- 300 тис. км
- Вереси
- Дизель
- Ручна / Механіка
Авто потрібно ремонтувати, дядько невстиг доробити. Зроблено рульову рейку та передні гальма, два роки не заводили, акумулятор вже не придатний, по кузову потрібні зварювальні роботи.
Авто потрібно ремонтувати, дядько невстиг доробити. Зроблено рульову рейку та передні гальма, два роки не заводили, акумулятор вже не придатний, по кузову потрібні зварювальні роботи.
Продам Ford Fiesta 1987 рік мотор 1.6,модифікація XR2. дуже цікава швидка автівка. Можете почитати в вн ітернеті за неї. До війны все робилось що треба для себе, запчастини ставились нові чи посилені. Продаю під відновлення. Машина на ходу мотор заводиться. останні 2 фото як було до обстрілу . Питання та пропозиції пишить в смс. ОБМІНУ НЕМА. По запчастинам не продаю.
продам на запчастини дзвонити **********
Стоїть два роки у дворі після незначного ДТП але приїхав своїм ходом, перед тим було обслуговування мкпп та встановлення нового зчеплення, двигун працював добре як на газу так і бензині - в якому зараз це все стані немаю уявлення.
Продаю машину, Ford Skorpio. В гарному технічному стані, але потребує косметичного ремонту. Поварений, зашумленний. Машина з переоформленням, є зв'язок з господарем. Для деталей пишіть в особисті. можливий торг
Машина сва поїхав газ вписаний все працює є нюанси по дверкі і поріг трішки вм?ятин комплект зимньої резини з дісками
если не в сетифорд сіера 1.6 бензін двігатель застукал .походовой все норм нестучіт негримить.електрика вся робоча коробка 5 ступка резина хороша коробка мост все норм порогі под гнивші дно норм. стойки и амортізатори поміняни все кояба рульва рейка норм есть центральний замок БЕЗ ТОРГА для роботи машина бомба
авто кожен день на ходу по ходовій все відмінно двигун теж в нормі коробка відмінна кузов потрібні зварювальні роботи реальному покупцю хороший торг
Продам форда під ремонт або цілком на запчастини, мотор робочій, можливо завести і перевірити, є ендоскоп і компресометр, Кому цікаво дзвоніть
Доглянута сівєрра, нові масло ремень і акумулято плюс страхівка біля року, форкоп багажник, газб ензин. Торг.
Бензин/газ (4 покоління) Переоформлення повне Авто не на ходу Потребує зварювальних робіт. Заводиться(але нажаль не їде у зв’язку з тим що відірвало балку), решта все справне. Коробка і мотор працюють чітко. Пічка гріє, гідропідсилювач працює. Електрика в адекватному робочому стані.
продам авто повністю на ходу
Продам автомобіль не находу заводиться і відразу глохне, не дізнавався у чому проблема, не знаю. А так все працює по електриці до цього їздила без проблем, довгий час стояла, за додатковою інформацією звертайтесь по телефону, кузов не гнилий.
Продам Форда кузов в гарному стані. Давши клину мотор. Деталі за телефоном
