- 320 тис. км
- Вінниця
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2 л.
- Ручна / Механіка
Авто в гарному стані. Технічно ісправний,
Авто в гарному стані. Технічно ісправний,
Дякую що зацікавились! Форд мондео мк3 Авто в хорошому стані. Пороги та днище поварені. Комплектація chia . Підігрів лобового та заднього скла Газ вписаний. Колеса зимові Dunlop. 6-7 мм Переоформлення !!! Пічка гріє гарно. Масло мінялось 3,7 т.км. тому. Їде бодро як на газі, так і на бензині. Багато чого зроблено, замінено. Подаю тому, що потрібно більше авто. Фото додам пізніше. Телефонуйте, пишіть. Торг розумний. Дякую за увагу!!!
Машина в хорошем состоянии, родной пробег, есть сервисная книга, покупалась у официального дилера в Харькове, без ДТП, два комплекта резины на легкосплавных дисках всевопросы по телефону
Продам свій авто Форд Мондео 4,2.0 газ -бен,передній привід ,куплена в Україні 22-10-2008р, скоросні форсунки,тонована в круг, дачік світла та дощу, підігрів лобового, піднята на 3 см,заміна рульової рейкі на нову,відрегульовані клапана ГРМ цеп в хорошому стані,всі стьокла з дотьяжками,міняни задьні амортизатори і колодкі вкруг, щеплення з маховиком на 205 тисяч,кузов живий,подушкі безпеки даже для ніг, камера заднього виду,і так.д,що цікаво звон пішіть ,нещодавно поміняв стійкі стабілізатора,і поставив оригінальний фаркоп ,та поміняно бензонасос з колбой,салон як скласти сидіння влазить холодильник,або два спальні місця
Терміново продам власний автомобіль бізнес класу, який пригнаний з Європи. Я перший власник в Україні. Салон в збереженому стані. Комплектація: Без ключовий доступ STARSTOP, двохзонний клімат контроль, аудіо система Sony, Підігрів лобового та заднього скла. Підігрів сидінь.Тонування скла. Ксенон. Автоматична дотяжка вікон. Сервісна книжка. Стоїть новий акумулятор BOSH (куплений 28.04.2024), 2 пари ковриків (літні та ЕВА), 2 комплекти резини, чохли на сидіннях. Великий вмісткий багажник (кузов ліфтбек) Встановлений металевий захист двигуна. Трансмісія 6-speed Manual. Динамічний автомобіль з низьким росходом палива 6- 6.5 л. дизеля на 100 км у змішаному режимі. Тепер по мінусам: - не гріє водійське сидіння, - Гума Premiorri ( один скат потрібно замінити (вилізла гуля) Продаж у зв'язку з купівлею джипу. Документи в порядку, будь-яке переоформлення. Торг присутній, біля капоту. Всім вдалих покупок та продажів. Бережіть себе!
