- 142 тис. км
- Охтирка
- 1.4 л.
- Ручна / Механіка
Продається Honda Civic 2007 рік 1.4 бензин. Пригнана з Німеччини, перший власник в Україні. Подробиці за телефоном
Продається Honda Civic 2007 рік 1.4 бензин. Пригнана з Німеччини, перший власник в Україні. Подробиці за телефоном
Стан авто - сів та поїхав. Нові катушки, лямда-зонд, каталізатор відсутній з прошивкою stage1, нова АКБ, нова Лед оптика, нове щеплення. Фарба рідна, не красилась і не підкрашувалась, є нюанси по кузову, все на фото. Мотор та коробка в ідеалі. Диски на 17 літні (гума на один сезон), на 16 зимові (гума ще на два сезони). Пробіг рідний. Гбо від "Brc".
Один власник. Пробіг рідний. Газова установка 4 пок. Встановлено в Польщі.
Продаєтья , всі остальні деталі по телефону . Машина така як на фото не бита . .
Продам свій автомобіль Ходова вся перебрата Масла та фільтра мінялися вчасно Кондиціонер заправлений 2 комплекта резини на титанових дисках Є нюанси з по кузову (сколи та неохайно пофарбована попередніми власниками) З нюансів( та рульва рейка підстукує) Резина літо Goodyear 3роки
Honda Civic 2004, хетчбек, 1.4 бензин, механіка. Авто у сірому кольорі, в рідній фарбі, без серйозних ДТП. Є трохи ржавчини, але не критично. Пробіг 282 тис. км. Салон тканина, чистий та доглянутий. Оснащення: кондиціонер, електропідсилювач керма, склопідіймачі, регулювання керма, музика, лінзи на фарах. Технічно справна: двигун, коробка і ходова в нормі. В подарунок — комплект зимової резини. Економічна, компактна, зручна в місті. Легке кермо — ідеально для дівчат чи як перше авто.
Продаю власний автомобіль. Рік випуску 1998, двигун 1.4 бензин інжектор. Гарна комплектація: електросклопідйомники, люк, електрорегулювання дзеркал. Двигун-мільйонник, працює відмінно. Замінено ремінь і ролик ГРМ, помпу, антифриз. Пічка гріє. По кузову є трохи рижиків. Стоїть новий акумулятор. За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном.
Продаю авто на якому їздив 14р. і більше 300 000 км. Не була в ДТП!!! Якщо коротко- НАДЬОГА!!! Зараз на спідометрі 500 000 Масло не підбирає. Від слова ЗОВСІМ!!! Замінював сальники клапанів, кільця і шатуні вкладиші на 430 000 Коробка ідеальна. На мотор і коробку даю гарантію на 100 000 Авто з кондиціонером, АВS, подушками безпеки( не вистрілювали), електричні передні склопідйомники, люк. Розхід по місту 7.5 л. По трасі 6 л. Пороги і дно поварені. Є ржавчина на дверях, передніх крилах і арках. Тріснуте лобове скло. Віддаю з зимовою резиною на простих дисках з рідними ковпаками. Хороша стара магнітола з нормальними динаміками. Це авто не підведе!!!
Є задні крильця, багато запчастин є, днище гарне , коробка добра , сципление поміняв и є ще старе , двигун робе добре , є літо и зима
Автомобіль у дуже хорошому стані. з того, що було зроблено: замінено зчеплення, замінено сальники коленвала. так само замінили підшибники коробки оскільки почали гудіти. масло в коробці та двигуні так само замінено. Усі фільтри також свіжі. ходова у дуже хорошому стані. по колу стоять нові гальмівні диски із колодками. замінено 2000 тисяч кілометрів тому разом із гальмівною рідиною. гума є лише зимова. машина на ній і стоїть. як автолюбитель доглядав машину не шкодуючи коштів. На машині не їздять. Вона стоїть на парковці.
Машина в використанні кожен день, працює справно. Двигун зроблений, масло не їсть, нове зчеплення, та в травні перебрали ходову. Новий акумулятор, Люмбда зонд. Машина їде добре як для 1.4 З недоліків ЛК, арки, зі сторони водія двері( хто шукає без недоліків прошу не торбувати.
Авто в хорошому стані. Деталі по телефону!
Продаю власне авто, технічно справна але потребує додаткового ремонту , бажано писати, на телефон рідко відповідаю! Пробіг 360.000
Продам Honda civic 4D 2008 року випуску 1.8 бензин/газ. Двигун R18A2. Загалом машина хороша, за час мого володіння не підводила, все відмінно. Відносно економна і дуже комфортна у використанні. По комплектації: круїз-контроль, кондиціонер, електропакет, підігрів передніх сидінь, мультикермо, підлокітник, задні парктроніки, люк, клімат-контроль, гідропідсилювач керма, підсклянники та інше. Так само машина знешумлена, перешиті дверні карти в коло, тонування в коло, чохли на сидіннях, під чохлами велюр. Масло свіже, антифриз свіжий. Газ вписаний, повітряний фільтр свіжий оригінал (влітку робилося ТО). Машина на зимовій резині, так само в комплект йде свіжа літня резина — BFGoodrich Advantage (відкатала один сезон, по суті нова), домкрат, вогнегасник, аптечка. Щодо нюансів: подряпина на правому порозі — потрібно робити, приділити увагу бамперу. Адекватний торг доречний. Повне переоформлення. Якщо зацікавила пропозиція — ПИШІТЬ В ОСОБИСТІ ПОВІДОМЛЕННЯ, на дзвінки відповідаю менше.
Продам автомобіль у хорошому стані. Машина повністю на ходу, їде добре. Кондиціонер заправлений і працює справно. 4 тис. км тому було замінено масло і всі фільтри, а також передні підшипники. Встановлено всесезонні шини. Автомобіль перебуває в моєму користуванні 4 роки. За цей час проїхала на ньому близько 38 000 км. Машина була придбана в Польщі та офіційно розмитнена. Автомобіль своєчасно обслуговувався і готовий до подальшої експлуатації. За детальною інформацією телефонуйте або пишіть у Viber/WhatsApp:
