- 100 тис. км
- Хмельницький
- Бензин, 2 л.
- Ручна / Механіка
Продам Авто В чудовому стані Все працює, можливий обмін
Продам Авто В чудовому стані Все працює, можливий обмін
продам форд мондео1 з неполадок потрібно підварити в деяких місцях і замінити стійки перед зад
Доброго дня, Продам авто Форд Ескорт 1.3 Газ/Бензин, у непоганому стані по кузову є місцями рижики но не критичні працює так і на газу і на бензині добре. В Восени поміняв Рульову рейку, тросік зчеплення Ще було замінено Диск зчеплення,Корзина,Маховик. Газ вписаний в техпаспорт. Додаткова резина літня на титанах.Деталі по телефону.
Продам Ford Sierra 1988, в робочому стані, стан машини задовільний. Газ/бензин, страховка оформлена до квітня 2025. Ціна 1000 ? , можливий непоганий торг.
форд на повному ходу. не гнилий. пічка гріє. встановлена зимова гума. торг біля капота.
1.4 газ/бензин Двигун бодрий, не димить, працює рівно і на газу і на бензині Мкп 5-ступка не вибиває Нове щеплення, хватає одразу Свіжа резина з гарним протектором Електро скло підйомники, працюють Салон доглянутий Центральний замок працює Обігрів працює Можливий пригон Можливий обмін
Продам Форд Орион 1988 года выпуска, автомобиль на ходу. требует внимания к проводке и замены АКБ старая плохо держит заряд. Автомобиль находится в г. Константиновка. тел Торг у капота
Авто на ходу ,с документами порядок ,резина зима отличная в круг , тонировка ,мотор вложений не требует ,ходовая хорошая,по коробке вопросов нет ,акб отличный,по вопросам звоните или пишите.
На ходу, потрібно замінити бак поржавів поки їздить на каністрі.і потрібно ще відрегульовати карб купив новий девяточний немає часу займатись деталі за тел цікавить обмін на мото
Форд 2.0 бензин 1985р На повному ходу сів поїхав Трішки є рижики на порогах не критичні, є незначні пошкодження капота ( на фото видно) Електро стіклопідйомники АКБ новий По електрониці все справне Поміняні нові шруси Кого цікавить більш детально можу на вайбер або звоніть Реальним покупцям торг
Легендарний FORD GRANADA 1983 р. Автомобіль без двигуна!!! Кузов майже в ідеалі, є кілька нюансів (видно на фото). В авто багато вкладено , як часу так і грошей. Шумо та вібро ізоляція, днище повністю оброблене. Ходова зроблена.
Пропала іскра,не заводиться.Переоформлення, більш детально по телефону.