Продам свою ласточку. Авто в ідеальному технічному стані. Розхід: місто 7.5, траса 6. Завжди вчасно мінялися фільтра і масла. було замінено генератор, насос ГУР, ліва наружна граната, новий акумулятор, новий топливний насос, нові свічки накала, встановлена магнітола з камерою заднього виду Турбіна суха і в ідеальному стані. 5000 назад повністю замінена топливна система на нову. Ходова в ідеалі, двигун працює як годинник. Була проведена профілактика: прочищено інтеркуллер, впускний колектор, радіатор. Світло лед. Всі кнопки працюють, кондиціонер заправлений і працює, пічка жарить)) Із мінусів сколи на бамперах і рижик на правому крилі. На фото видно. Цікавить обмін на авто в універсалі або бус. Перекупів прохання не турбувати. Причина продажу - потрібне більше авто. Торг біля капоту
хороша комплектація Convert+ їде гарно, нічого ніде не шумить, не стукає, володію автомобілем 2 роки, другий власник в Україні, замінений ремінь ГРМ, ремінь генератора, помпа та всі ролики, також мастило та всі фільтри, в комплекті хороша зимня резина Michelin Alpine 6 на штампованих дисках, без зимніх коліс може бути трохи дешевше, якщо є питання або хочете запропонувати цікаве авто на обмін, пишіть, дзвоніть
Авто на впевненому ходу, щеплення замінене в автоматі, форсунки теж! Масла фільтра після заміни 2000 км
царапена на двері водія
Автомобіль Форд Мондео мк2 ліфтбек Двигун 2.0 газ-бензин. Газ вписаний в техпаспорт. Авто куплене в автошколі (для дівчини), і я деколи їздила на ньому з грудня 2021р. Покупка по документах не завершена, оформлено ДКП на чоловіка. Пройдено огляд експерта. Машина класна, але є нюанси. Я пересівши з лади відчула себе людиною.... По нюансах: місцями є гниль порогів ззаду, місцями поліз лак. Технічно справна, катаюсь з листопада 2021 року. Але розумію що їй потрібно вложення щоб довести до пуття. Але ні разу не підводила машинка, куди б не пхалась на дальняки (Солені озера, Рахів, Верховина)... Будь який огляд в м. Надвірна. Не далеко можу під'їхати після 18:00 або у вихідний. Продаж фактично по техпаспорту, але можна і переоформити, просто прийдеться спочатку оформити нам а потім уже оформити на вас. В техпаспорті вказано як спецзасіб, але додаткові педалі чоловік зняв, і за 2 роки їзди проблем ні з ким не було, дивно, але коли зупиняли патрульні і бачили техпаспорт то зразу відпускали... В міру м'яка і чітка в управлінні.
Авто в працездатному стані, все працює. будь ласка не плутайте titanium з chia, велика різниця в інтер'єрі авто. комбінована шкіра сидінь, парктроніки спереду, в заді. Є сколи по кузову. Технічних нарікань не має. Авто в Україні в одних руках. Розхід город 9.5, траса може бути і 4.6 літра
Продам свой рабочий автомобиль. Купил и перерегестировал на себя в Харькове в январе 2022 года. Продажа только с полным и быстрым переоформлением. Комплектация Ghia, ГБО установлено при покупке на 100 тыс. пробега, на газу проехала меньше 15 тыс., установлена металлическая защита двигателя. На 113 тыс. проведено полное бензиновые и газовое ТО и переваренна новая корейская гофра. Два комплекта ковриков (летние и зимние). Один комплект дисков и резины (зимняя), запаска в состоянии новой в чехле. Двигатель работает идеально, очень тихо и ровно без рывков. Два ключа. Полностью обслуженный, надёжный, рабочий и комфортный автомобиль. Реальный расход бензина по городу 13-14 литров, газа 15-16 в силу надёжной, но четырёх ступенчатой коробки и высокооборотного двигателя. Автомобиль обслужен и готов к эксплуатации без вложений, работаю на нём и эксплуатирую мало, но каждый день. Некритичные нюансы которые по желанию можно сделать: вкрутить новую антену (отбился пластик), вырезать катализатор (начал прогорать после установки ГБО, распространённая проблема), купить летнюю резину на будущий сезон. В остальном машина вложений не требует. Продаю от себя, хозяин по техпаспорту, не перекуп и не барыга. Аргументированный торг только у капота.
Продам автомобіль в достойному та збереженому стані не дивлячись на роки та пробіг. Авто на гарній комплектації, по кузову та техніці без зауважень, не фарбована та без ознаків корозії. Коробка та двигун працюють добре. Більше інформації за телефоном
Автомобіль щойно привезений з Південної Кореї. Повністю розмитнений, сертифікований та поставлений на олблік всі податки сплачені. Дуже гарна комплектація, без ключовий доступ, підігрів сидінь, люк, 100% оригінальний пробіг. Дуже економний 2.0 дизельний двигун та коробка працює ідеально без нарікань та зауважень. Автомобіль в дуже гарному білому перламутровому кольорі, від власника в Кореї залишився в гарному доглянутому технічному та візуальному стані. Готовий до перевірок на будь якому СТО за ваш рахунок. Величезне прохання автобізнесменам та площадкам не турбувати!!!
