- 238 тис. км
- Одеса
- Гібрид (HEV), 1.3 л.
- Автомат
Автомобіль у хорошому стані, пригнаний з Голландії. Все працює – немає жодних проблем. Перша реєстрація. Деталі за телефоном або під час зустрічі.
Автомобіль у хорошому стані, пригнаний з Голландії. Все працює – немає жодних проблем. Перша реєстрація. Деталі за телефоном або під час зустрічі.
Авто в гарному стані. Хто знає Хонду Сівік, він заслужив повагу від автолюбителів. Надійний, швидкий легкий в керуванні. «Як автомат Калашніков» Заводиться з пульта. Має два комплекта колес. Збиралась з оригінальних запчастин як для себе з душою.🙏
2,2 турбо дизель на МКПП - потужна і економна водночас. Сімейне, доглянуте авто. Перший власник в Україні з 2022 року. Два комплекти коліс на легкосплавних дисках. Фаркоп зі з'ємним гаком. Поставлені проставки для збільшення кліренсу і металевий захист двигуна. Автосалони прохання не турбувати. Всім вдалих покупок.
Надійний та стильний седан у відмінному стані. Атмосферний 2.0 двигун, плавна та економічна їзда. Авто доглянуте, вчасне обслуговування, вкладень не потребує. Чистий салон, сучасний дизайн та комфорт для щоденного використання.
Пропоную на продаж Хондочку. Автомобіль в гарному технічному стані, мотор, автомат все супер. По авто зроблено велике ТО. Ірідієві свічки, ходова частина зроблена. Машина на свої рока не погана , але для сімї вже мала ..
продам хонда цивік в доглянутому стані. в рідній фарбі, мотор робить як часи, коробка ходова на 5+, нова літня гума Michelin r17, зимова гума r16, вікна оригінал, салон охайний не затертий мо
Авто в одних руках с 2010 года. Ухоженная машина сделанная для себя. Машина не требует вложений. В 2017 году сделан капитальный ремонт двигателя. Есть второй комплект литых дисков с зимней резиной.
Продаю своє авто.Я в техпаспорті(не брат не сват не жінка)Володію ним з 22.08.2023 Авто в ідеальному стані Пробіг рідний і це легко перевірити по історії та чекам в моєму телефоні з ОККО В Америці був не сильний удар.Дуже прискіпливо підбирав з професіоналами при покупці.Більшість деталей рідні,подушки не спрацьовували взагалі.Фари,підсилювач бампера,телевізор,радіатор та капот замінені на оригінальні.В моторному відсіку всі деталі не затронуті.Лонжерони не затронуті.Бампер тайвань.Це легко перевірити по vin коду та при огляді. Ходова вся рідна в ідеальному стані.Мінялись тільки колодки Салон в ідеальному стані.Шкіряні чохли,під ними сидіння як нові.Підлокітники теж обшиті шкірою.Зроблено відразу по приїзду з Америки Двигун та варіатор в ідеальному стані. Є незначні пошкодження по бамперам. Масло в двигуні мінялось через 7-8 тис км Масло та два фільтра в варіаторі мінялись 34 тис км тому( є чеки)Клапана регулювались на 65 тис км Є сервісна книга з усіма записами обслуговування Дзвоніть відповім на всі питання
Продам Honda Civic Hybrid FD3 2008 року. Офіційний японський гібрид з надійним бензиновим двигуном 1.3 IMA та автоматичною CVT коробкою передач. Автомобіль у хорошому технічному та візуальному стані, повністю на ходу, вкладень не потребує. Двигун працює рівно, коробка перемикає плавно без ривків, гібридна система справна. По машині обслуговувалося все своєчасно: заміна масел і фільтрів за регламентом, ходова частина обслужена. Комплектація:• клімат-контроль• електропакет• ABS / ESP• подушки безпеки• мультикермо• штатна аудіосистема• центральний замок• бортовий комп'ютер Салон чистий і доглянутий. Автомобіль дуже комфортний, місткий і недорогий в експлуатації. Ідеально підходить як для міста, так і для траси. Документи в порядку, будь-який вид переоформлення. Торг біля капота.
Супер економічна та стильна - Honda Civic 3D 2010 Авто без ДТП , 2 фарбованних елемента Своєчасне обслуговування на профільному сервісі, додатково встановлено ГБО 4-го покоління Оснащений простим і надійним атмосферним двигуном 1.4, у парі з 6ти ступеневою механікою . Так витрата в місті – 6-7л/100км. Клімат справний, холодить Візуально та технічно Honda - в гарному стані У ходу - дуже приємна машина, без сторонніх звуків Салон у гарному стані, не вимагає хімчистки Двигун та МКПП сухі, без підтікань чи запотівань Ходова обслужена , ніяких сторонніх звуків Жодних помилок на приладовій панелі Ви можете придбати цей автомобіль у кредит або лізинг (перший внесок від 25%, терміном до 5 років) Ми знаходимося за адресою м.Київ, провулок Балтійський, 20, працюємо без перерв та вихідних з 10:00 до 19:00 (нд за домовленістю) Автомобіль перевіряється в сервісах, яким Ви довіряєте, у зручний для Вас час. Розрахунок лише після повного переоформлення в МРЕВ. В наявності завжди більше 70 автомобілів, будемо раді Вас бачити!
