- 208 тис. км
- Київ
- Дизель, 2.3 л.
- Ручна / Механіка
Автомобіль доглянутий. Обслуговування проводилось вчасно. Нещодавно зроблено ТО. Один власник. Деталі за телефоном.
Власний Автовоз Власник 1 водій Доглянутий і обслуговуваний від А до Я Чистий 18 рік + лавета 21 рік бралася нова з заводу після повного ТО Рідний пробіг Мотор 2.3 на 180 коняк 1 турбіна євро 6 В стані сів поїхав хоч 5-10-20 тис км без зупинки Польська платформа , каркас метал - зашита алюмінієм , 5.30 на 2.10, посилені ресори + зад пневмо , лебідка з електро та ручним керуванням На Європу їздив декілька разів - без мандатів ) в основному їздив від кордону польського до кордону іншої країни по гарним дорогам …. Повна маса 6500 …. Лавета посилена 21 рік чистий Прагматек 4.30-2.10m, тормоз наката Al-ko , осі посилені по 1.5т Al-ko - , тільки після повного ТО Резина в круг залишок 85-90% Добра мультимедіа з камерою заднього огляду Добре світло 2 запасних повноцінних колеса , повністю укомплектований до роботи Дійсна ліцензія, міжнародний тех огляд Ціна за сценку 20$
....Максі база.....Довжина бутки 3.80....Пробіг орегінал......На гарній комплектації.....Весь пакет документів готовий до регестрації в Сервісному центрі....Гарна машина.....Всім Добра.....
Свіжо пригнаний автомобіль з Німеччини сертифікований розмитнений .Авто в хорошому стані , не битий, не крашений, рідний пробіг,мотор-ходова- коробка повний порядок, хороша резина,чистий охайний салон,авто з дорожньої служби грузів не возив,авто варте уваги
Автомобіль у задовільному робочому стані, повністю на ходу. була заміна масла,фільтрів ременів, помпи всіх натяжітелів тормозних колодок і заді накладок тормозних, тросіки ручніка Стоїть зимова резина.
Продам авто після ДТП, стан як на фото, по документах все добре. Блок двигуна цілий. КПП лопнутий корпус. На даний момент двигун демонтований з авто
Авто в гарному стані вкладень непотребує. кому цікаво дзвоніть ********** вайбер
Свіжопригнаний. Без пробігу по Україні. На хорошій комплектації, камера заднього виду, сидіння пілот, парктроніки, кліматконтроль, круіз, лед підсвітка, електропідйомники. Все працює відмінно. Потужний та надійний двигун. Автомобіль пригнаний із Німеччини. Розумний торг можливий біля авто. Екологія на місці, версія є6 без адблю, нічого не вирізалося і не відшивалось. Два ключі. Резина в хорошому стані, диски R16. Детальніше по телефону.
Авто після дтп мотор коробка ціле до дтп була обслужена повністю кпп після ремонту
Рефрижератор Фіат Дукато, тільки пригнаний, розмитнений, сертифікований, вже на транзитних номерах, без пробігу Україною, двигун 2.3 на 160 к.с., холодильник-морозильник на три відділення, (1.2 куба, 2 куба та 4.5 куба), робочі температури від -30 до +22 градусів, установка працює автономно як від автомобіля так і від мережі 220 вольт, обслужений, вкладень не потребує.
Fiat Ducato 2012 250 Е5 , все працює , повністью обслужений , сів поїхав . Клімат контроль , гідроборт , новий грм , нова труба , щеплення , пневмо СПЕРЕДУ , пневмо Сзаду . М?який , комфортний , керований .
Продам фургон. Стан на фото, від власника. Всі деталі по телефону Стефан
L4H3 довгий високий 4.10 довжина Vebasto Свіжо пригнаний автомобіль повністю розмитнений без пробігу по Україні Технічно автомобіль справний Хороша комплектація Перша реєстрація 1600грн Вкладень не потребує
Авто в дуже хорошому стані,і в хорошій комплектації,один власник,куплене в Німеччині з маленькими пробігом від приватного власника,було куплене з пробігом 140 тисяч,обшивалось авто в Бердичеві в Автостилі,хороший матеріал,шумно-теплоізоляція,бус використовувався практично в власних цілях .
Оригінальний пасажир 8+1 Фіат Дукато 250 2.3 у відмінному стані! Кузов-арки, дверки пороги запущені жирною мастикою на основі пушечного масла, смоли та мівілі! Мінялись тормозні колодки, ГРМ, помпа, роліки, фільтра топливний воздушний, нові 4-ри форсунки, все зафіксовано! Нові передні стойки і вся ходова перебрана! Встановлені підкрилки та бризговики вже на запущені мастикою арки! В авто все працює до кожної дрібнички! Брався та робився для міжнародних перевезень! Продається у звязку з зміною обставин! Відмінний рейсовий стан! Присутній спальник для відпочинку водія. Є Вебасто! Гарна комплектація! Пічка та кондиціонер окремо для задніх пасажирів обдув окремо на кожного паса, usb ШВИДКА зарядка для кожного паса, форточки для задніх пасажирів, зручні регулюючі сидіння, антибукс електродзеркала з підігрівом, абс, круїз контроль, задні парктроніки, підігрів водійського сидіння. Бус знаходиться в Німеччині м. Кульмбах Дзвонити на Вайбер, Телеграм, Вацап
Авто в хорошому технічному стані. Двигун та коробка передач працюють ідеально. Від заміни до заміни не їсть жодної краплі масла. Стійки амортизатора сухі. Кондиціонер справний і доволі потужний. Резина потребує заміни, двері потребують регулювання. Всі деталі за телефоном.
