіка не підходить. всі питання по телефону
Один власник, була придбана в салоні. Обслуговувалася вчасно. Наслідки ДТП на фото, а саме -- ушкодження задньої правої двері, задньої балки. На ходу, працює кондиціонер. Комплект літньої гуми додається. Продаж з переоформленням. Можливий торг Більш детальну інформацію надаю за телефоном (вайбер)
Продам Tucson повнопривідний на механіці, доглянута, обслужена в рідній фарбі, по кузову не одного рижика, низу дверей цілі, є ГБО, підігрів сидінь, зони двірників, дзеркал, датчик світла, клімат контроль, повний привід - справний. Течі олії немає, документи в порядку,
Продам власне авто. Вписаний газ, два ключі, два брилка від сигналізації. Резина в гарному стані, пробігу 6 тисяч, матадор. Масло не бере, використовував тільки оригінал, міняв на 8-9 тисячах. В багажнику гарна докатка. Авто не в ідеалі, а в гарному технічному стані, по кузову і салону є сліди використання. В ДТП не було, стоїть посилений металевий захист двигуна. "Губи не намальовував"))
Авто офіційне, рідний пробіг стан нового автомобіля, один власник ( перебуває в одній родині) весь в рідній фарбі, без сколів вмятин та подряпин, технічний стан ідеальний,салон в ідеальному стані як в новому автомобілі, все скло рідне,2 комплекти гуми, новий АКБ. Надійне та економне авто, в такому стані вже майже не знайти .Новий власник буде дуже задоволений. Ціна аргументується станом автомобіля.Любий вид перевірок та любий вид переоформлення. Допомога в продажі не потрібна.
Авто в доброму стані, все працює, кондиціонер в нормі, масло не бере і не димить, двигун після кап ремонту(проїхав десь 30тисяч). Замінено щеплення, вижимний підшипник , каталізатор вирізаний. По кузову є невеликі вмятини на лівому та правому крилі , а в цілому машина рівна, в ДТП не була. Салон в гарному стані. Витрата газу по місту 11 літрів.
автомобіль в нормальному стані стоїть зимова шина. на передніх кріслах чохли кондер та пічка працюють добре всі питаня за телефоном обмін з вашою доплатою або моя до 2000дол. .нові ремінь грм капремонт двигуна щеплення
Все вопросы по телефону. Машина полностью обслужена. Два комплекта колес. Продаю в связи с отъездом
Пропоную придбати хороший автомобіль. На хорошому ходу, турбіна дує, масла не бере, заміна масла кожні 8500 - 9000 км. По автомобілю дещо робилось, так як наприклад: заміна ланцюга ГРМ, заміна гальмівних дисків, передні, задні сайлентблоки, наконечники рульових тяг, та інше. Подробиці по телефону. З часом потребує заміни щеплення, а також треба оглянути рульову рейку. Усі вікна рідні, вісім цілих подушок безпеки.
Машина в гарному стані! Деталі по тел.
Авто в класному на його роки стані Є кондиціонер і чудово працює Масла від заміни до заміни
все мінялось вчасно,все працює,машина в гарному стані.любий вид перепису..,.деталі за тел.,
Хюндай- офіціал з салону. Один власник , рідний пробіг. Монітор, камера заднього огляду, нова літня гума, лінзована оптика. Двигун, Ходовка все супер. Приємний розхід палива - 5,5 траса , 6,5 місто. Питання по телефону