Чудовий сімейний автомобіль в хорошому збереженому стані.Мотор та коробка на відмінно по ходовій частині також все добре нічого не стукає не гримить і не брящить.Максимальна комплектація титаніум.Новий акумулятор хороша зимова та літня резина.Все скло рідне навіть лобове з підігрівом.На всі питання з радістю відповім по телефону на системі не відповідаю. Всім гарних покупок і продажів.
Продаю свій Ford Mondeo 2006 року випуску. Машина в хорошому стані, доглянута та обслуговувалась вчасно. Двигун працює рівно, коробка без нарікань, підвіска в порядку. Салон просторий та зручний, всі функції справні. По ходовій та електроніці проблем немає, всі необхідні витратні матеріали замінені. Автомобіль надійний, комфортний та економічний в експлуатації. Більш детально по телефону.
Авто в дуже хорошому бойовому стані За машиною дивився обслуговував вчасно ходова ідеальна, мотор робить як часи, коробка переключає плавно м’ягко, підігріви все працює кожна кнопка в машині , салон не зачуханий , кондиціонер дуже навіть холодить як в холодильнику З нюансів!!! Потрібно замінити подушку двигуна вона ще поїздить но потрібно це зробити машина в наразі в мене стоїть тому що купив інше авто немаю часу цим займатися вона не дорога 50$.Потім по кузову є сколи десь не десь , є десь вмятинка, царапинка, но самі розумієте що це не нове авто, а так пороги цілі не гнилі, гнилі по кузову немає Кому реально потрібна машина звоніть приїжайте оглядайте домовимося! М.Перечин
Машина ватра уваги,без під красу,з рідним пробігом, розхід 4.9максимальні фари,нова резина 2025р.в,масло поміняно 1000кл.назад,нові задні амортизатори та багато іншого
По авто все добре, ходова нещодавно зроблена, дуже зручно їхати, лежачі поліцейські навіть не відчуває не кажучи вже про ями)) але по них намагалися не їздити!! Газ/бензин Двигун 2.0 їсть небагато, їде дуже бадьоро, нещодавно їхав із західної України до Одеси понад 1000 км, за всю дорогу не одного моменту, все ідеально, це я до того, що технічний стан дуже хороший, не сильно нахвалюватиму що б не наврочити але правда я дуже задоволений!! Приїжджайте дивіться, лакофарбовому є моменти але головний той технічний стан тому особисто для мене це таке, а вам якщо важливо, можна віддати на фарбування, знаю в Київі недорого місце, є трохи іржі, але це ось взимку з'явилося, так як перед сезоном не до кінця підготував!! Теж можна усунути. Сидіння трохи брудні, можна на хімчистку або чохли, в цілому в машині дуже багато функціоналу, не дивлячись на свої роки, ця модель напхана всякими прибамбасами! Так у цьому плані будете задоволені, комфорт гарантований! Міняв нещодавно всі олії та фільтри, це майже 100$, міняв по газу деталі теж 2600 віддав, поставив новенький акумулятор 3000 грн. Нові гарні двірники 10$, нові фари поставив 100$, старі світили вже не дуже, ці нові оригінали, ідеально світять можна регулювати!! Електро склопідйомники Електрорегулятори бічних дзеркал Багато регулювань сидінь та керма Стеля м'яка, не знаю схоже на Алькантару, але навряд чи)) вигул приємно. Загалом сіл і їдь, взагалі нема за що переживати, по авто все буже чудово!! Договір купівлі-продажу. Хочу 2000 $ торг у капота!
