- 300 тис. км
- Млинів
- Бензин, 2 л.
- Ручна / Механіка
авто на ходу, заводить добре, не димить, електрика вся працює
Срочно!Доброго часу доби. Машина в одних руках з моменту прибуття з Німеччини. Дуже багато було зроблено. є до чого прикласти руки . Не бита. Все, що змінювалося, розповім при зустрічі або телефонуйте. Страховка. Телефонуйте, приїжджайте, запитуйте. Усім удачі!!! ********** Юрій Переоформлення ! реальному покупцю торг біля машини!!!
Форд ескорт 1.8 дизель після заміни форсунок заклинив мотор. Замінено багато запчастин таких як коробка,акумулятор,шарові,підшипники передньої ступиці,непогані літні колеса. Потребує ремонту мотора або заміни на другий і буде файна робоча машина Машина переоформляється
Ford Sierra 2.0. На бензині працює без нарікань. На газу бажано приділити увагу налаштуванню, оскільки їде слабше. Загалом авто на ходу, кожного дня в експлуатації.
Продам Форд Сієра 2.0 OHC інжектор газ/бензин, стан хороший, стоїть розпорка з переду і ззаду, дискові тормоза в круг, по електриці все працює, мотор робить добре, був замінений комплект ГРМ, музика працює, газ вписаний в тех паспорт, є сигналка
Продається автомобіль по тех паспорту ( зв?язок з власником можливий), автомобіль на ходу , мотор і кпп в хорошому стані, всі деталі по телефону або при огляді, присутній торг.Продається у зв?язку з покупко ново авто.
Машина на ходу, страховкі немає.Потребує повністю поварку машини(на фото видно). Якщо хтось зацікавиться є некомплект порогів.Пишіть:торг присутній.
Машина на ходу кожин день їздить інтірісує обмен
Переоформляється, газ вписаний, постійно їздить, багато що зроблено по техніці, продаж в зв'язку з тим, що є інше авто
авто на ходу. деталі по телефону.
Фордік Ескорт 1.4 бензин зеленого кольору ("Морська хвиля") На руках з 2014-ого року, з тих пір не користувався через проблеми зі здоров'ям (інвалідність). По тихеньку ремонтуючи... життя - воно таке, полюбляє вносити корективи в плани людьські... Вкладень по кузову не потребує позаяк поварений, покрашений. Проведена антикорозійна обробка днища як зовні так і в середені салона ( викидався салон). Пороги арки пробаранені. Також баран нанесений на місці накладок на пороги. По моторі - проводилася заміна кілець, заміна масла. Обкатка не проводилася. В коробці також свіже мастило було залито. Залитий тосол на зиму. З недоліків резина нова... була, проте за роки стояння правий задній протектор тріснув. Акумулятор поїхав на металолом. На кришці багажника амортизатори не тримають. Приборна панель від дізеля. Відсутня магнітола. По електриці все працює. Салон на 4 бали, є запасна сідушка, підголовники. Також є багацько запчастин - панель, пічка, скло тощо з старішого Фордіка (85 року)
всі питання за номером телефону торг біля капота
Продам авто на ходу,можна на запчастини. Двигун ,кузов заводський. З документами порядок. Детальніше за тел
Машина на ходу, потрібно ремонт
авто газ/бензин 2,0 у доброму стані кузов у задовільному стані не находу можливий торг.
