- 227 тис. км
- Синельникове
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.3 л.
- Не вказано
Daewoo Lanos 1.3i, від власника Продам власне авто Daewoo Lanos 1.3i. Автомобіль у хорошому технічному стані, повністю на ходу, щоденно експлуатується. Двигун працює рівно, коробка передач без зауважень, ходова частина обслужена. Кузов у гарному стані, салон охайний.газ Евро4 ? Пробег 138 тис ? Надійний та економний двигун 1.3 ? Нова гума ? Фаркоп ? Документи в порядку, будь-яке переоформлення ? Авто від власника Машина не потребує вкладень, сів і поїхав. Чудовий варіант для щоденних поїздок, роботи або як перше авто
Хороше робоче авто
авто в хорошему стані ніколи не підводив.все опслужено сів і поїхав
Вкладень не потребує. Газ вписаний. Рідний пробіг 134000км. Переоформлення.
Продам авто. Стан сів - поїхав. Довезе на зараз в любу точку країни і назад 100%. Необхідні роботи станом на зараз: заміна гофри глушника, є в наявності, авто взимку стояло, прогнило, січе. По глобальним змінам в авто: Встановлено ГУР. Стоїть коробка, стартер, зчеплення, маховик, випускний коллектор і штани від Ланоса. Лінзована оптика, bluetooth магнітола. Кузов потребує уваги. Сидіння VAG Sport. Стоїть ГБО 2 покоління, вписане в тех. Аккумулятор новий, куплений 15/03/24. Стартер новий від 01/05/2024. З останнього що зроблено: - Пробіг 261428 км - заміна ремня і ролика грм, заміна датчика давки масла. - Пробіг 265233 км - передні аморти каяба масло, опорні, відбійники, пильники, стійки стаба, рем.комп. суппортів, відрегульовані задні підшибники,заміна масла + фільтра Elf,заміна прокладки піддону. Перекупи будь ласка не треба казати давай за 600/500/400 Торг. Варто або приділити увагу кузову/фарбуванню або ні. Капот крашений з валіка (. Авто не в таксі, використовувалося суто в домашніх/робочих поїздках.
На ходу сив и поїхав переоформленя чи дорученя без проблем цена 2000 дол
Daewoo Sens, перероблений під Lanos 1.5. Встановлено двигун та КПП від Lanos 1.5, кондиціонер, гідропідсилювач керма, електросклопідіймачі, панель приладів з тахометром. Автомобіль повністю на ходу, технічно справний, повне переоформлення. По кузову є косметичні недоліки у вигляді пошкодження лакофарбового покриття на окремих елементах, детально показані на фото. Гарний варіант для щоденної експлуатації за доступні кошти. По документам порядок
Авто в гарному стані ,пробіг рідний.Авто в одній сім?ї,куплялось новим,стоїть газ,але на газу їздили рідко .дзвонити по номеру на фото
не гнила,не бита,без шпаклі,рідна фарба,рідний пробіг,мотор працює рівно,масла не бере,нова ризина.,з мінусів,поліз лак на капоті.
Подам власне авто , Sens 1.3 2005 р/в Авто в гарному технічному стані , все робилось вчасно Замінені Основний радіатор , радіатор пічки , щеплення , ТО пройдено 2тис.км назад Новий ремінь грм , відрегульовані клапана , сів поїхав По кузову стан задовільний , дно не гниле , дірок нема , пороги цілі Встановлена гарна музика Більше інформації по телефону , приїжджайте дивіться Торг
Продам гарний автомобіль з під одного власника варити красити не потрібно ходова мотор коробка в ідеальному стані авто повністю шумована 4 скло подйомніка гарне світло перешитий весь салон в кожу ходова вся в ідеальному стані сигналізація нова резина любий вид оформлення
Авто в хорошем состоянии коробка передач ланос 5 ступенчатая Газ 3 поколения все вопросы по телефону
На ходу, їздить кожного дня. Але мотор робить не рівно, перезбагачена суміш, розхід 12л по місту. (Мабуть шось по електриці) коробка працює, але є шум , треба попадати в 3 передачу, та іноді хруст на 5. стоїть нова газова установка (2 роки тому ставили) , але не працює зараз, треба зробити електрику (на форсунки) Два комлекти резини на дисках. Продаю через купівлю іншого авто. Цим нема часу і бажання займатись. Переофермлення. Дзвоніть, пишіть
Продам сенс відмінний стан Поляк без рижиків у рідній фарбі Ходова нова Мотор працює гарно недимить їде чудово та економно 8 літрів газу Газ 4 покоління Гарна музика з блютузом Колеса з опеля на 15 Сигналка та центральний замок Любий вид оформлення
Продам sens 1.3 на ходу, двигун працює нормально, кузов більш-менш в нормальному стані. Авто на свої роки. Вписаний газ євро-2 стоїть зимува гума, магнітола, сигналізація, LED лампи. Продаж тільки з повним переоформленням. По всім питанням дзвоніть, розкажу більш детально!
