- 111 тис. км
- Бородянка
- Бензин, 2 л.
- Ручна / Механіка
Продам авто на ходу Телефонуйте! На смс не відповідаю
ЦІНА ДО КІНЦЯ ТИЖДНЯ 1000$ Продається американець, по ціни жигулей, не гнілий, дно та пороги цілі, нічого не варилося та не фарбувалося, авто зберігалося в гаражі та використовувалося як запасне авто. ЗА ДОКУМЕНТАМИ ВСЕ ОК. Газ стоїть і підключено, документи вписано. Інші питання по телефону або пишіть. На цьому номері є тг і вайбер.
Телефонувати на цей номер, (********** )або писати в особисті тут
Всі недоліки видно на фото, за детальною інформацією по телефону
Двигун 1.6 OHC,МКПП-5ст • *Стан салону відмінний,ходова без нарікань,по кузову та днищу дірок немає, але місцями рижики є, що не критично. Стакани цілі,по електриці працює все, встановлено лінзовані лед лампи головного світла, сигналізація,музика,тонування крім лобового,новий бензонасос, але їздила лише на газу,газ євро 2 не вписаний,розхід 8-12л • На 30 760 км було проведено ремонт ДВЗ та ГБЦ пройшла майже 4 000км,масло XADO 10W40,новий антифриз та фільтри. • Без Спойлера!- проданий окремо! • За більш детальною інформацією телефонувати бажано після 18.00 • Торг присутній тільки біля капоту.
Продам Ford Sierra 2.0CL 1990 року. Двигун DOHC 2.0, двохвальний на карбюраторі, встановлено ГБО 2 (ГАЗ вписаний в техпаспорт). Авто обслуговано всі тех. рідини (моторне масло, антифриз, масло в трансмісії та гальмівна рідина) замінено, задні арки та пороги переварено та посилено, встановлено легкосплавні диски від Ford Fiesta на 15, а також нова гума. Машинка бадьора, майже повністю обслуговано на свій вік у гідному стані. Можу переоформити або виписати генеральну довіреність для подальшого переоформлення. Ціна 79000 грн. реальному покупцеві торг. З усіх питань пишіть на Viber або WhatsApp за номером: **********
Авто в непоганому стані. Гарна робоча конячка. перед продажем шліфувалась ГБЦ, мінялась прокладка, притирались клапана. У авто є недоліки. Вся інформація по телефону.
є 2 двигуна на даний час стоїть 2.0 онс є також рідній мотор 1.8 можиле переоформлення 2.0 димить 1.8 потребує ремонту також з автомобилем відамо запчастини це вже на вашу думку брати їх чи ні стоїть газ але не вписаний в тех паспорт можливий обмін з нашою доплатою дзвоніть також є торг всім гарного дня
продам форда на ходу газ стоїть но не вписаний бампера переднього нема торг присутній
Продам власне авто Повністю на ходу, все робоче, сідай і їдь Переоформлення Всі нюанси по кузову на фото видно, салон в ідеальному стані Торг присутній + зимній комплект резини
Машина в гарному стані,переварена двигун теж зроблений в минулому році ходова добра,більш детально по телефону,або на вайбер
На ходу, но треба варити задні ланжерони, газ стоїть, тільки не вписував, по ходові все нормально, по салону непоганий, але треба дозібрати до кінця На обмін 25000
авто в хорошому стані допоміжна титани з резиною пасажирські двері плюс за деталями по телефону
Форд сієрра 2.0 гбо. Контрактний стартер, розхід 10л газу на 100. Мотор сухий, був ремонт 50 тис. км назад.Міняні тормозні колодки. Машина на ходу, доїде куди треба. Стан кузова- задовільний, на фото видно. На порозі є дирки. В рульовій рейці бажано замінити ремкомплект. Газ вписаний.
Продам сієру. Простояла в дворі +/- 2 роки, мотор робився тисяч 8 тому. Віддам в комплект 4 літні гуми на титанах. Магнітофон як на фото, з камерою заднього виду, підведені дроти на саб, сам саб пропав(. Сигналка давінчі, тільки потребує замазати чи замінити центральні замки. Є гнилі місця, показав на фото.
Заварка, проставки, ручник, якийсь модний кермо, відстріли, гучний вихлоп. Обслужена ходова, головку обслужили, нові пружини У комплекті редуктор і два колеса Готувалася під сезон, але так і не встигли виїхати. Продаж терміновий, торг адекватний доречний Повне переоформлення
