- 217 тис. км
- Лебедин
- Дизель, 2 л.
- Ручна / Механіка
Один власник. Машина в хорошому стані. Приємна в керуванні,хороша комплектація, витрат не потребує. За всіма іншими питаннями звертайтеся по телефону: ********** (Телефонуйте по Ватсапу).
Один власник. Машина в хорошому стані. Приємна в керуванні,хороша комплектація, витрат не потребує. За всіма іншими питаннями звертайтеся по телефону: ********** (Телефонуйте по Ватсапу).
Автомобіль вартий вашої уваги! Рідний пробіг пригнана з Німеччини! Готовий до перевірок на будь якому СтО, екологія на місці! Гарна зимова гума. Великий просторий салон! Більш детальна інформація по телефону!
Продам Форда,гарний стан,по автомобілю: 1.Один власник з моменту придбання в автосалоні,тому такий і стан авто. 2.До 100000 км,обслуговування було в офіційного дилера(після тільки на перевірених Сто). 3.Авто обтягнуте плівкою,кераміка,рідке скло та довгий час милася тільки мийках з турбо сушкою. 4.Не було ні разу аварій - не має шпаклівки,всі деталі кузова рідні,вся рідна краска (є 2 підкраси над задніми арками - були сколи,на ребрі відлущилась краска,виглядало не зовсім красиво,підкрасив,кому буде цікаво є фотографії з арками які були до покраски. Дуже доглянутий автомобіль,так що дзвоніть та приїжджайте на перегляд, самі переконаєтесь
пропоную вашій увазі форд мондео 2011 року 2.0 дізель на автоматі авто обслужено повністю без вкладень зроблена ходова масла фільтра замінені масло в коробці тоже 200км назад ще один комплект коліс зимових в подарунок більш детально по телефону торг біля автомобіля!!
Автомобіль у ідеальному стані, оптика максимальна FULL LED.пробіг малий РЕАЛЬНИЙ 90000 км, нова літня резина та нова зимова резина на металевих дисках, питання по телефону
Продам свого Форда в нормальному тех. стан, господар з 2019 року. Машину повністю обслуговано. Дрібні недоліки є, детальніше телефоном. Замінено вихлоп. Ходова вся зроблена (lemferder). Турбіна дме відмінно, клімат працює. Продаж із переоформленням.
Продаю Ford Mondeo. Автомобіль перебуває в одних руках з 2008 року. Документи в порядку, переоформлення без проблем. Автомобіль на ходу, двигун і коробка працюють справно. Просторий салон і місткий багажник. Стан відповідає віку та пробігу автомобіля. Є сліди експлуатації, характерні для автомобіля 2002 року випуску. Огляд за домовленістю (Осокорки). Торг біля автомобіля.
Економічний та практичний автомобіль на кожен день. Відмінний варіант для міста та траси. Низька витрата пального — один із головних плюсів. Стан: технічно справний, на ходу, без критичних вкладень. Салон акуратний, простий і доглянутий. Комплектація: — Мультикермо — Двозонний клімат-контроль — Електросклопідйомники — Мультимедіа — Протитуманні фари — Складання дзеркал — Круїз-контроль — Автосвіт — Партроніки — ESP/ESC — Камера заднього виду Автомобіль знаходиться на автомайданчику Autotrade Kyiv, м. Київ, вул. Оноре де Бальзака, 21. Ми займаємося: • викупом автомобілів; • комісійним продажем; • обміном (trade-in); • продажем авто в кредит та лізинг. Продаж можливий за: • готівковий розрахунок; • безготівковий розрахунок; • криптовалюту (USDT). Проводимо угоду «під ключ». Допоможемо продати або купити автомобіль швидко та безпечно. Відеоогляди на всі наші автомобілі можна подивитися в наших соціальних мережах — Instagram / TikTok
Продам власне авто в хорошому технічному стані, авто їздило кожного дня, коштів не шкодували, ходова зроблена, по кузову та салоні є декілька косметичних нюансів, які потрібно виправити, можливий хороший торг, по всіх питаннях які цікавлять телефонуйте
Просте, надійне авто.Двигун 2.0 турбодизель (простий механічний насос).Масло 5w30. Нові колеса R 16. .Центральний замок, кондиціонер,підігрів сидінь,шкіряний салон,6 подушок безпеки.Машина дуже вмістка.Новий акумулятор 10.25р.В листопаді 25року заміна помпи, термостата, патрубків і антифризу. Авто пофарбоване в синьо - фіолетову матову фарбу Цікавить обмін на Т-4, Vito 638 або на мікроавтобус.
Автомобіль в хорошому стані.Оригінальний пробіг,всі дані по телефону.
Авто хороше на свої роки . Мотор та ходова в хорошому стані. Двигун масло не їсть , не курить. Замінено : Передні стійки , колодки гальмівні по кругу, масла фільтра. Є деякі дефекти по кузову.
Продам власне авто, володію з 2018 року. Ремінь ГРМ замінений на 250тис., масла і фільтра змінювались вчасно, трішки раніше 10тис. Повне ТО зроблене на 300тис, замінені всі масла (гур, коробка, двигун, антифриз, тормозна рідина). Останнє ТО зроблене на 320тис. Причина продажу - придбати свіжіше авто.
Машина хороша настільки це можливо з даним пробігом! Завжди вчасно все обслуговувалося!) Були нюанси з коробкою передач, але все було відремонтовано і їздить без перебільшень добре!) В комплекті йде зимова гума) Можливий торг)
***Продам авто в гарному стані *** Технічно без зауважень По кузові виглядає дуже добре , Має декілька незначних слідів експлуатації . Салон в збереженому стані Вкладень не потребує Готовий до перевірок на сто Детальніше в приват Реальному покупцю торг ***поряднісьть гарантую***
Власний доглянутий повністю обслужений автомобіль, в чудовому стані. Ходова не гримить, мотор не димить, масла не бере (від заміни до заміни ні грама не доливаю). Кондиціонер працює, в цьому році замінив радіатор та компресор кондиціонера, гальмівні диски. В січні цьогож року на 349000 км. Пробігу - замінив ланцюг ГРМ та відреставрувати паливну систему (форсунки та ТНВД). Сидіння екошкіра, дверні карти перетягнуті алкантарою, ева килимки, ева органайзер виготовлений індивідуально під автомобіль. Не погана акустика 2х дінова магнітола. Не значний торг біля авто.
Купили в німечинні для своїх потреб,з пробігом 125000,робили сервісне обслуговуваня Ford.Незначні пошкодження по кузуву.В Україні з 2019 року.
Продам авто в хорошому стані зроблено паливну апаратуру нове зчеплення. Решта інформації по телефону
Форд мондео 3 2002 2.0 бензин автомат
