- 260 тис. км
- Южноукраїнськ
- Бензин, 1.8 л.
- Робот
Продам особисте авто. Авто на повному ходу. -Авто в хорошому технічному стані. -Двигун працює рівно, без нарікань. -Ходова частина обслужена. -Салон чистий, не прокурений. -Економна витрата палива.
Продам особисте авто. Авто на повному ходу. -Авто в хорошому технічному стані. -Двигун працює рівно, без нарікань. -Ходова частина обслужена. -Салон чистий, не прокурений. -Економна витрата палива.
Автомобіль у використанні в Україні 3 роки Тепле гаражне зберігання Два комплекти гуми (зима/літо) Чесний автомобіль, телефонуйте відповім на всі запитання.
Автомобіль у дуже хорошому стані. з того, що було зроблено: замінено зчеплення, замінено сальники коленвала. так само замінили підшибники коробки оскільки почали гудіти. масло в коробці та двигуні так само замінено. Усі фільтри також свіжі. ходова у дуже хорошому стані. по колу стоять нові гальмівні диски із колодками. замінено 2000 тисяч кілометрів тому разом із гальмівною рідиною. гума є лише зимова. машина на ній і стоїть. як автолюбитель доглядав машину не шкодуючи коштів. На машині не їздять. Вона стоїть на парковці.
Власник з 2015 року. Мото для тих кого цікавіть вічний помічник без поломок. Мотоцікл в центрі Київа, на підземному паркінгу. Просмотр за домовленістю.
Автомобіль купувався з салону. Фактично один власник. Пробіг рідний, регламентне обслуговування проводилося своєчасно.
Друге авто в сімЇ, перший власник в Україні, привозилось та відремоновувалось якісно - виключно для власного користування. Не плутайте з ремонтом авто на продаж. Аргументований торг біля авто.
Власний автомобіль, у володінні з 2016 року. Встановлено дуже багато оригінальних допів. У салоні ніколи не палили. Усі ТО та інші обслуговування завжди вчасно, ніяка поломка не доводилася до критичного стану. Гбо немає і не було. Підфарбовування звичайно були, зважайте на вік і на особливості цього кузова. Але усе робилося під себе і своєчасно. Машина оброблена антикором. Два комплекти коліс.
Продам автомобіль хонда H RV на повном ходу вкладень не потребує встановлено гбо ,всі питання по телефону .
Надійне авто , гбо 4 покоління вписане в тех паспорт , відрегульовані клапана 10 тис назад, замінено частково масло в акпп 7 тис назад, 20 тис назад замінено свічки на денсо іридій. Гбо обслужене. Взимку замінено акб. Минулим літом замінено радіатор кондиціонера , клімат працює. Масло в двигуні замінено. машина кожного дня в експлуатації та жодного разу не підводила.Не витрачайте свій і мій час ціни в 3000$ 4000$ і навіть 5000$ не буде.
ABS,хром, тюнінг, підігрів ручок, підігрів сідушки, LED-світло по колу
Площадкам прохання не турбувати. Обмін не цікавий. З безглуздими пропозиціями теж прохання не турбувати. Продаю своє авто в гарному стані. Повністю справний, сів і поїхав. Надійне і комфортне авто. Привезена зі штатів для себе з незначними пошкодженнями (маються фото з аукціона). Все працює. Два комплекти дисків. Два ключі. Якісні діоди на ближньому та дальньому світлі. Газ не ставив. Витрата палива Місто: 8,6л на 100 км. Траса: 5,6 л на 100 км. Чудовий та економний автомобіль. Не пожалкуєте. Подробиці за телефоном.
Продам стильный, комфортный, надежный кроссовер Honda HR-V 2017 г.в. Автомобиль в прекрасном состоянии, полностью обслуженный, заменены все масла/фильтра, все работает без нареканий. Оригинальные коврики Honda, только что оформленная страховка. В комплекте зимняя и летняя резина. Мультируль с системой hands free и cruise control, бортовой компьютер, bluetouth, usb, hdmi, камера в правом зеркале и заднем обзоре, климат-контроль, подогрев передних сидений. В нижнем дополнительном багажном отделении есть докатка, домкрат и крюк. Автомобиль покупался для собственного использования, водила девочка. Оригинальный пробег. Прекрасный автомобиль, маневренный, удобный возить деток на занятия и кружки. С изменением обстоятельств выставлено на продажу. Если есть вопросы, я с радостью отвечу на них по телефону.
машинка має незначні нюанси невпливаючі на технічний стан
На обмін 22 000$ Автомобіль знаходиться у Великому Любені. МОЖЛИВИЙ ПРОДАЖ В ЛІЗИНГ + КРЕДИТ.
Автомобіль з Америки битий. І в Америці був битий і тут в Україні. З основного крила задні биті, крило переднє ліве. Шпаклювалося фарбувалося на СТО Авторiтет на осипці. Автомобіль знаходиться на космосі, на роботу їжджу на українську або жаботинську. Горить помилка по шлейфу. Через 5 тис ТО. Грошей на автомобіль ніколи не шкодував, все ремонтувалося вчасно. Також є зимова гума нова купувалася цього року, і літня в минулому або в позаминулому році. Зимова гума з дисками. Дзвоніть запитуйте, на все відповім чесно! Що саме з машиною було, коли вона була у мене у власності. Також зараз стукає передня підвіска, стійки стабілізаторів це їхня хвороба 10.06 буду їх змінювати. Ставив газ сам у Саші на космосі, ставив лінзовану оптику.
Продам авто в гарному стані, масла і фільтра замінені в АКПП теж ! не бита і не крашена 100% !додаткові фото відео в особисті повідомлення
Продам своє власне авто, в користуванні майже 3 роки, за цей час подарувало масу яскравих емоцій в керуванні. Дуже легка в керуваннi. Потужний двигун, швидко розганяється. Є нюанси по кузову. Технічно авто повністю справне, мотор, кпп і ходова працює на відмінно. Автомобіль обслуговували кожних 8-9тис. Км. В комплекті віддаю новi чохли на авто (не розпакованi).
Авто в хорошому стані Надійний класичний автомат(не робот) гаражне зберігання
