- 280 тис. км
- Кременчук
- Бензин
- Ручна / Механіка
Газ 31105 працює добре, масла не бере, є мінуси по кузову і погано гріє пічка.
На повному бойовому ходу. Телефонуйте
Авто на запчастини. Пробіг реальний. На ходу. гбо 4 покоління. Пороги низи дверей крила ржаві. Авто вільно пересувається в Україні. Якщо треба приїде у любе місце.
Газель в гарному стані, все працює. За більш детальною інформацією – звертайтеся.
Авто після капремонту, все працює, нова резина, не гнила, пройдено техосмотр та сертифікацію. Працювала на нафтобазі. Готова до роботи.
Газ бензин гаражне зберігання сів поїхав
Авто в гарному робочому стані. Нова зимова гума,новий АКБ,проведено сервісне обслуговування тормозної системи та системи охолодження,свіжа страховка зроблена 15.01.26. По авто робити нічого не треба,встановлено ГБО та передні склопідіймачі.
двигатель Мерседес Ом 601 коробка механика 5 ступка Мерседес гидроусилитель руля передний мост на шаровых опорах кап ремонт Мост задний 105 кап ремонт.8 литров на 100 км по кругу.Резина новая зима.
Добрий стан, оригінал 1981ріг, є молдинг на поріг, не встановлений, буде у подарунок. Заводиться з пів оберта, повністю на ходу, не гнила.
Продам ( Обміняю) Соболька на доброму рейсовому ходу. Резина всесезонна, передня абсолютно нова. Питання по телефону. Можливий обмін на легковий, або позашляховий транспорт, з доплатою в обидві сторони. Розхід газу реально 12 л/100 км при швидкості 80-90 км/год. Перевірено особисто.
Продам ГАЗ-2410. Двигун після капіталки. Ходова 5+, шкварня 1985 р. Кузов повністю оброблений. Газ вписаний в техпаспорт. Я другий власник. Гнилі немає ніде. Гума всесезонна. В машині працює все (навіть світло в бардачку). Сигналізація та центральний замок. Причина продажу: ціна на бензин. Торг у машины. Перекупов прошу не звонить
хороший стан,авто в одних руках,перша реєстрація.Працює все відмінно,витрати газу 10 л.
Продається Газель 330232, дубель-кабіна. 2011 рік 2.9 газ/бензин Машина в робочому стані, робилась для себе. Довжина кузова - 3.2 м Ширина - 2 м Висота - 1.4 м Мотор після капремонту, заводиться добре, тягне чудово. Їде і на газу, і на бензині. Нещодавно поміняне масло та антифриз. Рама ціла, не варена і не рвана. Замінено підвісний підшипник, задні тросики ручника, гальмівні барабани, бензонасос, форсунки та ком рейку ….. Тент цілий, борта рівні. Сів і поїхав — без вкладень. Документи в порядку, продаж тільки по переоформленню.
Авто було у власному користуванні. Але колипішовна службу, було недо нього.
Авто у прекрасному стані, треба бачити в живу, чистий 2004 рік, таксували на ньому півтора місяця, не більше, всі інші питання по телефону або при зустрічі.
