- 150 тис. км
- Миколаїв
- Газ пропан-бутан / Бензин
- Ручна / Механіка
Машина на ходу. По капоту полез лак.Новый аккумулятор, заменена полуось, ступицы. Новый бак.
Машина на ходу. По капоту полез лак.Новый аккумулятор, заменена полуось, ступицы. Новый бак.
Авто на ходу, не потребує капіталовкладень. Хороший як технічний, так і візуальний стан. Рідний пробіг. Один власник. Гаражне зберігання. Газова установка 4-го покоління. Всі деталі по телефону.
Авто в гарному стани. Задута замовілена, пороги в гарному стани, красились антикором у маляра була підготовка к зими. Коробка перебрана цього літа заміна ( сінхронезаторив та всіх підшипників 6 шт.) ходовая перебрана полносьтью не стучит не гримит! остались только заменить скоби на передніх тормозах, колодки в хорошому стані всі! Ступечние подшибники меняние, акум покупался в 2021р. Двигун масло не бере !!! Машина сів і поїхав. Буде продавать авто мій Батько. Дзвонити вайбер,телеграм.
Продам Sens 1.3 газ/бензин, в доброму стані. 10 років в одних руках. Більше інформації за номером **********
Свій сімейний Сенс. Купляв 5 років тому у родичів, тобто в одній сім'ї з салону. Пробіг чесний, як є. Газ Nevo, кондиціонер ТТК. Ставив коли купив п'ять років тому. Бере до 10 літрів газу по місту при активній манері їзди. По трасі так само, бо їздив завжди з кондиціонером та не меньше 120 км/год. Може як їздити спокійніше і буде меньше, та я так не вмію. Їздить добре як на Сенса, масла майже не бере, двигун та коробка без зауважень, Зазори клапанів влітку перевіряли. Підвіска та гальма регулярно обслуговувались, амортизатори мінялись. Вихлопна мінялась. На сидіннях заводські чохли. Тонована крім лобового. Два комплекти хорошої резини на дисках: На літо титани 14” Lassa з переду та трохи старша Uniroyal позаду. На зиму рідні сталеві 13” Fulda Cristal Montero попереду та Hankook I*Cept позаду. Докатка нормального діаметра(по зовнішньому як 13”). Також є рідна запаска 2005 року майже не користована, лежить без діла. З мінусів (де треба прикласти руки та декілька гривень): Потік радіатор кондиціонера, не міняв, бо цього літа майже не їздив. До мене була легка аварія. Якесь крило міняли на нове, вже не пам'ятаю яке. Зараз вже є іржа на задніх арках, роки два тому пролізла. Задертий поріг – бордюр підкрався, двері не зачепило. На фото видно. Лобове скло рідне, побите камінцями та з тріщиною(сам розбив з салону). Все хотів поміняти, та не на часі було. Тріснув задній бампер – зачепився на ґрунтовці. До продажу не готувалася та не буде, бо не маю на то ні часу, а ні натхнення. Зараз їздить не багато щодня, возить мене на роботу, родину гуляти, та по парі мішків штукатурки, а до війни їздила по 15 тисяч на рік на моря та гори. Продаю, бо родина з неї виросла, треба більша. Тільки переоформлення.
Продам сенс 2005 год , машина обслужена, Есть стеклоподъемник,доводчики окон , преборка от ланоса , стоит не родной выхлоп, титаны лето R15+ зима r13 штампы Гур стоит , свет линзы ! Хорошая музыка , усилитель + саб , двух стороняя сигнализация Есть гбо 2 Салон не прокуренный Техническое состояние машин хорошое , есть моменты по кузову , не гнилая !
Авто на ходу,газ вписаний,ходова перебрана,нове зчеплення, новий акум,салон в гарному стані, тільки переоформлення
Продаю машину,в хорошем состоянии.Кузов польский.Установлено ГБО 3 поколения вписанное в тех.паспорт,без гнили, ржавчины,рыжиков.Переоформление.
в нормальному технічному стані, кожен день на ходу, тільки переоформлення,торг
Фото будуть згодом
На ходу , є комплект літньої резини з дисками , нюанси по кузову видно на фото не значні, нюанс з лівим кулаком потрібно поміняти невеликі хрусти ,деталі по телефону
Продам Daewo sens 1.3 Були замінені всі мастила, колодки, фільтра, нова балка, амортизатори. Газ вписаний, з страховкою, з мінусів зовнішній вигляд. Більше детальніше, що робилось розкажу по телефону, або на смс Можливий обмін на мотоцикл(можлива моя доплата) Реальному покупцю, нормальний торг
На ходу Реставрована гбц Потрібно глянути до клапанів(цокотять) Корозії не має(цинкований) Поліз лак в деяких місцях Нова резина Переоформлюється!!! Деталі за телефоном
Авто потребуе ремонту нема іскри зібрать двері був ремонт правої сторони авто на 80 відс в рідній фарбі я власник газ бензин
Продам авто після ДТП, всі питання за номером **********
продаю власне авто робилося для себе
двигун зроблено,кпп замінена,ходова перебрана,гума літня добра,газ вписаний,я власник.
