- 402 тис. км
- Косів
- Дизель, 2.4 л.
- Ручна / Механіка
Авто в робочому стані, розхідники поміняні, досить збережений, торг , обмін з вашою доплатою. Деталі по телефону!
Авто в робочому стані, розхідники поміняні, досить збережений, торг , обмін з вашою доплатою. Деталі по телефону!
сімейний автомобіль в задовільному стані,масла фільтра замінені,заправлений кондиціонер,два комплекта ковриків,зимова гума на стальних дисках,гарна комплектація як для 2008року,працюючий підігрів лобового скла в зимку дуже гарно допомагає,на всі інші питання відповім по телефону
Продам Ford Focus C-Max в справному стані. Завжди все вчасно ремонтував. Доглянута. Заміна мастила і фільтрів вчасно. Остання заміна 25.12.2024.( книжка є). По нюансам: тріщина лобового скла ( попав камінець і пішла тріщина), затертий капот ( не правильне використання паліроля). По запитанням телефонуйте, все розповім.
Авто доступно в лізинг/розстрочку без посередників та з мінімальним першим внеском. Надійний та економний сімейний мінівен у хорошому стані. Ідеальний варіант як для міста, так і для поїздок на далекі дистанції. 🔧 Технічні характеристики: • 1.6 газ/бензин — економний та простий в обслуговуванні двигун • Механічна коробка передач • Передній привід • Пробіг: 275 тис. км • 5 місць, просторий салон та великий багажник ✅ Переваги: • Встановлено ГБО — мінімальні витрати на паливо • Комфортна підвіска, авто добре тримає дорогу • Просторий салон — чудовий варіант для сім’ї • Надійний та недорогий в обслуговуванні • Можлива перевірка на СТО Авто повністю на ходу, кожного дня експлуатується. Торг біля авто.
Авто в чудовому стані, вчасно обслуговувалися згідно регламенту. Повна комплектація. Можливий обмін на ауді, мерседес, бмв.
коробка без проблем переключаеться плавно без хруста двс масла не берет не дымит кондиционер работает состояние салоно 5из 5 по кузову варить красить не нужно тонировка свежая все стекла родные кроме лобового замена из за сечки реальный расход топлива реальный 5.5 -6л более подробно по телефону
3 Роки тому пригнав з Німеччини. Автомобіль сімейний, все мінялося вчасно, пробіг оригінальний, масла не бере, газ обслужений, замінено форсунки на нові. На даний час нічого робити не потрібно. ТОРГ
FORD FOCUS 2012 року (кінець року 11 місяць) Комплектація TITANIUM Авто знаходиться у збереженому і технічному стані. Зауважень немає все працює без жодних нарікань. Солон чистий не зачуханий,затертий. Пробіг рідний не скручений 100% ,авто готове до любих перевірок на СТО. Сервісна книжка в наявності. Розмитнена і сертифікована,готова до постановки в Мрео. Партронікі передні і задні та автопаркування. Підігрів передніх і задні вікон та дзеркал. Датчик дождя світла. Клімат-контроль працює без зауважень. Круїз-контроль,лед підсвіткі,музика,навігація,блютуз та багато всього іншого. Моторчик і коробка без зауважень. Підвіска без нарікань. Фордік вартий уваги. За додатковою інформацією телефонуйте.
один власник. машина прощається через покупку нової
Продам власне авто на ходу, в гарному стані. Є сервісна книжка. Рік тому поміняв акумулятор, комплект ГРМ, масло в двигуні і КП, гальмівну і охолоджуючу рідину. Двигун масло не їсть. Є другий комплект гуми.Клімат 2-зонний працює без проблем. По опціям зауважень немає Все скло рідне. Дзвоніть, розкажу більше. Розумний торг біля капота.
Ford Focus C-Max 1.6 TDCi, 2007р.в Продаю надійний та економний Ford Focus C-Max, 1.6 дизель, механіка.з малолітражних моторів він найкращий для мене,по динаміці,роботі,економності. Стан чудовий: -Новий АКБ -Нові передні ступиці -Нові пружини(без поставок,кліренсу більше ніж вистарчає,виїхати на бардюр чи з'їхати з асфальту) -Нові свічки накалу. -масла не бере взагалі,лию Aral 5w-30(3.8 літра Салон в ідеальному стані. Авто доглянуте, вкладень не потребує — сів і поїхав. В комплекті 2 комплекти хороших коліс(літні на титанах,зимові на звичайних дисках) Причина продажу,хочу купити авто з АКПП,можливий обмін. Ціна: $5600 Телефонуйте або пишіть — домовимось!
Продам власне авто. По авто все працює. Два ключі. Лед світло. Кондиціонер працює. Є моменти по кузову. Більш детально по телефону.
Автомобіль у гарному стані, сімейний, вкладень не потребує, дуже економний. Я власник. Газ-4 покоління.Гума хороша. Деталі за телефоном
Торг мінімальної на капоті.
авто в гарному стані з малим пробігом
