- 67 тис. км
- Київ
- Бензин, 2 л.
- Ручна / Механіка
НЕ ПЕРЕКУП - ЗСУ. торг в 30, 40, 50% - допобачення! Не бісіть, торг незначний. Авто їзде кожен день, по кузову наче норм, ходова частина потребеє уваги. Решту по телефону або в повідомленнях
Форд Сієра 2.0,газ-бензин,люк,фаркоп,електро замок,зимня-літня ризина,вкладень не потребує.
Машина в доброму стані.
Машинка на ходу, їздить, мотор 1.6 карбюратор, ohc, мотор у нормі, не димить, не пихкає, цікавить обмін на будь-яку машину, мототехніку
Авто заводится і їде але потрібно трохи позайматися великих вкладень не потребує !!!один власник!!! 60,000 пробігу надійний двигун 2.0 кпп 5ст є газ працює як на газу так і на бензі ходовка отлічна авто не ржаве та не диряве на свої роки авто в доброму стані хороша резина э запаска новий стартер є музика центральний замок нові тормоза кому цікавий цей проект пишіть!!!
Продам сієру 2.0,жива не гнила, запускається без проблем з останнього зроблено генератор,стартер,привода задні,і нове зчеплення на голову вище всяких жигулів ітд
Авто на ходу,по кузову пороги двері, стакани цілі ,газ бензин, вписаний тех.паспорт, страхування,подробиці по авто по телефону,можливий торг на місці
Пишіть не можу розмовляти!!!!! Продам гарний автомобіль Двигун та коробка працюють задовільно Ходова в хорошому стані Кузов не гнилий Гарні литі диски r15 Стоїть сигналізація двостороння Спереді комфортні сидіння типу полуковшів Єлектросклопідіймачі передні Гбо 2го покоління Люк повністю справний, не тече! Автомобіль має гарний вигляд
Авто технічно справна, є комплект зимової резини з дисками, з документами все добре, я власник, всі питання по телефону
Продам Форд сіеру 1992 року , переоформляється , стан на фото ,двухвальний інжектор , мотор добре працює , коробка також, їде але треба трохи докласти рук , і два комплекти коліс , з шипами. Є фаркоп Зараз стоять 14 колеса на шипах Є ще до неї оригінальні диски р15 літні з резиною Причина продажу — не єдина машина вдома
Автомобіль зберігся в ідеальному оригінальному стані. Кузов автомобіля в рідній фарбі без ніякої ржавчини. Всі стекла рідні. Салон автомобіля зберігся в ідеальному незатертому стані. В 90-х роках як був пригнаний з Німеччини простояв у сухому гаражі, час від часу їздили як на автомобілі вихідного дня. Писати можна багато, краще побачити в живу. Я є власником автомобіля, любий вид переоформлення. Автомобіль вартий уваги.
Продається, Ford SIERRA 2.0. 1987 року. Двух літровий двигун, працює добре. витрати пального в середньому 10-12 літрів. Двигун в відмінному стані.По машині робилося:стартер,віскомуфта та ступінчастий підшипник,Замінувались бронепровода,мастило,є непогана музика,пічка гріє.Як для своїх років авто дуже добре їде. Купувалася машина як перша. Для першої машини вона дуже непогана. І залишила лише позитивні емоції. По кузову є нюанси. Дно машини потребує часткового ремонту,роки беруть своє.Телефонувати тільки якщо реально зацікавлені. З документами все в порядку.Я власник.Продаж тільки з переоформленням.Символічний торг біля капота!!!
Ford Sierra 1992, на DOHC 2.0, механіка. Було встановлено ГБО, потім обрізано, можна швидко відновити. Карб Pierburg, 2камерний, справний, обслужений. Стійки Kayaba, щеплення LUK, ремені, кардан, і мастило в редукторі міняв в 21му році. з того часу машина не використовується. зараз щоб машина їхала треба прочистити систему охолодження, бажано поміняти патрубки і викрутити термостат (радіатор також замінений в 21му) + підкинути акум. по кузову, все рідне крім задньої дверки і заднього бампера. місцями відсутні молдінги. магнітола з бт і роз'ємами 3.5 і USB. якщо прикласти руки, буде перти як скажений пес-) загальний стан як для 30+ машини дуже непоганий. в сім'ї з 2009 року, зберігалась у гаражі
Продам свій автомобіль FORD SIERRA 2,0л., 1987 р. Автомобіль в гарному доглянутому стані, зберігався в сухому теплому гаражі. Ідеальний двигун, їде чудово. Ходова, кузов, електрика, салон - все в чудовому стані. Після капремонту проїхав 80 тис.км. Наявні комплекти зимової та літньої гуми на дисках. Якщо є запитання, або щоб домовитись про огляд-дзвоніть за номером Петро.
Продам власний автомобіль технічно справний, ГБО вписаний в техпаспорт, замінено передній і задній бампер на новий, замінено нові фари, лобове, після заміни мастила і фільтрів проїхав автомобіль 2000 тис. км. штрафи по авто і власнику відсутні, продажа з повним переоформленям, торг присутній біля авто, детальніше про авто по телефону.
Авто в гарному стані ,пороги цілі днище теж ціле ,по лакофарбовому покриттю потрібно в деяких місцях підмалювати ,майже все в авто працює,резина нова літня,замінена рейка взборі з тягами та наконечниками ,колодки замінені ,телефонуйте більш детальніше по телефону ,любий вид переоформлення.
2,0 донс інжектор,газ/бензин, технічно гарний стан всі питання по телефону , є нюанс по кузову
Робочий кінь. Любе переоформлення. Подробиці по телефону.
