- 450 тис. км
- Одеса
- Бензин, 1.4 л.
- Ручна / Механіка
Авто на полном ходу Ковані поршні ,резина нова ! 7.л. На 100км
Авто на полном ходу Ковані поршні ,резина нова ! 7.л. На 100км
Рідкісний легендарний автомобіль Honda Civic first покоління 1978 рік! Все на 90% - оригінал! Автомобіль на впевненому ходу, у хорошому стані як для своїх років. Зовнішнє фарбування потребує невеликого ремонту, документи в порядку. Гарний варіант для реставрації. В авто встановлено новий диск зчеплення, нові гальмівні колодки, нові важелі, відреставровано передні та задні амортизатори, нові опорні підшипники, авто на 14-дюймових дисках з розболтовкою 4х120 (рідкісні), є 3 оригінальних диски 12 дюймів. Для справжніх поціновувачів – цей автомобіль буде знахідкою! Дуже рідкісний автомобіль на території СНД. Через 5 років стане антикваріатом! Ціна $3000 без торгу.
Повністю на ходу, є моменти по кузову.
На ходу, кузов потребуе уваги, питання по тел.
Машина в гарному стані. Сів поїхав. За подробностями дзвоніть питайте
продам хонда сівік 1996 року 1.4 газ/бензин(вписаний у тп)встановлений бі-ксенон,американський стиль,титани R15-мотор працює справно,масле не бере,потрібно поварити пороги та арку видно на фото,салон доглянутий не пошарпаний,по електроніці все працює.Продажа з переоформленням-торг
Надійний, зручний та комфортний автомобіль. Два комплекти гуми - зима/літо. За детальною інформацією дзвоніть, пишіть.
Двигун 1,6 інжектор, задні дискові гальма, задній стабілізатор, новий акб та відреставровано генератор. Замінено сальники клапанів, комплект грм та всі прокладки. Пороги та арки варились два роки тому. Потрібно підварити кілька місць по кузову.
По ходові на 5+ газ вписаний нові тормозні диски ,колодки їде добре мотор надійний масла не бере не коп • тить резина 80%
Надійна та економна Авто на впевненому ходу, мотор і ходова в порядку. Чистий салон. Сів і поїхав. Комплект зимової гуми в подарунок Документи готові до переоформлення.
На ходу.потребуе косметики(за бажанням)
На повному ходу, їздить кожного дня. Не гнила, дно ціленьке. По лакофарбі є нюанси, в цілому добре виглядає. 16- клапанний двигун, дуже економічна біля 8 літрів у місті. 4 скло підьомники, електро люк, електро регулятори обдуву, гідро підсилювач керма, електро зеркала. +********** більше по телефону.
Сів і поїхав
Продам автомобіль Honda Civic hatchback VII покоління стан як на фото, двигун змінений пів року тому, двигун був привезений з Європи працює добре без нюансів, можливий обмін на бортове авто або продаж.
Продам авто по лкп є нюанси все видно на фото. Більш детально пишіть на вайбер.
Продам власне авто, користувався ним 4 роки, останні 6 місяців авто знаходиться в гаражі. Чекав весни, щоб почати приводити його до хорошого стану. Але певні причини внесли корективи в мої плани. Тому наразі хочу проадати в добрі руки, які зможуть справитись з цим авто. Бо поки в мене з?явиться можливість то ця машина вже явно згниє. Зовнішній вигляд на фото: задні арки і ліва і права, переднє ліве крило вздулось, двері де не де вже починають ржавіти. Ходова подекуди вже стукає і скрипить, але їде бодро. Мотор 1.4 D14A4. Механіка, 1997 рік, пробіг 429 тисяч. Не хочу проадавати людині кота в мішку, тому дам відповідь на всі питання і розкажу всю його долю за 4 роки і ще трішки до того, як вона потрапила в моє користування.
Honda Civic 4D, 1.8 Ivtec 2008. Тритій власник. Машина обслужена повністю, нарікань по машині нема. Машина після покупки до ладу не експлуатувалася, наїздив 8 тис. У ДТП не була. Рідний пробіг 98 тис. По машині 3 підкраси, два бампери і подряпини на двері. Також віддам нову зимову гуму на штампах із нормальними ковпаками. Торг доречний.
Авто технічно справне (мотор в доброму стані , 5000км назад перебиралась ГБЦ). Окрім кузова ще розірваний правий заспокоювач керма (реактивна тяга ) і погунло балку перемикання передач... За додатковими питаннями звертайтесь по телефону ) Машина на документах , переоформляється
Продам Honda civic 2000 року випуску , стоїть газ 4- го покоління , зроблено кап. ремонт двигуна , поміняно масла та фільтра , в рідній фарбі , в дтп не була , є незначні рижики.
Добрый день! Продаем свою машинку, в связи с покупкой новой. Машина 1997 года рождения, естественно также себя и чувствует, но очень лихая и экономная по городу. Двигатель 1,3(механика). Новый аккумулятор. За более подробной инфо обращайтесь в любое время по номеру Роман.
