- 150 тис. км
- Одеса
- Бензин, 1.8 л.
- Автомат
Два владельца Пробег родной Машина хозяйская , имеется летняя и зимняя резина , гаражное хранение Торг уместен, отдам в хорошие руки
Два владельца Пробег родной Машина хозяйская , имеется летняя и зимняя резина , гаражное хранение Торг уместен, отдам в хорошие руки
Авто в хорошому стані, є некритичні нюанси по ЛФП, двигун бадьорий, не димить, але мастило доливаю (заміна раз на 7 тис.). Ходовка більш-менш жива. Є каталізатор і по ньому горить чек. Тріснуте лобове (не дойшли руки, дам контакт де можна замінити). Коробка без питань, мастило міняне. Свічки міняв в 25 році. Було легке ДТП в 22 році — по правому крилу. Тоді замінив: крило, бампер, фару, рульовий наконечник, перефарбували передні пасажирські двері. Лонжерон не постраждав. В березні цього року: варили вихлопну та поставили нову штатну банку, замінив трамблер, придбав новий акумулятор, стоять нові галогенні лампи в передніх фарах. Є 3 зимові шини (4-та не дожила — лопнув корд), ще на сезон вистачить. Літня вже перевзута, ще пару сезонів відкатає. Сходження зроблене. Є докатка та повнорозмірна запаска (на одній з зимових шин). З документами все гаразд, переофермлення через ТСЦ або Дію. Страховка дійсна до початку вересня. Віддам купу всього нажитого разом з авто. Загалом, чудове та надійне авто, продаю відриваючи від сердця. Дзвоніть, пишіть, відповім на всі запитання.
Продам офіційний автомобіль. Другий власник. Перша реєстрація авто - 2009 рік Автомобіль регулярно обслуговувався у офіційного дилера. Збережені усі рахунки. Два ключі. ?Усі вікна в авто оригінальні. ?Технічне обслуговування проведене на 310500 км. ?Чесний пробіг. ?Замінене масло у двигуні, 2 стійки стабілізатора, 2 ричаги. ?Акумулятор новий. Автомобіль без жодних проблем - сів та поїхав ? Продаж не терміновий. Автомайданчикам прохання не турбувати. Продаж за умови перереєстрації авто.
Honda Civic, у хорошому стані. Регулярне обслуговування, заміна масел і фільтрів проводилась вчасно. Гаражне зберігання, є камера заднього виду.
Продам своє авто. новий акумулятор. Нова літня резина. Два комплекти литих дисків, є зимова резина (на дисках). У гарному стані.Підігрів передніх сидінь. Задній парктронік. Датчики дощу, світла, круїз контроль, склопідіймачі передні та задні мультируль. Все працює, все доглянуте. Вчасне ТО. Автоматична КП (робот) з можливістю самостійного підвищення та пониження передач.
По техніці питань нема, по кузову є видно на фото
Автомобіль в доброму стані. Honda Civic 1.8 на механіці, встановлено ГБО. Автомобіль економний. Вкладень не потребує
Продається сімейний автомобіль. Другий власник. В салоні мультимедіа на Android (камера заднього огляду, вбудований відеореєстратор, мультикермо). Салон - алькантара. Два комплекти гуми на дисках: літо - Toyo Proxes T1R 225/45/R17, оригінальні диски; зима - Dunlop Winter Sport 5 205/55/R16, литі диски. Фари - LED. Продаж у зв'язку з купівлею нового авто.
Продаю власний автомобіль. Потрібно займатися кузовом, є ржавчина на порогах. Обслуговувалася вчасно. Витрата пального по Києву 6л. Зроблена рульова рейка. За детальною інформацією телефонуйте.
Авто Honda Civic гібрид 2006 року. авто виготовлено в Японії . На автомобілі їжджу щодня. Встановлено ГБО, але не оформлено.Все время езжу на газе, витрата газу містом 10 літрів. Два ключі запалювання. Двигун і варіатор працюють справно.Есть новая зимняя резина и новые литые диски .Дыр и вмятин нет. Батарея 158в прослужит еще лет шесть. Всего доброго.
Надійний, економічний та комфортний Honda Civic 2018 року випуску з оригінальним пробігом. Двигун та АКПП працюють ідеально, та без жодних нарікань. Машину приганяли з Америки з мінімальним пошкодженням. Додатково встановлений безпровідний APPLE CAR PLAY/ANDROID AUTO. Зроблено ТО.
Продаж свого авто Пригнана з Нідерландів, японська збірка Два ключі Система: старт/стоп Мотор працює рівно Заміна мастила кожні 8-9 тисяч Коробка працює гарно Ходова справна Стекло по кругу все рідне С продажем автівки допомоги від бізнесменів не потребую! Показ м.Чернігів.
Автомобіль будувався для себе, надає незабутні емоції, гроші на запчастинах та обслуговуванню не економились, в хорошому стані, свіжа страховка, поміняне мастило з фільтрами та антифриз, стартер, встановлені 280 передні тормоза, встановлений хороший головний тормозний циліндр, новий радіатор, замінено комплект грм з помпою, по ходовій нічого робити не потрібно, встановлені койловери( ключ для регулювання в комплекті). Двигун замінений разом з коробкою передач на турбовий D16 ( надув турбіни - 0,8 бар ). Встановлено комплект керамічного щеплення. Більше внформації - по телефону.
Авто в хорошому стані. Двигун і варіатор працюють бездоганно. Встановлено ГБО(вписане,середній розхід газу 7л). Всі деталі за телефоном.
МЕТАН + ПРОПАН. Хонда Сівік с заводською метановою установкою. Також встановлена ГБО на пропані. Економне авто. Особливо на метані. Торг біля авто з РЕАЛЬНИМ покупцем.
