- 45 тис. км
- Трускавець
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.1 л.
- Ручна / Механіка
Продам автомобіль не на ходу, але заводиться і їде. Відсутній радіатор із дифузором, та пошкоджена рульова рейка. В загальному усе працює. ТНВД після реставрації, форсунки теж. Але тим не менш авто іде на запчастини. Відновлювати його не має сенсу тому що запчастини до цієї моделі вже давно вийшли. Тому звоніть, пишіть, приїжджайте забирайте. Авто своїм ходом заїжджає на лафету.
продам форд мотор 1.8 пробіг 16277 тис всі питанія по телефон або в вайбре телеграм
Заводиться їде все добре кожний день у використані, газ 4 покоління є питання то пишіть
АВТО БЕЗ МОТОРА. Тобто не на ходу, ЗОВСІМ! Інжектор і все навісне є. Знаходиться в м.Вашківці, вижницького р-ну, Чернівецької обл. Звонити з понеділька по суботу з 10:00 до 18:00
Продаю авто на запчастини, не працює АКПП.
Продам автомобіль, з документами все добре. Продається тільки з переоформленням. Торг біля капоту.
Авто на запчастини, двигун 1.4 підходить під моноінжектор та інжектор Коробка з п?ятаком Передня ходова 1998 р Можна ціляком або в розбор Ціна договірна
ЦІНА ДО КІНЦЯ ТИЖДНЯ 1000$ Продається американець, по ціни жигулей, не гнілий, дно та пороги цілі, нічого не варилося та не фарбувалося, авто зберігалося в гаражі та використовувалося як запасне авто. ЗА ДОКУМЕНТАМИ ВСЕ ОК. Газ стоїть і підключено, документи вписано. Інші питання по телефону або пишіть. На цьому номері є тг і вайбер.
Телефонувати на цей номер, (********** )або писати в особисті тут
Двигун 1.6 OHC,МКПП-5ст • *Стан салону відмінний,ходова без нарікань,по кузову та днищу дірок немає, але місцями рижики є, що не критично. Стакани цілі,по електриці працює все, встановлено лінзовані лед лампи головного світла, сигналізація,музика,тонування крім лобового,новий бензонасос, але їздила лише на газу,газ євро 2 не вписаний,розхід 8-12л • На 30 760 км було проведено ремонт ДВЗ та ГБЦ пройшла майже 4 000км,масло XADO 10W40,новий антифриз та фільтри. • Без Спойлера!- проданий окремо! • За більш детальною інформацією телефонувати бажано після 18.00 • Торг присутній тільки біля капоту.
Продам форд эскорт 1.4 бензин.Автомобиль на ходу.Цена 600 долларов возможен торг или обмвн.За информацией обращаться за номером или в вайбер
Авто в непоганому стані. Гарна робоча конячка. перед продажем шліфувалась ГБЦ, мінялась прокладка, притирались клапана. У авто є недоліки. Вся інформація по телефону.
На ходу технічно справна
продам форд ка 97 року випуску під зварювання пороги, днище, є моменти по ходовій