Honda Civic Sport Touring — максимальна комплектація | Готова до будь-яких перевірок Продаю власний автомобіль у відмінному стані. Машина доглянута, повністю обслужена та не потребує жодних вкладень — сів і поїхав. Стан авто: Автомобіль мав мінімальне ДТП — пошкодження торкнулося лише крила та бампера (елементи замінені). Силова частина повністю рідна, геометрія не порушена. Кузов у відмінному стані: вся машина в рідній фарбі, окрім двох замінених елементів. Без зауважень. Технічна частина: Повністю обслужена ходова Замінені всі технічні рідини Жодних сторонніх звуків чи нюансів Готова до перевірки на будь-якому СТО Комфорт та додатково: Максимальна комплектація Sport Touring Додаткова шумоізоляція — ще більше комфорту в поїздках Охайний салон, збережений стан (завжди використовувались накидки) Комплектація: Два комплекти гуми (зима / літо) — зима 1 сезон, літо тільки купив. Два комплекти ковриків (зима / літо) Автомобіль повністю підготовлений для комфортного щоденного використання. Робився для себе — без економії. 📞 Телефонуйте — відповім на всі питання Можливий будь-який формат перевірки
Продам Honda civic 1,5 vtec Vtec працює справно По мотору питань немає працює добре Їде бодро як для своїх 90кс Двигун D15z3 Робе тихенько, рівненько Кожен день на ходу По салону хороший стан, є не значні моменти Скло підйомники передні працюють На хороших титанах Масло замінив на пробігу 347 400 разом з фільтром ман Свічки NGK по мануалу міняв на пробігу 347 600км Новий акб купував 10.05.26 Нові задні колодки та циліндрики Новий робочий циліндрик зчеплення По кузову є моменти Передній та задній бампер покоцані Також є рижики В ходу машинка хороша Їде впевнено проблем немає По питаннях пишіть / телефонуйте
Автомобіль в хорошому стані, купувалася з салону (один власник), є нюанси по кузову, технічний стан ідеальний, масло не бере, до машини є два комплекти гуми з дисками на літо та на зиму, в фари додатково встановлено лед лампи високої якості, є сервісна книжна, до 22 року обслуговувалась виключно на офіційному дилері, пройде будь яке ваше сто, на сидіннях шкіряні чохли під ними велюр, додатково встановлено андроїд карплей, торг умісний біля машини, зустріч на огляд Київ / область, всі питання по телефону
Всі деталі по телефону
Офіційне авто. Я - другий власник. Майже повністю стокове, без "пацанячого тунінгу та колхозу". Присутні наступні опції: - VSA (vehicle stability assist) - підсилювач керма - клімат-контроль - круїз-контроль - керування мультимедіа на кермі - підігрів передніх сидінь - електричні дзеркала зі складанням та підігрівом - склопідіймачі на усіх дверях - доп.сигналізація - два ключі - литі диски R16 з літньою гумою 205/55/R16 Авто використовується майже щодня. Тому критичних проблем немає. Пружини замінені на аналогічні з Si-версії. По технічці є питання до рульової рейки (стучить, болячка на цих авто). З косметичних проблем - на авто присутні подряпини, а також сильна корозія на задніх арках, вони потребують ремонту. Якщо будуть питання - пишіть у телеграм/вайбер, поспілкуємось. На дзвінки відповідаю не охоче.
авто в доброму стані всі розвідники замінені мотор після капіталки 2000 км назад обмін на позашляховик на автоматі з моєю доплатою
Доброго дня, продаю свій улюблений автомобіль, котрий ніколи мене не підводив і ніколи не ламався. Більш надійного та якісного автомобіля ще дуже гарно треба пошукати)) Даний автомобіль був куплений в Америці з салону в 2017 році, Март мясяць, але випуск даного авто кінець 2016 року, тому без паспорт в уккраїні 2016 року йде. Обслуговувався даний автомобіль сугубо на СТО Хонда і ставились виключно оригінальні запчастини. Всі ТО робились в діапазоні 5-7 тис км щоб автомобіль себе завжди гарно почував)) Встановленні дуже класні та фірмові диски на автомобіль які добавляють їй виду дуже сильно і + підняли кліренс даного авто на 4-5 см приблизно. З автомобілем віддам ще також зимню резину. Автомобіль брався з Америки з зовсім маленьким пошкодженням(можете по він номеру переглянути самі). Замінено було праве крило на нове оригінальне, та бампер також. Капот було відновлено, фара вціліла. Бралось авто за Америки в 2019 році з пробігом 199 тис км і наїздили всього 31 тис км в Україні. Якби не потреба в коштах, не продавала би даного красеня, але маю певні обставини(( Людині що його купить, впевнена що авто ще дуже багато років не принесе жодних поломок)) Усім гарного дня та мирного неба.
Доброго дня! Продаю власний автомобіль, оскільки перебуваю за кордоном.
